LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
# Klub K V U T Mål Point
1. Sutton United 5 4 0 1 8 - 4 12
2. Bromley 5 3 2 0 10 - 2 11
3. Aldershot 5 3 1 1 13 - 5 10
4. Boreham Wood 5 3 1 1 13 - 8 10
5. Dover 5 3 1 1 6 - 4 10
6. Gateshead 5 3 0 2 8 - 3 9
7. Dagenham & Redbridge 5 2 3 0 11 - 9 9
8. Leyton Orient 5 3 0 2 8 - 9 9
9. Maidenhead United 5 2 2 1 9 - 6 8
10. Eastleigh 5 2 2 1 6 - 4 8
11. Ebbsfleet United 5 1 4 0 11 - 9 7
12. Barrow 5 1 3 1 8 - 6 6
13. Wrexham 5 2 0 3 4 - 5 6
14. Woking 5 2 0 3 5 - 10 6
15. Tranmere 5 1 2 2 3 - 4 5
16. Halifax 5 1 2 2 2 - 4 5
17. Maidstone 5 1 2 2 4 - 7 5
18. Macclesfield 5 1 2 2 3 - 6 5
19. Guiseley 5 1 2 2 5 - 11 5
20. AFC Fylde 5 0 4 1 9 - 12 4
21. Chester 4 0 3 1 4 - 5 3
22. Hartlepool 5 0 2 3 3 - 7 2
23. Solihull Moors 4 0 1 3 5 - 11 1
24. Torquay 5 0 1 4 6 - 13 1
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
59 6,54 164 2,78 26 (44,1 %) 20 (33,9 %) 13 (22,0 %)
# Klub K V U T Mål Point
1. Sutton United 2 2 0 0 4 - 1 6
2. Bromley 3 2 1 0 8 - 1 7
3. Aldershot 2 2 0 0 9 - 2 6
4. Boreham Wood 3 2 0 1 7 - 4 6
5. Dover 3 1 1 1 3 - 3 4
6. Gateshead 3 3 0 0 7 - 0 9
7. Dagenham & Redbridge 2 1 1 0 5 - 4 4
8. Leyton Orient 2 2 0 0 5 - 1 6
9. Maidenhead United 3 1 1 1 4 - 4 4
10. Eastleigh 3 2 1 0 5 - 2 7
11. Ebbsfleet United 2 1 1 0 5 - 3 4
12. Barrow 2 1 1 0 3 - 0 4
13. Wrexham 2 1 0 1 1 - 1 3
14. Woking 3 2 0 1 4 - 4 6
15. Tranmere 2 1 0 1 3 - 2 3
16. Halifax 2 0 0 2 1 - 4 0
17. Maidstone 3 1 2 0 4 - 3 5
18. Macclesfield 2 0 2 0 1 - 1 2
19. Guiseley 3 1 2 0 5 - 4 5
20. AFC Fylde 3 0 2 1 5 - 8 2
21. Chester 3 0 2 1 3 - 4 2
22. Hartlepool 2 0 1 1 1 - 2 1
23. Solihull Moors 2 0 1 1 3 - 4 1
24. Torquay 2 0 1 1 2 - 4 1
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
59 6,54 164 2,78 26 (44,1 %) 20 (33,9 %) 13 (22,0 %)
# Klub K V U T Mål Point
1. Sutton United 3 2 0 1 4 - 3 6
2. Bromley 2 1 1 0 2 - 1 4
3. Aldershot 3 1 1 1 4 - 3 4
4. Boreham Wood 2 1 1 0 6 - 4 4
5. Dover 2 2 0 0 3 - 1 6
6. Gateshead 2 0 0 2 1 - 3 0
7. Dagenham & Redbridge 3 1 2 0 6 - 5 5
8. Leyton Orient 3 1 0 2 3 - 8 3
9. Maidenhead United 2 1 1 0 5 - 2 4
10. Eastleigh 2 0 1 1 1 - 2 1
11. Ebbsfleet United 3 0 3 0 6 - 6 3
12. Barrow 3 0 2 1 5 - 6 2
13. Wrexham 3 1 0 2 3 - 4 3
14. Woking 2 0 0 2 1 - 6 0
15. Tranmere 3 0 2 1 0 - 2 2
16. Halifax 3 1 2 0 1 - 0 5
17. Maidstone 2 0 0 2 0 - 4 0
18. Macclesfield 3 1 0 2 2 - 5 3
19. Guiseley 2 0 0 2 0 - 7 0
20. AFC Fylde 2 0 2 0 4 - 4 2
21. Chester 1 0 1 0 1 - 1 1
22. Hartlepool 3 0 1 2 2 - 5 1
23. Solihull Moors 2 0 0 2 2 - 7 0
24. Torquay 3 0 0 3 4 - 9 0
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
59 6,54 164 2,78 26 (44,1 %) 20 (33,9 %) 13 (22,0 %)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. Sutton United 2 1 1,60 0,80
2. Bromley 3 2 2,00 0,40
3. Aldershot 2 0 2,60 1,00
4. Boreham Wood 0 0 2,60 1,60
5. Dover 2 0 1,20 0,80
6. Gateshead 3 1 1,60 0,60
7. Dagenham & Redbridge 0 0 2,20 1,80
8. Leyton Orient 2 1 1,60 1,80
9. Maidenhead United 0 0 1,80 1,20
10. Eastleigh 3 1 1,20 0,80
11. Ebbsfleet United 1 0 2,20 1,80
12. Barrow 2 1 1,60 1,20
13. Wrexham 1 2 0,80 1,00
14. Woking 0 2 1,00 2,00
15. Tranmere 2 4 0,60 0,80
16. Halifax 3 3 0,40 0,80
17. Maidstone 0 2 0,80 1,40
18. Macclesfield 2 2 0,60 1,20
19. Guiseley 1 3 1,00 2,20
20. AFC Fylde 0 0 1,80 2,40
21. Chester 1 1 1,00 1,25
22. Hartlepool 0 2 0,60 1,40
23. Solihull Moors 0 1 1,25 2,75
24. Torquay 1 2 1,20 2,60
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
59 6,54 164 2,78 26 (44,1 %) 20 (33,9 %) 13 (22,0 %)
Vis hele listen
Mål    Spiller Klub
7    David Tarpey Maidenhead United
5    Corey Whitely Dagenham & Redbridge
4    Bruno Andrade Boreham Wood
4    Ben Williamson Eastleigh
3    Shamir Fenelon Aldershot
3    Jordan White Barrow
3    Josh Reese Bromley
3    Danny Kedwell Ebbsfleet United
3    Luke Coulson Ebbsfleet United
3    Macauley Bonne Leyton Orient
3    Ruairi Keating Torquay
2    Henry Jones AFC Fylde
2    Matt McClure Aldershot
2    James Rowe Aldershot
2    Dan Jones Barrow
2    Shaun Jeffers Boreham Wood
2    Angelo Balanta Boreham Wood
2    Jack Holland Bromley
2    Lucas Dawson Chester
2    Morgan Ferrier Dagenham & Redbridge
2    Ryan Bird Dover
2    Jake Cassidy Hartlepool
2    David Mooney Leyton Orient
2    Oladapo Afolayan Solihull Moors
2    Tommy Wright Sutton United
2    Inih Effiong Woking
2    Alex Reid Wrexham
2    Emmanuele Smith Wrexham
1    Danny L. Rowe AFC Fylde
1    Simon Grand AFC Fylde
1    Sam Finley AFC Fylde
1    Jonny Smith AFC Fylde
1    Lewis Montrose AFC Fylde
1    Jack Muldoon AFC Fylde
1    Bobby-Joe Taylor Aldershot
1    James Kellermann Aldershot
1    Cheye Alexander Aldershot
1    Jake Gallagher Aldershot
1    Shaun Okojie Aldershot
1    Callum Reynolds Aldershot
1    Adi Yussuf Barrow
1    Dave Nieskens Barrow
1    Harry Panayiotou Barrow
1    Ricky Shakes Boreham Wood
1    Kane Smith Boreham Wood
1    Jamie Turley Boreham Wood
1    Bradley Sach Boreham Wood
1    Paul Benson Boreham Wood
1    Brett Williams Bromley
1    Luke Wanadio Bromley
1    Louis Dennis Bromley
1    Adam Mekki Bromley
1    George Porter Bromley
1    Craig Mahon Chester
1    James Akintunde Chester
1    Kevin Lokko Dagenham & Redbridge
1    Fejiri Okenabirhie Dagenham & Redbridge
1    Sam Ling Dagenham & Redbridge
1    Michael Cheek Dagenham & Redbridge
1    Mitch Brundle Dover
1    Tobi Sho-Silva Dover
1    Jamie Allen Dover
1    Craig McAllister Eastleigh
1    Ayo Obileye Eastleigh
1    Andrew Drury Ebbsfleet United
1    Myles Weston Ebbsfleet United
1    Darren McQueen Ebbsfleet United
1    Jack Powell Ebbsfleet United
1    Kenny Clark Ebbsfleet United
1    Neill Byrne Gateshead
1    Danny Johnson Gateshead
1    Jordan Burrow Gateshead
1    Jordan Preston Gateshead
1    Richard Peniket Gateshead
1    Fraser Kerr Gateshead
1    Reece Thompson Guiseley
1    Kevan Hurst Guiseley
1    Jake Lawlor Guiseley
1    John Rooney Guiseley
1    Adam Morgan Halifax
1    Tom Denton Halifax
1    Padraig Amond Hartlepool
1    George Elokobi Leyton Orient
1    Charlie Lee Leyton Orient
1    Romuald Boco Leyton Orient
1    Scott Wilson Macclesfield
1    Noe Baba Macclesfield
1    Danny Whittaker Macclesfield
1    Harry Pritchard Maidenhead United
1    Sam Barratt Maidenhead United
1    Alex Wynter Maidstone
1    Josh Hare Maidstone
1    Jack Richards Maidstone
1    Joe Pigott Maidstone
1    Joel Kettle Solihull Moors
1    Darren Carter Solihull Moors
1    Fiacre Kelleher Solihull Moors
1    Moses Emmanuel Sutton United
1    Dean Beckwith Sutton United
1    Craig Dundas Sutton United
1    Louis John Sutton United
1    Kieron Cadogan Sutton United
1    Jamie Collins Sutton United
1    Luke Young Torquay
1    Jon-Paul Pittman Torquay
1    Sean McGinty Torquay
1    Oliver Norburn Tranmere
1    James McEveley Tranmere
1    Andy Cook Tranmere
1    Joe Ward Woking
1    Charlie Carter Woking
Vis hele listen
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Klub Total Total
pr. kamp
Hjemme Hjemme
pr. kamp
Ude Ude
pr. kamp
1. Leyton Orient 18.925 3.785 9.496 4.748 9.429 3.143
2. Tranmere 16.047 3.209 9.748 4.874 6.299 2.100
3. Wrexham 15.112 3.022 10.277 5.139 4.835 1.612
4. Maidstone 14.618 2.924 7.014 2.338 7.604 3.802
5. Sutton United 13.648 2.730 5.184 2.592 8.464 2.821
6. Woking 12.159 2.432 6.386 2.129 5.773 2.887
7. Hartlepool 11.744 2.349 7.025 3.513 4.719 1.573
8. Macclesfield 11.599 2.320 2.800 1.400 8.799 2.933
9. Aldershot 10.041 2.008 4.600 2.300 5.441 1.814
10. Torquay 9.235 1.847 5.026 2.513 4.209 1.403
11. Chester 9.046 2.262 5.975 1.992 3.071 3.071
12. Bromley 8.709 1.742 6.283 2.094 2.426 1.213
13. Maidenhead United 8.705 1.741 4.750 1.583 3.955 1.978
14. Dover 8.524 1.705 3.084 1.028 5.440 2.720
15. AFC Fylde 8.381 1.676 4.888 1.629 3.493 1.747
16. Eastleigh 8.288 1.658 5.264 1.755 3.024 1.512
17. Ebbsfleet United 7.951 1.590 3.789 1.895 4.162 1.387
18. Gateshead 7.820 1.564 2.018 673 5.802 2.901
19. Halifax 7.770 1.554 3.594 1.797 4.176 1.392
20. Dagenham & Redbridge 6.887 1.377 3.048 1.524 3.839 1.280
21. Solihull Moors 5.972 1.493 1.242 621 4.730 2.365
22. Guiseley 5.437 1.087 2.870 957 2.567 1.284
23. Barrow 5.332 1.066 2.485 1.243 2.847 949
24. Boreham Wood 5.268 1.054 1.763 588 3.505 1.753
Oprykning
Oprykning playoff
Nedrykning
Oprykker fra sidste sæson
Nedrykker fra sidste sæson

Kampprogram

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.08.2017 13:30 Sutton United – Leyton Orient 2 – 0
05.08.2017 16:00 Wrexham – Macclesfield 0 – 1
05.08.2017 16:00 Woking – Gateshead 2 – 1
05.08.2017 16:00 Torquay – Tranmere 0 – 0
05.08.2017 16:00 AFC Fylde – Boreham Wood 2 – 2
05.08.2017 16:00 Maidstone – Maidenhead United 1 – 1
05.08.2017 16:00 Hartlepool – Dover 0 – 1
05.08.2017 16:00 Bromley – Eastleigh 0 – 0
05.08.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Barrow 2 – 1
05.08.2017 16:00 Halifax – Aldershot 0 – 2
05.08.2017 16:00 Guiseley – Ebbsfleet United 2 – 2

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
08.08.2017 20:45 Tranmere – Woking 3 – 1
08.08.2017 20:45 Aldershot – Torquay 3 – 2
08.08.2017 20:45 Maidenhead United – Wrexham 1 – 2
08.08.2017 20:45 Macclesfield – Hartlepool 1 – 1
08.08.2017 20:45 Leyton Orient – Solihull Moors 3 – 1
08.08.2017 20:45 Gateshead – Guiseley 1 – 0
08.08.2017 20:45 Ebbsfleet United – Maidstone 2 – 0
08.08.2017 20:45 Eastleigh – Sutton United 1 – 0
08.08.2017 20:45 Dover – Bromley 1 – 2
08.08.2017 20:45 Chester – AFC Fylde 1 – 1
08.08.2017 20:45 Boreham Wood – Dagenham & Redbridge 1 – 2
08.08.2017 20:45 Barrow – Halifax 0 – 0

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.08.2017 13:30 Maidenhead United – Hartlepool 2 – 1
12.08.2017 16:00 Leyton Orient – Maidstone 2 – 0
12.08.2017 16:00 Macclesfield – Bromley 0 – 0
12.08.2017 16:00 Boreham Wood – Solihull Moors 4 – 1
12.08.2017 16:00 Aldershot – Guiseley 6 – 0
12.08.2017 16:00 Tranmere – Sutton United 0 – 1
12.08.2017 16:00 Gateshead – Torquay 3 – 0
12.08.2017 16:00 Ebbsfleet United – AFC Fylde 3 – 3
12.08.2017 16:00 Dover – Wrexham 1 – 0
12.08.2017 16:00 Chester – Halifax 0 – 0
12.08.2017 16:00 Barrow – Woking 3 – 0
12.08.2017 16:10 Eastleigh – Dagenham & Redbridge 2 – 2

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.08.2017 20:45 Maidstone – Aldershot 1 – 1
15.08.2017 20:45 Solihull Moors – Barrow 3 – 3
15.08.2017 20:45 Sutton United – Macclesfield 2 – 1
15.08.2017 20:45 Torquay – Boreham Wood 2 – 4
15.08.2017 20:45 Woking – Eastleigh 2 – 1
15.08.2017 20:45 Hartlepool – Chester 1 – 1
15.08.2017 20:45 AFC Fylde – Maidenhead United 1 – 4
15.08.2017 20:45 Guiseley – Tranmere 0 – 0
15.08.2017 20:45 Halifax – Dover 1 – 2
15.08.2017 20:45 Dagenham & Redbridge – Ebbsfleet United 3 – 3
15.08.2017 20:45 Bromley – Leyton Orient 6 – 1
15.08.2017 20:50 Wrexham – Gateshead 1 – 0

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.08.2017 16:00 Maidenhead United – Ebbsfleet United 1 – 1
19.08.2017 16:00 Maidstone – Wrexham 2 – 1
19.08.2017 16:00 Solihull Moors – Halifax 0 – 1
19.08.2017 16:00 AFC Fylde – Dagenham & Redbridge 2 – 2
19.08.2017 16:00 Woking – Leyton Orient 0 – 2
19.08.2017 16:00 Guiseley – Torquay 3 – 2
19.08.2017 16:00 Gateshead – Macclesfield 3 – 0
19.08.2017 16:00 Eastleigh – Tranmere 2 – 0
19.08.2017 16:00 Dover – Barrow 1 – 1
19.08.2017 16:00 Chester – Sutton United 2 – 3
19.08.2017 16:00 Bromley – Hartlepool 2 – 0
19.08.2017 16:00 Boreham Wood – Aldershot 2 – 1

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.08.2017 20:45 Macclesfield – Dover
26.08.2017 13:30 Halifax – Guiseley
26.08.2017 16:00 Wrexham – Woking
26.08.2017 16:00 Tranmere – Boreham Wood
26.08.2017 16:00 Torquay – Solihull Moors
26.08.2017 16:00 Sutton United – Maidstone
26.08.2017 16:00 Aldershot – Chester
26.08.2017 16:00 Leyton Orient – Eastleigh
26.08.2017 16:00 Hartlepool – AFC Fylde
26.08.2017 16:00 Ebbsfleet United – Gateshead
26.08.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Bromley
26.08.2017 16:00 Barrow – Maidenhead United

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.08.2017 16:00 Gateshead – Halifax
28.08.2017 16:00 Guiseley – Hartlepool
28.08.2017 16:00 Maidenhead United – Leyton Orient
28.08.2017 16:00 Maidstone – Dagenham & Redbridge
28.08.2017 16:00 Solihull Moors – Tranmere
28.08.2017 16:00 Woking – Torquay
28.08.2017 16:00 Eastleigh – Aldershot
28.08.2017 16:00 Dover – Ebbsfleet United
28.08.2017 16:00 Chester – Macclesfield
28.08.2017 16:00 Bromley – Sutton United
28.08.2017 16:00 Boreham Wood – Wrexham
28.08.2017 20:45 AFC Fylde – Barrow

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.09.2017 16:00 Wrexham – Bromley
02.09.2017 16:00 Leyton Orient – Guiseley
02.09.2017 16:00 Macclesfield – Woking
02.09.2017 16:00 Sutton United – Maidenhead United
02.09.2017 16:00 Torquay – Chester
02.09.2017 16:00 Hartlepool – Maidstone
02.09.2017 16:00 Aldershot – Solihull Moors
02.09.2017 16:00 Halifax – AFC Fylde
02.09.2017 16:00 Ebbsfleet United – Eastleigh
02.09.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Gateshead
02.09.2017 16:00 Barrow – Boreham Wood
02.09.2017 18:30 Tranmere – Dover

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.09.2017 20:45 Solihull Moors – Chester

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.09.2017 16:00 Tranmere – Barrow
09.09.2017 16:00 AFC Fylde – Bromley
09.09.2017 16:00 Torquay – Wrexham
09.09.2017 16:00 Sutton United – Gateshead
09.09.2017 16:00 Solihull Moors – Macclesfield
09.09.2017 16:00 Maidstone – Woking
09.09.2017 16:00 Hartlepool – Dagenham & Redbridge
09.09.2017 16:00 Guiseley – Eastleigh
09.09.2017 16:00 Halifax – Maidenhead United
09.09.2017 16:00 Chester – Ebbsfleet United
09.09.2017 16:00 Boreham Wood – Leyton Orient
09.09.2017 16:00 Aldershot – Dover

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.09.2017 20:45 Gateshead – Chester
12.09.2017 20:45 Leyton Orient – Halifax
12.09.2017 20:45 Macclesfield – AFC Fylde
12.09.2017 20:45 Maidenhead United – Tranmere
12.09.2017 20:45 Woking – Solihull Moors
12.09.2017 20:45 Wrexham – Hartlepool
12.09.2017 20:45 Ebbsfleet United – Aldershot
12.09.2017 20:45 Barrow – Guiseley
12.09.2017 20:45 Eastleigh – Maidstone
12.09.2017 20:45 Dover – Boreham Wood
12.09.2017 20:45 Dagenham & Redbridge – Sutton United
12.09.2017 20:45 Bromley – Torquay

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.09.2017 13:30 Leyton Orient – Hartlepool
16.09.2017 16:00 Barrow – Torquay
16.09.2017 16:00 Woking – Sutton United
16.09.2017 16:00 Maidenhead United – Boreham Wood
16.09.2017 16:00 Macclesfield – Maidstone
16.09.2017 16:00 Wrexham – Guiseley
16.09.2017 16:00 Gateshead – Aldershot
16.09.2017 16:00 Ebbsfleet United – Tranmere
16.09.2017 16:00 Eastleigh – AFC Fylde
16.09.2017 16:00 Dover – Chester
16.09.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Halifax
16.09.2017 16:00 Bromley – Solihull Moors

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.09.2017 16:00 Solihull Moors – Dagenham & Redbridge
23.09.2017 16:00 Sutton United – Barrow
23.09.2017 16:00 Torquay – Macclesfield
23.09.2017 16:00 AFC Fylde – Woking
23.09.2017 16:00 Tranmere – Wrexham
23.09.2017 16:00 Maidstone – Gateshead
23.09.2017 16:00 Hartlepool – Eastleigh
23.09.2017 16:00 Guiseley – Dover
23.09.2017 16:00 Halifax – Bromley
23.09.2017 16:00 Chester – Maidenhead United
23.09.2017 16:00 Boreham Wood – Ebbsfleet United
23.09.2017 16:00 Aldershot – Leyton Orient

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.09.2017 16:00 Gateshead – Boreham Wood
30.09.2017 16:00 Leyton Orient – AFC Fylde
30.09.2017 16:00 Macclesfield – Aldershot
30.09.2017 16:00 Maidenhead United – Guiseley
30.09.2017 16:00 Woking – Hartlepool
30.09.2017 16:00 Wrexham – Sutton United
30.09.2017 16:00 Ebbsfleet United – Halifax
30.09.2017 16:00 Bromley – Tranmere
30.09.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Torquay
30.09.2017 16:00 Dover – Solihull Moors
30.09.2017 16:00 Eastleigh – Chester
30.09.2017 16:00 Barrow – Maidstone

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.10.2017 20:45 Torquay – Maidenhead United
03.10.2017 20:45 Sutton United – Dover
03.10.2017 20:45 Solihull Moors – Ebbsfleet United
03.10.2017 20:45 Maidstone – Bromley
03.10.2017 20:45 Hartlepool – Barrow
03.10.2017 20:45 Guiseley – Macclesfield
03.10.2017 20:45 Aldershot – Dagenham & Redbridge
03.10.2017 20:45 AFC Fylde – Gateshead
03.10.2017 20:45 Halifax – Wrexham
03.10.2017 20:45 Chester – Woking
03.10.2017 20:45 Boreham Wood – Eastleigh
04.10.2017 20:45 Tranmere – Leyton Orient

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.10.2017 16:00 Barrow – Leyton Orient
07.10.2017 16:00 Woking – Dagenham & Redbridge
07.10.2017 16:00 Tranmere – Chester
07.10.2017 16:00 Torquay – Dover
07.10.2017 16:00 Sutton United – AFC Fylde
07.10.2017 16:00 Solihull Moors – Hartlepool
07.10.2017 16:00 Maidstone – Guiseley
07.10.2017 16:00 Maidenhead United – Aldershot
07.10.2017 16:00 Macclesfield – Ebbsfleet United
07.10.2017 16:00 Gateshead – Bromley
07.10.2017 16:00 Boreham Wood – Halifax
07.10.2017 18:30 Wrexham – Eastleigh

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2017 16:00 Eastleigh – Gateshead
21.10.2017 16:00 Ebbsfleet United – Barrow
21.10.2017 16:00 Halifax – Torquay
21.10.2017 16:00 Guiseley – Solihull Moors
21.10.2017 16:00 Hartlepool – Sutton United
21.10.2017 16:00 Leyton Orient – Macclesfield
21.10.2017 16:00 Dover – Maidenhead United
21.10.2017 16:00 AFC Fylde – Maidstone
21.10.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Wrexham
21.10.2017 16:00 Chester – Boreham Wood
21.10.2017 16:00 Bromley – Woking
21.10.2017 16:00 Aldershot – Tranmere

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.10.2017 20:45 Eastleigh – Solihull Moors
24.10.2017 20:45 Ebbsfleet United – Torquay
24.10.2017 20:45 Halifax – Maidstone
24.10.2017 20:45 Guiseley – Boreham Wood
24.10.2017 20:45 Hartlepool – Tranmere
24.10.2017 20:45 Leyton Orient – Gateshead
24.10.2017 20:45 Dover – Woking
24.10.2017 20:45 AFC Fylde – Wrexham
24.10.2017 20:45 Dagenham & Redbridge – Macclesfield
24.10.2017 20:45 Chester – Barrow
24.10.2017 20:45 Bromley – Maidenhead United
24.10.2017 20:45 Aldershot – Sutton United

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.10.2017 16:00 Torquay – Hartlepool
28.10.2017 16:00 Tranmere – Halifax
28.10.2017 16:00 Woking – Guiseley
28.10.2017 16:00 Barrow – Aldershot
28.10.2017 16:00 Wrexham – Leyton Orient
28.10.2017 16:00 Sutton United – Ebbsfleet United
28.10.2017 16:00 Solihull Moors – AFC Fylde
28.10.2017 16:00 Maidstone – Chester
28.10.2017 16:00 Maidenhead United – Dagenham & Redbridge
28.10.2017 16:00 Macclesfield – Eastleigh
28.10.2017 16:00 Gateshead – Dover
28.10.2017 16:00 Boreham Wood – Bromley

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.11.2017 20:45 Chester – Wrexham
11.11.2017 16:00 Guiseley – Bromley
11.11.2017 16:00 Maidenhead United – Gateshead
11.11.2017 16:00 Solihull Moors – Sutton United
11.11.2017 16:00 Torquay – Maidstone
11.11.2017 16:00 Halifax – Woking
11.11.2017 16:00 Tranmere – Dagenham & Redbridge
11.11.2017 16:00 Ebbsfleet United – Leyton Orient
11.11.2017 16:00 Aldershot – AFC Fylde
11.11.2017 16:00 Dover – Eastleigh
11.11.2017 16:00 Boreham Wood – Hartlepool
11.11.2017 16:00 Barrow – Macclesfield

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.11.2017 16:00 Leyton Orient – Dover
18.11.2017 16:00 Macclesfield – Boreham Wood
18.11.2017 16:00 Maidstone – Solihull Moors
18.11.2017 16:00 Sutton United – Halifax
18.11.2017 16:00 Woking – Maidenhead United
18.11.2017 16:00 Wrexham – Ebbsfleet United
18.11.2017 16:00 Hartlepool – Aldershot
18.11.2017 16:00 AFC Fylde – Torquay
18.11.2017 16:00 Gateshead – Tranmere
18.11.2017 16:00 Eastleigh – Barrow
18.11.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Guiseley
18.11.2017 16:00 Bromley – Chester

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.11.2017 20:45 Maidstone – Boreham Wood
21.11.2017 20:45 Sutton United – Torquay
21.11.2017 20:45 Woking – Ebbsfleet United
21.11.2017 20:45 AFC Fylde – Guiseley
21.11.2017 20:45 Wrexham – Solihull Moors
21.11.2017 20:45 Macclesfield – Tranmere
21.11.2017 20:45 Leyton Orient – Chester
21.11.2017 20:45 Hartlepool – Halifax
21.11.2017 20:45 Gateshead – Barrow
21.11.2017 20:45 Eastleigh – Maidenhead United
21.11.2017 20:45 Dagenham & Redbridge – Dover
21.11.2017 20:45 Bromley – Aldershot

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.11.2017 16:00 Halifax – Eastleigh
25.11.2017 16:00 Guiseley – Sutton United
25.11.2017 16:00 Maidenhead United – Macclesfield
25.11.2017 16:00 Solihull Moors – Gateshead
25.11.2017 16:00 Torquay – Leyton Orient
25.11.2017 16:00 Tranmere – Maidstone
25.11.2017 16:00 Ebbsfleet United – Hartlepool
25.11.2017 16:00 Aldershot – Wrexham
25.11.2017 16:00 Dover – AFC Fylde
25.11.2017 16:00 Chester – Dagenham & Redbridge
25.11.2017 16:00 Boreham Wood – Woking
25.11.2017 16:00 Barrow – Bromley

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.12.2017 16:00 Sutton United – Eastleigh
02.12.2017 16:00 Torquay – Aldershot
02.12.2017 16:00 Woking – Tranmere
02.12.2017 16:00 AFC Fylde – Chester
02.12.2017 16:00 Wrexham – Maidenhead United
02.12.2017 16:00 Solihull Moors – Leyton Orient
02.12.2017 16:00 Maidstone – Ebbsfleet United
02.12.2017 16:00 Hartlepool – Macclesfield
02.12.2017 16:00 Guiseley – Gateshead
02.12.2017 16:00 Halifax – Barrow
02.12.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Boreham Wood
02.12.2017 16:00 Bromley – Dover

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.12.2017 16:00 Leyton Orient – Sutton United
09.12.2017 16:00 Macclesfield – Wrexham
09.12.2017 16:00 Maidenhead United – Maidstone
09.12.2017 16:00 Aldershot – Halifax
09.12.2017 16:00 Tranmere – Torquay
09.12.2017 16:00 Gateshead – Woking
09.12.2017 16:00 Ebbsfleet United – Guiseley
09.12.2017 16:00 Eastleigh – Bromley
09.12.2017 16:00 Dover – Hartlepool
09.12.2017 16:00 Chester – Solihull Moors
09.12.2017 16:00 Boreham Wood – AFC Fylde
09.12.2017 16:00 Barrow – Dagenham & Redbridge

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.12.2017 16:00 Maidstone – Leyton Orient
23.12.2017 16:00 Solihull Moors – Boreham Wood
23.12.2017 16:00 Sutton United – Tranmere
23.12.2017 16:00 Torquay – Gateshead
23.12.2017 16:00 Woking – Barrow
23.12.2017 16:00 Wrexham – Dover
23.12.2017 16:00 Hartlepool – Maidenhead United
23.12.2017 16:00 AFC Fylde – Ebbsfleet United
23.12.2017 16:00 Guiseley – Aldershot
23.12.2017 16:00 Halifax – Chester
23.12.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Eastleigh
23.12.2017 16:00 Bromley – Macclesfield

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.12.2017 16:00 Ebbsfleet United – Bromley
26.12.2017 16:00 Gateshead – Hartlepool
26.12.2017 16:00 Leyton Orient – Dagenham & Redbridge
26.12.2017 16:00 Macclesfield – Halifax
26.12.2017 16:00 Maidenhead United – Solihull Moors
26.12.2017 16:00 Tranmere – AFC Fylde
26.12.2017 16:00 Eastleigh – Torquay
26.12.2017 16:00 Aldershot – Woking
26.12.2017 16:00 Dover – Maidstone
26.12.2017 16:00 Chester – Guiseley
26.12.2017 16:00 Boreham Wood – Sutton United
26.12.2017 16:00 Barrow – Wrexham

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.12.2017 16:00 Leyton Orient – Bromley
30.12.2017 16:00 Macclesfield – Sutton United
30.12.2017 16:00 Maidenhead United – AFC Fylde
30.12.2017 16:00 Aldershot – Maidstone
30.12.2017 16:00 Tranmere – Guiseley
30.12.2017 16:00 Gateshead – Wrexham
30.12.2017 16:00 Ebbsfleet United – Dagenham & Redbridge
30.12.2017 16:00 Eastleigh – Woking
30.12.2017 16:00 Dover – Halifax
30.12.2017 16:00 Chester – Hartlepool
30.12.2017 16:00 Boreham Wood – Torquay
30.12.2017 16:00 Barrow – Solihull Moors

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.01.2018 16:00 Maidstone – Dover
01.01.2018 16:00 Solihull Moors – Maidenhead United
01.01.2018 16:00 Sutton United – Boreham Wood
01.01.2018 16:00 Torquay – Eastleigh
01.01.2018 16:00 Woking – Aldershot
01.01.2018 16:00 Wrexham – Barrow
01.01.2018 16:00 Hartlepool – Gateshead
01.01.2018 16:00 AFC Fylde – Tranmere
01.01.2018 16:00 Guiseley – Chester
01.01.2018 16:00 Halifax – Macclesfield
01.01.2018 16:00 Dagenham & Redbridge – Leyton Orient
01.01.2018 16:00 Bromley – Ebbsfleet United

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
06.01.2018 16:00 Gateshead – Sutton United
06.01.2018 16:00 Leyton Orient – Boreham Wood
06.01.2018 16:00 Macclesfield – Solihull Moors
06.01.2018 16:00 Maidenhead United – Halifax
06.01.2018 16:00 Woking – Maidstone
06.01.2018 16:00 Wrexham – Torquay
06.01.2018 16:00 Ebbsfleet United – Chester
06.01.2018 16:00 Barrow – Tranmere
06.01.2018 16:00 Eastleigh – Guiseley
06.01.2018 16:00 Dover – Aldershot
06.01.2018 16:00 Dagenham & Redbridge – Hartlepool
06.01.2018 16:00 Bromley – AFC Fylde

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.01.2018 16:00 Solihull Moors – Woking
20.01.2018 16:00 Sutton United – Dagenham & Redbridge
20.01.2018 16:00 Torquay – Bromley
20.01.2018 16:00 AFC Fylde – Macclesfield
20.01.2018 16:00 Tranmere – Maidenhead United
20.01.2018 16:00 Maidstone – Eastleigh
20.01.2018 16:00 Hartlepool – Wrexham
20.01.2018 16:00 Guiseley – Barrow
20.01.2018 16:00 Halifax – Leyton Orient
20.01.2018 16:00 Chester – Gateshead
20.01.2018 16:00 Boreham Wood – Dover
20.01.2018 16:00 Aldershot – Ebbsfleet United

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.01.2018 16:00 Gateshead – Maidstone
27.01.2018 16:00 Leyton Orient – Aldershot
27.01.2018 16:00 Macclesfield – Torquay
27.01.2018 16:00 Maidenhead United – Chester
27.01.2018 16:00 Woking – AFC Fylde
27.01.2018 16:00 Wrexham – Tranmere
27.01.2018 16:00 Ebbsfleet United – Boreham Wood
27.01.2018 16:00 Barrow – Sutton United
27.01.2018 16:00 Eastleigh – Hartlepool
27.01.2018 16:00 Dover – Guiseley
27.01.2018 16:00 Dagenham & Redbridge – Solihull Moors
27.01.2018 16:00 Bromley – Halifax

32. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.02.2018 16:00 Hartlepool – Leyton Orient
03.02.2018 16:00 Maidstone – Macclesfield
03.02.2018 16:00 Solihull Moors – Bromley
03.02.2018 16:00 Sutton United – Woking
03.02.2018 16:00 Torquay – Barrow
03.02.2018 16:00 Tranmere – Ebbsfleet United
03.02.2018 16:00 Guiseley – Wrexham
03.02.2018 16:00 AFC Fylde – Eastleigh
03.02.2018 16:00 Halifax – Dagenham & Redbridge
03.02.2018 16:00 Chester – Dover
03.02.2018 16:00 Boreham Wood – Maidenhead United
03.02.2018 16:00 Aldershot – Gateshead

33. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.02.2018 16:00 Macclesfield – Guiseley
10.02.2018 16:00 Maidenhead United – Torquay
10.02.2018 16:00 Woking – Chester
10.02.2018 16:00 Barrow – Hartlepool
10.02.2018 16:00 Wrexham – Halifax
10.02.2018 16:00 Leyton Orient – Tranmere
10.02.2018 16:00 Gateshead – AFC Fylde
10.02.2018 16:00 Ebbsfleet United – Solihull Moors
10.02.2018 16:00 Eastleigh – Boreham Wood
10.02.2018 16:00 Dover – Sutton United
10.02.2018 16:00 Dagenham & Redbridge – Aldershot
10.02.2018 16:00 Bromley – Maidstone

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.02.2018 16:00 Hartlepool – Woking
17.02.2018 16:00 Maidstone – Barrow
17.02.2018 16:00 Solihull Moors – Dover
17.02.2018 16:00 Sutton United – Wrexham
17.02.2018 16:00 Torquay – Dagenham & Redbridge
17.02.2018 16:00 Tranmere – Bromley
17.02.2018 16:00 Guiseley – Maidenhead United
17.02.2018 16:00 AFC Fylde – Leyton Orient
17.02.2018 16:00 Halifax – Ebbsfleet United
17.02.2018 16:00 Chester – Eastleigh
17.02.2018 16:00 Boreham Wood – Gateshead
17.02.2018 16:00 Aldershot – Macclesfield

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.02.2018 20:45 Halifax – Hartlepool
20.02.2018 20:45 Guiseley – AFC Fylde
20.02.2018 20:45 Maidenhead United – Eastleigh
20.02.2018 20:45 Solihull Moors – Wrexham
20.02.2018 20:45 Torquay – Sutton United
20.02.2018 20:45 Tranmere – Macclesfield
20.02.2018 20:45 Ebbsfleet United – Woking
20.02.2018 20:45 Aldershot – Bromley
20.02.2018 20:45 Dover – Dagenham & Redbridge
20.02.2018 20:45 Chester – Leyton Orient
20.02.2018 20:45 Boreham Wood – Maidstone
20.02.2018 20:45 Barrow – Gateshead

36. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.02.2018 16:00 Maidstone – Tranmere
24.02.2018 16:00 Sutton United – Guiseley
24.02.2018 16:00 Woking – Boreham Wood
24.02.2018 16:00 AFC Fylde – Dover
24.02.2018 16:00 Wrexham – Aldershot
24.02.2018 16:00 Macclesfield – Maidenhead United
24.02.2018 16:00 Leyton Orient – Torquay
24.02.2018 16:00 Hartlepool – Ebbsfleet United
24.02.2018 16:00 Gateshead – Solihull Moors
24.02.2018 16:00 Eastleigh – Halifax
24.02.2018 16:00 Dagenham & Redbridge – Chester
24.02.2018 16:00 Bromley – Barrow

37. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.03.2018 16:00 Halifax – Sutton United
03.03.2018 16:00 Guiseley – Dagenham & Redbridge
03.03.2018 16:00 Maidenhead United – Woking
03.03.2018 16:00 Solihull Moors – Maidstone
03.03.2018 16:00 Torquay – AFC Fylde
03.03.2018 16:00 Tranmere – Gateshead
03.03.2018 16:00 Ebbsfleet United – Wrexham
03.03.2018 16:00 Aldershot – Hartlepool
03.03.2018 16:00 Dover – Leyton Orient
03.03.2018 16:00 Chester – Bromley
03.03.2018 16:00 Boreham Wood – Macclesfield
03.03.2018 16:00 Barrow – Eastleigh

38. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.03.2018 16:00 Leyton Orient – Ebbsfleet United
10.03.2018 16:00 Macclesfield – Barrow
10.03.2018 16:00 Maidstone – Torquay
10.03.2018 16:00 Sutton United – Solihull Moors
10.03.2018 16:00 Woking – Halifax
10.03.2018 16:00 Wrexham – Chester
10.03.2018 16:00 Hartlepool – Boreham Wood
10.03.2018 16:00 AFC Fylde – Aldershot
10.03.2018 16:00 Gateshead – Maidenhead United
10.03.2018 16:00 Eastleigh – Dover
10.03.2018 16:00 Dagenham & Redbridge – Tranmere
10.03.2018 16:00 Bromley – Guiseley

39. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.03.2018 16:00 Maidenhead United – Barrow
17.03.2018 16:00 Maidstone – Sutton United
17.03.2018 16:00 Solihull Moors – Torquay
17.03.2018 16:00 AFC Fylde – Hartlepool
17.03.2018 16:00 Woking – Wrexham
17.03.2018 16:00 Guiseley – Halifax
17.03.2018 16:00 Gateshead – Ebbsfleet United
17.03.2018 16:00 Eastleigh – Leyton Orient
17.03.2018 16:00 Dover – Macclesfield
17.03.2018 16:00 Chester – Aldershot
17.03.2018 16:00 Bromley – Dagenham & Redbridge
17.03.2018 16:00 Boreham Wood – Tranmere

40. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.03.2018 16:00 Leyton Orient – Woking
24.03.2018 16:00 Macclesfield – Gateshead
24.03.2018 16:00 Sutton United – Chester
24.03.2018 16:00 Torquay – Guiseley
24.03.2018 16:00 Tranmere – Eastleigh
24.03.2018 16:00 Wrexham – Maidstone
24.03.2018 16:00 Hartlepool – Bromley
24.03.2018 16:00 Aldershot – Boreham Wood
24.03.2018 16:00 Halifax – Solihull Moors
24.03.2018 16:00 Ebbsfleet United – Maidenhead United
24.03.2018 16:00 Dagenham & Redbridge – AFC Fylde
24.03.2018 16:00 Barrow – Dover

41. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.03.2018 16:00 Gateshead – Dagenham & Redbridge
30.03.2018 16:00 Guiseley – Leyton Orient
30.03.2018 16:00 Maidenhead United – Sutton United
30.03.2018 16:00 Maidstone – Hartlepool
30.03.2018 16:00 Solihull Moors – Aldershot
30.03.2018 16:00 Woking – Macclesfield
30.03.2018 16:00 Eastleigh – Ebbsfleet United
30.03.2018 16:00 AFC Fylde – Halifax
30.03.2018 16:00 Dover – Tranmere
30.03.2018 16:00 Chester – Torquay
30.03.2018 16:00 Bromley – Wrexham
30.03.2018 16:00 Boreham Wood – Barrow

42. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.04.2018 16:00 Sutton United – Bromley
02.04.2018 16:00 Torquay – Woking
02.04.2018 16:00 Tranmere – Solihull Moors
02.04.2018 16:00 Aldershot – Eastleigh
02.04.2018 16:00 Wrexham – Boreham Wood
02.04.2018 16:00 Macclesfield – Chester
02.04.2018 16:00 Leyton Orient – Maidenhead United
02.04.2018 16:00 Hartlepool – Guiseley
02.04.2018 16:00 Halifax – Gateshead
02.04.2018 16:00 Ebbsfleet United – Dover
02.04.2018 16:00 Dagenham & Redbridge – Maidstone
02.04.2018 16:00 Barrow – AFC Fylde

43. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.04.2018 16:00 Eastleigh – Wrexham
07.04.2018 16:00 Ebbsfleet United – Macclesfield
07.04.2018 16:00 Halifax – Boreham Wood
07.04.2018 16:00 Guiseley – Maidstone
07.04.2018 16:00 Hartlepool – Solihull Moors
07.04.2018 16:00 Leyton Orient – Barrow
07.04.2018 16:00 Dover – Torquay
07.04.2018 16:00 AFC Fylde – Sutton United
07.04.2018 16:00 Dagenham & Redbridge – Woking
07.04.2018 16:00 Chester – Tranmere
07.04.2018 16:00 Bromley – Gateshead
07.04.2018 16:00 Aldershot – Maidenhead United

44. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.04.2018 16:00 Solihull Moors – Guiseley
14.04.2018 16:00 Sutton United – Hartlepool
14.04.2018 16:00 Torquay – Halifax
14.04.2018 16:00 Tranmere – Aldershot
14.04.2018 16:00 Woking – Bromley
14.04.2018 16:00 Wrexham – Dagenham & Redbridge
14.04.2018 16:00 Maidstone – AFC Fylde
14.04.2018 16:00 Barrow – Ebbsfleet United
14.04.2018 16:00 Maidenhead United – Dover
14.04.2018 16:00 Macclesfield – Leyton Orient
14.04.2018 16:00 Gateshead – Eastleigh
14.04.2018 16:00 Boreham Wood – Chester

45. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.04.2018 16:00 Halifax – Tranmere
21.04.2018 16:00 Guiseley – Woking
21.04.2018 16:00 Hartlepool – Torquay
21.04.2018 16:00 AFC Fylde – Solihull Moors
21.04.2018 16:00 Leyton Orient – Wrexham
21.04.2018 16:00 Ebbsfleet United – Sutton United
21.04.2018 16:00 Eastleigh – Macclesfield
21.04.2018 16:00 Aldershot – Barrow
21.04.2018 16:00 Bromley – Boreham Wood
21.04.2018 16:00 Chester – Maidstone
21.04.2018 16:00 Dagenham & Redbridge – Maidenhead United
21.04.2018 16:00 Dover – Gateshead

46. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.04.2018 13:30 Tranmere – Hartlepool
28.04.2018 13:30 Torquay – Ebbsfleet United
28.04.2018 13:30 Sutton United – Aldershot
28.04.2018 13:30 Solihull Moors – Eastleigh
28.04.2018 13:30 Wrexham – AFC Fylde
28.04.2018 13:30 Maidstone – Halifax
28.04.2018 13:30 Barrow – Chester
28.04.2018 13:30 Maidenhead United – Bromley
28.04.2018 13:30 Macclesfield – Dagenham & Redbridge
28.04.2018 13:30 Gateshead – Leyton Orient
28.04.2018 13:30 Boreham Wood – Guiseley
28.04.2018 13:30 Woking – Dover
Advertisement

Turneringer i England