LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
England
6. Division

Kampprogram for slutspillet

Finale

Dato Tid Kampe Resultat
13.05.2017 16:00 Halifax – Chorley 2 – 1
13.05.2017 16:00 Ebbsfleet United – Chelmsford 2 – 1

Semifinale

Dato Tid Kampe Resultat
03.05.2017 20:45 Salford City – Halifax 1 – 1
03.05.2017 20:45 Chorley – Kidderminster 0 – 1
03.05.2017 20:45 Chelmsford – Dartford 0 – 0
03.05.2017 20:45 Hampton & Richmond – Ebbsfleet United 1 – 2
07.05.2017 16:00 Dartford – Chelmsford 1 – 2
07.05.2017 16:00 Ebbsfleet United – Hampton & Richmond 2 – 1
07.05.2017 16:00 Kidderminster – Chorley 0 – 2
07.05.2017 16:00 Halifax – Salford City 4 – 1

Gruppespillet

National League NordKVUTMP
AFC Fylde 4226106109-6088
Kidderminster 422571076-4182
Halifax 422481081-4380
Salford City 422211979-4477
Darlington 1883 4222101089-6776
Chorley 422014860-4174
Brackley Town 422013966-4373
Stockport 421916759-4173
Tamworth 422161573-6769
Gloucester City 4218101469-6164
Harrogate 4216111571-6359
Nuneaton 4214131567-6955
FC United of Manchester 4214121669-6854
Curzon 4214101863-7252
Boston United 4212111954-7247
Bradford PA 421272346-7443
Telford 4210122038-5742
Alfreton 421192262-9542
Gainsborough 428122251-8436
Worcester 427142144-6335
Stalybridge 42852940-8929
Altrincham 42492939-9121
National League SydKVUTMP
Maidenhead United 42308493-2998
Ebbsfleet United 42299496-3096
Dartford 42259883-4584
Chelmsford 422313689-4782
Poole Town FC 4220111163-4971
Hungerford Town 4219131067-4970
Hampton & Richmond 4219121181-5669
Wealdstone 4218121262-5866
Bath City 421881671-5262
St Albans 4216111572-6659
Eastbourne Borough 4216101682-7058
Hemel Hempstead 4215121574-8357
East Thurrock United 4214141473-6556
Oxford City 421572048-7352
Weston Super Mare 421462263-6948
Welling 421272364-6943
Whitehawk 421272351-7243
Concord Rangers 4210122057-7542
Truro City 421172453-9940
Gosport Borough 42992445-10136
Bishop's Stortford 42833129-10427
Margate 42743126-8125
Oprykning
Oprykning playoff
Nedrykning

Kampprogram for gruppespillet

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
06.08.2016 16:00 Telford – AFC Fylde 0 – 1
06.08.2016 16:00 Maidenhead United – Gosport Borough 3 – 0
06.08.2016 16:00 Oxford City – Welling 2 – 1
06.08.2016 16:00 St Albans – Concord Rangers 2 – 0
06.08.2016 16:00 Eastbourne Borough – Hemel Hempstead 3 – 0
06.08.2016 16:00 Bishop's Stortford – Hampton & Richmond 0 – 1
06.08.2016 16:00 Worcester – Harrogate 2 – 2
06.08.2016 16:00 Stockport – Alfreton 4 – 3
06.08.2016 16:00 Salford City – Gloucester City 1 – 1
06.08.2016 16:00 Nuneaton – Halifax 2 – 3
06.08.2016 16:00 Altrincham – Darlington 1883 2 – 2
06.08.2016 16:00 Boston United – Stalybridge 0 – 1
06.08.2016 16:00 Margate – Bath City 1 – 0
06.08.2016 16:00 Gainsborough – Bradford PA 1 – 1
06.08.2016 16:00 Curzon – Kidderminster 1 – 6
06.08.2016 16:05 East Thurrock United – Hungerford Town 0 – 1
06.08.2016 16:05 Ebbsfleet United – Poole Town FC 4 – 0
06.08.2016 16:05 Dartford – Wealdstone 2 – 2
06.08.2016 16:05 Brackley Town – Tamworth 0 – 0
06.08.2016 16:05 Weston Super Mare – Whitehawk 3 – 1
06.08.2016 16:05 Truro City – Chelmsford 2 – 2
06.08.2016 16:05 Chorley – FC United of Manchester 3 – 3

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
08.08.2016 20:45 Chelmsford – Margate 2 – 0
08.08.2016 20:45 Hungerford Town – Oxford City 2 – 0
08.08.2016 20:45 Wealdstone – St Albans 2 – 2
09.08.2016 20:45 Concord Rangers – Ebbsfleet United 0 – 1
09.08.2016 20:45 Bath City – Weston Super Mare 1 – 2
09.08.2016 20:45 Gosport Borough – Truro City 3 – 1
09.08.2016 20:45 Halifax – Altrincham 2 – 2
09.08.2016 20:45 FC United of Manchester – Telford 0 – 0
09.08.2016 20:45 Harrogate – Boston United 2 – 0
09.08.2016 20:45 Hampton & Richmond – Eastbourne Borough 3 – 1
09.08.2016 20:45 Hemel Hempstead – East Thurrock United 1 – 1
09.08.2016 20:50 Poole Town FC – Maidenhead United 1 – 0
09.08.2016 20:50 Welling – Bishop's Stortford 1 – 2
09.08.2016 20:50 Tamworth – Worcester 1 – 0
09.08.2016 20:50 Kidderminster – Brackley Town 1 – 2
09.08.2016 20:50 Alfreton – Gainsborough 4 – 0
09.08.2016 20:50 Stalybridge – Stockport 1 – 3
10.08.2016 20:45 Whitehawk – Dartford 1 – 0
10.08.2016 20:45 Bradford PA – Curzon 4 – 4

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.08.2016 20:45 FC United of Manchester – Stockport 2 – 0
13.08.2016 16:00 Whitehawk – Maidenhead United 1 – 2
13.08.2016 16:00 Welling – Weston Super Mare 0 – 2
13.08.2016 16:00 Wealdstone – Margate 2 – 1
13.08.2016 16:00 Poole Town FC – Bishop's Stortford 1 – 0
13.08.2016 16:00 Hungerford Town – Ebbsfleet United 1 – 1
13.08.2016 16:00 Hampton & Richmond – East Thurrock United 1 – 2
13.08.2016 16:00 Gosport Borough – Eastbourne Borough 3 – 1
13.08.2016 16:00 Concord Rangers – Truro City 0 – 2
13.08.2016 16:00 Chelmsford – Dartford 1 – 1
13.08.2016 16:00 Bath City – St Albans 3 – 0
13.08.2016 16:00 Hemel Hempstead – Oxford City 2 – 0
13.08.2016 16:00 Gloucester City – Gainsborough 4 – 1
13.08.2016 16:00 AFC Fylde – Brackley Town 1 – 1
13.08.2016 16:00 Alfreton – Curzon 0 – 1
13.08.2016 16:00 Bradford PA – Nuneaton 1 – 1
13.08.2016 16:00 Darlington 1883 – Boston United 4 – 1
13.08.2016 16:00 Halifax – Worcester 3 – 0
13.08.2016 16:00 Harrogate – Altrincham 2 – 2
13.08.2016 16:00 Kidderminster – Chorley 0 – 0
13.08.2016 16:00 Stalybridge – Salford City 0 – 4
13.08.2016 16:00 Tamworth – Telford 2 – 1

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.08.2016 20:45 Curzon – Darlington 1883 1 – 2
16.08.2016 20:45 Salford City – FC United of Manchester 1 – 0
16.08.2016 20:45 Dartford – Gosport Borough 0 – 0
16.08.2016 20:45 East Thurrock United – Welling 1 – 1
16.08.2016 20:45 Eastbourne Borough – Concord Rangers 2 – 1
16.08.2016 20:45 St Albans – Chelmsford 2 – 1
16.08.2016 20:45 Telford – Stalybridge 2 – 0
16.08.2016 20:45 Ebbsfleet United – Whitehawk 1 – 1
16.08.2016 20:45 Maidenhead United – Hemel Hempstead 5 – 0
16.08.2016 20:45 Oxford City – Wealdstone 0 – 3
16.08.2016 20:45 Worcester – Gloucester City 2 – 3
16.08.2016 20:45 Altrincham – AFC Fylde 0 – 6
16.08.2016 20:45 Boston United – Tamworth 3 – 0
16.08.2016 20:45 Stockport – Halifax 1 – 1
16.08.2016 20:45 Chorley – Bradford PA 3 – 0
16.08.2016 20:45 Nuneaton – Kidderminster 0 – 2
16.08.2016 20:45 Brackley Town – Alfreton 2 – 3
16.08.2016 20:45 Margate – Hampton & Richmond 2 – 4
16.08.2016 20:45 Gainsborough – Harrogate 0 – 2
16.08.2016 20:45 Truro City – Bath City 1 – 3
16.08.2016 20:45 Weston Super Mare – Poole Town FC 0 – 0
16.08.2016 20:45 Bishop's Stortford – Hungerford Town 1 – 2

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.08.2016 16:00 Maidenhead United – Chelmsford 1 – 0
20.08.2016 16:00 Poole Town FC – Margate 1 – 0
20.08.2016 16:00 Welling – St Albans 0 – 1
20.08.2016 16:00 Weston Super Mare – Dartford 1 – 2
20.08.2016 16:00 Oxford City – Concord Rangers 2 – 2
20.08.2016 16:00 Hungerford Town – Eastbourne Borough 0 – 2
20.08.2016 16:00 Kidderminster – Stalybridge 2 – 1
20.08.2016 16:00 Hampton & Richmond – Truro City 2 – 2
20.08.2016 16:00 Ebbsfleet United – Hemel Hempstead 2 – 2
20.08.2016 16:00 East Thurrock United – Gosport Borough 5 – 1
20.08.2016 16:00 Bishop's Stortford – Bath City 0 – 1
20.08.2016 16:00 Whitehawk – Wealdstone 0 – 0
20.08.2016 16:00 Nuneaton – Salford City 0 – 1
20.08.2016 16:00 Gainsborough – Altrincham 2 – 0
20.08.2016 16:00 FC United of Manchester – Worcester 1 – 1
20.08.2016 16:00 Halifax – Tamworth 4 – 0
20.08.2016 16:00 Curzon – Telford 1 – 1
20.08.2016 16:00 Chorley – Boston United 2 – 0
20.08.2016 16:00 Bradford PA – Harrogate 2 – 3
20.08.2016 16:00 Alfreton – AFC Fylde 3 – 5
20.08.2016 16:00 Stockport – Brackley Town 2 – 4
21.08.2016 16:00 Gloucester City – Darlington 1883 1 – 2

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.08.2016 20:45 AFC Fylde – Salford City 3 – 3
24.08.2016 20:45 Darlington 1883 – Chorley 2 – 0

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.08.2016 16:00 Chelmsford – Oxford City 2 – 0
27.08.2016 16:00 Concord Rangers – Maidenhead United 0 – 1
27.08.2016 16:00 Dartford – Hungerford Town 2 – 0
27.08.2016 16:00 Eastbourne Borough – Ebbsfleet United 0 – 0
27.08.2016 16:00 Gosport Borough – Bishop's Stortford 0 – 1
27.08.2016 16:00 Hemel Hempstead – Poole Town FC 2 – 4
27.08.2016 16:00 Margate – Weston Super Mare 3 – 1
27.08.2016 16:00 Truro City – Welling 1 – 1
27.08.2016 16:00 Wealdstone – Hampton & Richmond 2 – 4
27.08.2016 16:00 Boston United – Kidderminster 1 – 1
27.08.2016 16:00 AFC Fylde – Halifax 3 – 2
27.08.2016 16:00 Telford – Stockport 0 – 0
27.08.2016 16:00 Tamworth – Bradford PA 5 – 1
27.08.2016 16:00 Bath City – East Thurrock United 2 – 1
27.08.2016 16:00 Worcester – Chorley 0 – 1
27.08.2016 16:00 Stalybridge – Gloucester City 1 – 3
27.08.2016 16:00 Salford City – Gainsborough 3 – 2
27.08.2016 16:00 Harrogate – Nuneaton 3 – 1
27.08.2016 16:00 Darlington 1883 – Alfreton 3 – 4
27.08.2016 16:00 Brackley Town – FC United of Manchester 1 – 0
27.08.2016 16:00 Altrincham – Curzon 2 – 4
27.08.2016 16:00 St Albans – Whitehawk 3 – 1

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.08.2016 16:00 Oxford City – Gosport Borough 1 – 2
29.08.2016 16:00 Poole Town FC – Bath City 1 – 0
29.08.2016 16:00 Welling – Chelmsford 0 – 2
29.08.2016 16:00 Weston Super Mare – St Albans 0 – 3
29.08.2016 16:00 Maidenhead United – Truro City 2 – 0
29.08.2016 16:00 Hungerford Town – Hemel Hempstead 3 – 0
29.08.2016 16:00 Hampton & Richmond – Dartford 4 – 1
29.08.2016 16:00 Ebbsfleet United – Margate 4 – 0
29.08.2016 16:00 East Thurrock United – Eastbourne Borough 1 – 1
29.08.2016 16:00 Bishop's Stortford – Wealdstone 0 – 3
29.08.2016 16:00 Whitehawk – Concord Rangers 0 – 0
29.08.2016 16:00 Stockport – Worcester 1 – 0
29.08.2016 16:00 Alfreton – Tamworth 2 – 5
29.08.2016 16:00 Nuneaton – Telford 1 – 1
29.08.2016 16:00 Gloucester City – Boston United 3 – 1
29.08.2016 16:00 Kidderminster – Altrincham 1 – 0
29.08.2016 16:00 Gainsborough – Brackley Town 1 – 1
29.08.2016 16:00 FC United of Manchester – Darlington 1883 2 – 3
29.08.2016 16:00 Halifax – Harrogate 0 – 1
29.08.2016 16:00 Curzon – Salford City 0 – 2
29.08.2016 16:00 Chorley – Stalybridge 1 – 0
29.08.2016 16:00 Bradford PA – AFC Fylde 1 – 4

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.09.2016 20:45 Darlington 1883 – Kidderminster 0 – 1
03.09.2016 16:00 Margate – Hungerford Town 1 – 1
03.09.2016 16:00 Tamworth – Chorley 0 – 1
03.09.2016 16:00 Worcester – Gainsborough 2 – 2
03.09.2016 16:00 Gosport Borough – Ebbsfleet United 1 – 0
03.09.2016 16:00 Stalybridge – Nuneaton 0 – 4
03.09.2016 16:00 Salford City – Alfreton 4 – 1
03.09.2016 16:00 Harrogate – Curzon 2 – 2
03.09.2016 16:00 Brackley Town – Bradford PA 2 – 0
03.09.2016 16:00 Boston United – FC United of Manchester 2 – 3
03.09.2016 16:00 Altrincham – Stockport 2 – 3
03.09.2016 16:00 Telford – Halifax 1 – 2
03.09.2016 16:00 AFC Fylde – Gloucester City 2 – 2
03.09.2016 16:00 Wealdstone – Poole Town FC 2 – 2
03.09.2016 16:00 Concord Rangers – Welling 0 – 5
03.09.2016 16:00 Chelmsford – Weston Super Mare 1 – 0
03.09.2016 16:00 Bath City – Whitehawk 2 – 1
03.09.2016 16:00 Eastbourne Borough – Oxford City 4 – 0
03.09.2016 16:00 Hemel Hempstead – Bishop's Stortford 3 – 2
03.09.2016 16:00 St Albans – Hampton & Richmond 2 – 4
03.09.2016 16:00 Truro City – East Thurrock United 0 – 6
03.09.2016 16:00 Dartford – Maidenhead United 0 – 0

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.09.2016 20:45 Wealdstone – Weston Super Mare 1 – 0
05.09.2016 20:45 Chelmsford – Ebbsfleet United 2 – 1
06.09.2016 20:45 Harrogate – FC United of Manchester 3 – 1
06.09.2016 20:45 Brackley Town – Nuneaton 2 – 1
06.09.2016 20:45 St Albans – Poole Town FC 4 – 0
06.09.2016 20:45 Boston United – Bradford PA 1 – 0
06.09.2016 20:45 Altrincham – Chorley 2 – 2
06.09.2016 20:45 Telford – Kidderminster 1 – 0
06.09.2016 20:45 AFC Fylde – Curzon 4 – 1
06.09.2016 20:45 Truro City – Hungerford Town 2 – 0
06.09.2016 20:45 Margate – East Thurrock United 2 – 1
06.09.2016 20:45 Gosport Borough – Hampton & Richmond 1 – 1
06.09.2016 20:45 Eastbourne Borough – Maidenhead United 1 – 2
06.09.2016 20:45 Dartford – Welling 2 – 1
06.09.2016 20:45 Concord Rangers – Bishop's Stortford 0 – 0
06.09.2016 20:45 Salford City – Halifax 2 – 2
06.09.2016 20:45 Stalybridge – Gainsborough 3 – 2
06.09.2016 20:45 Tamworth – Gloucester City 3 – 1
06.09.2016 20:45 Worcester – Alfreton 5 – 3
06.09.2016 20:45 Bath City – Oxford City 1 – 3
07.09.2016 20:45 Darlington 1883 – Stockport 2 – 1

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.09.2016 16:00 Nuneaton – Darlington 1883 1 – 1
10.09.2016 16:00 Stockport – Boston United 1 – 1
10.09.2016 16:00 Halifax – Stalybridge 1 – 0
10.09.2016 16:00 Weston Super Mare – Concord Rangers 1 – 2
10.09.2016 16:00 Welling – Hemel Hempstead 2 – 3
10.09.2016 16:00 Gainsborough – Telford 3 – 1
10.09.2016 16:00 Oxford City – Truro City 1 – 1
10.09.2016 16:00 Hampton & Richmond – Bath City 2 – 1
10.09.2016 16:00 Kidderminster – Salford City 1 – 0
10.09.2016 16:00 Curzon – Tamworth 1 – 5
10.09.2016 16:00 Chorley – Brackley Town 1 – 1
10.09.2016 16:00 Alfreton – Harrogate 1 – 0
10.09.2016 16:00 Ebbsfleet United – Wealdstone 4 – 1
10.09.2016 16:00 Bishop's Stortford – Margate 0 – 2
10.09.2016 16:00 FC United of Manchester – AFC Fylde 2 – 3
10.09.2016 16:00 East Thurrock United – Dartford 1 – 1
10.09.2016 16:00 Whitehawk – Chelmsford 0 – 1
10.09.2016 16:00 Gloucester City – Altrincham 5 – 0
10.09.2016 16:00 Bradford PA – Worcester 0 – 3
10.09.2016 16:15 Maidenhead United – St Albans 1 – 1
10.09.2016 16:15 Hungerford Town – Gosport Borough 3 – 3
10.09.2016 16:15 Poole Town FC – Eastbourne Borough 1 – 1

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.09.2016 20:45 Chelmsford – East Thurrock United 2 – 2
13.09.2016 20:45 Oxford City – Maidenhead United 1 – 3
13.09.2016 20:45 Welling – Eastbourne Borough 3 – 1
13.09.2016 20:45 Truro City – Poole Town FC 0 – 0
13.09.2016 20:45 Margate – Dartford 0 – 2
13.09.2016 20:45 Hampton & Richmond – Whitehawk 0 – 2
13.09.2016 20:45 Harrogate – Stalybridge 3 – 1
13.09.2016 20:45 Gainsborough – Halifax 3 – 2
13.09.2016 20:45 Gloucester City – Telford 3 – 0
13.09.2016 20:45 Kidderminster – Tamworth 6 – 0
13.09.2016 20:45 Nuneaton – Altrincham 4 – 1
13.09.2016 20:45 Brackley Town – Worcester 0 – 2
13.09.2016 20:45 Chorley – Salford City 2 – 1
13.09.2016 20:50 St Albans – Hemel Hempstead 2 – 2
13.09.2016 20:50 Concord Rangers – Wealdstone 0 – 1
13.09.2016 20:50 Bath City – Gosport Borough 4 – 0
13.09.2016 20:50 Boston United – Alfreton 3 – 2
13.09.2016 20:50 Weston Super Mare – Hungerford Town 0 – 1
13.09.2016 20:50 Bishop's Stortford – Ebbsfleet United 0 – 3
14.09.2016 20:45 Bradford PA – Darlington 1883 1 – 2

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.09.2016 20:45 Gloucester City – Nuneaton 2 – 2

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.09.2016 16:00 Ebbsfleet United – St Albans 3 – 1
24.09.2016 16:00 Dartford – Concord Rangers 2 – 1
24.09.2016 16:00 Poole Town FC – Welling 2 – 1
24.09.2016 16:00 Wealdstone – Truro City 1 – 2
24.09.2016 16:00 Maidenhead United – Weston Super Mare 3 – 0
24.09.2016 16:00 Hungerford Town – Hampton & Richmond 1 – 3
24.09.2016 16:00 Alfreton – Kidderminster 3 – 3
24.09.2016 16:00 Eastbourne Borough – Chelmsford 1 – 5
24.09.2016 16:00 Hemel Hempstead – Bath City 3 – 3
24.09.2016 16:00 Gosport Borough – Margate 1 – 0
24.09.2016 16:00 East Thurrock United – Bishop's Stortford 2 – 2
24.09.2016 16:00 Whitehawk – Oxford City 3 – 0
24.09.2016 16:00 Halifax – Bradford PA 4 – 0
24.09.2016 16:00 Harrogate – Gloucester City 3 – 1
24.09.2016 16:00 Darlington 1883 – Stalybridge 4 – 1
24.09.2016 16:00 Curzon – Stockport 1 – 2
24.09.2016 16:00 Altrincham – Boston United 0 – 1
24.09.2016 16:00 Salford City – Brackley Town 1 – 1
24.09.2016 16:00 Tamworth – FC United of Manchester 1 – 1
24.09.2016 16:00 AFC Fylde – Gainsborough 3 – 1
24.09.2016 16:00 Worcester – Nuneaton 2 – 3
24.09.2016 16:00 Telford – Chorley 0 – 0

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.09.2016 20:45 Hemel Hempstead – Whitehawk 2 – 0

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.09.2016 20:45 FC United of Manchester – Curzon 0 – 0
27.09.2016 20:45 Stockport – AFC Fylde 1 – 2

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
08.10.2016 16:00 FC United of Manchester – Alfreton 4 – 3
08.10.2016 16:00 St Albans – Gosport Borough 2 – 1
08.10.2016 16:00 Oxford City – East Thurrock United 0 – 1
08.10.2016 16:00 Bath City – Eastbourne Borough 1 – 1
08.10.2016 16:00 Margate – Hemel Hempstead 2 – 1
08.10.2016 16:00 Bishop's Stortford – Whitehawk 0 – 3
08.10.2016 16:00 Hampton & Richmond – Poole Town FC 0 – 2
08.10.2016 16:00 Chorley – Harrogate 1 – 0
08.10.2016 16:00 Bradford PA – Telford 1 – 1
08.10.2016 16:00 Kidderminster – AFC Fylde 3 – 3
08.10.2016 16:00 Gloucester City – Halifax 0 – 2
08.10.2016 16:00 Gainsborough – Tamworth 3 – 2
08.10.2016 16:00 Stalybridge – Altrincham 0 – 2
08.10.2016 16:00 Boston United – Worcester 0 – 0
08.10.2016 16:00 Nuneaton – Curzon 0 – 1
08.10.2016 16:00 Stockport – Salford City 2 – 1
08.10.2016 16:00 Brackley Town – Darlington 1883 2 – 2
08.10.2016 16:05 Welling – Maidenhead United 1 – 2
08.10.2016 16:05 Truro City – Dartford 0 – 5
08.10.2016 16:05 Chelmsford – Wealdstone 4 – 1
08.10.2016 16:05 Concord Rangers – Hungerford Town 2 – 4
08.10.2016 16:05 Weston Super Mare – Ebbsfleet United 0 – 2

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.10.2016 16:00 AFC Fylde – Nuneaton 2 – 1

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.10.2016 16:00 Telford – FC United of Manchester 1 – 0

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.10.2016 16:00 East Thurrock United – Weston Super Mare 5 – 1

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.10.2016 16:00 Bradford PA – Chorley 0 – 3

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.10.2016 16:00 Truro City – Hampton & Richmond 0 – 3

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.10.2016 16:00 Worcester – Stalybridge 4 – 0
15.10.2016 16:00 Salford City – Boston United 3 – 3
15.10.2016 16:00 Poole Town FC – Oxford City 1 – 3
15.10.2016 16:00 Maidenhead United – Bishop's Stortford 6 – 0
15.10.2016 16:00 Darlington 1883 – Gainsborough 5 – 2
15.10.2016 16:00 Gosport Borough – Chelmsford 0 – 6

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.10.2016 16:00 Salford City – Tamworth 1 – 2
22.10.2016 16:00 Stalybridge – Alfreton 2 – 3
22.10.2016 16:00 Darlington 1883 – Worcester 5 – 1
22.10.2016 16:00 Kidderminster – FC United of Manchester 0 – 2
22.10.2016 16:00 Bath City – Dartford 0 – 1
22.10.2016 16:00 AFC Fylde – Harrogate 2 – 1
22.10.2016 16:00 Altrincham – Telford 0 – 2
22.10.2016 16:00 Boston United – Halifax 1 – 4
22.10.2016 16:00 Chorley – Stockport 0 – 1
22.10.2016 16:00 Gainsborough – Nuneaton 2 – 2
22.10.2016 16:00 Gloucester City – Bradford PA 1 – 0
22.10.2016 16:00 Welling – Whitehawk 1 – 2
22.10.2016 16:00 Truro City – Eastbourne Borough 2 – 2
22.10.2016 16:00 Bishop's Stortford – St Albans 1 – 5
22.10.2016 16:00 Chelmsford – Hemel Hempstead 4 – 4
22.10.2016 16:00 East Thurrock United – Ebbsfleet United 1 – 1
22.10.2016 16:00 Gosport Borough – Wealdstone 1 – 3
22.10.2016 16:00 Hungerford Town – Poole Town FC 0 – 1
22.10.2016 16:00 Oxford City – Weston Super Mare 0 – 0
22.10.2016 16:00 Margate – Concord Rangers 1 – 5
22.10.2016 16:00 Hampton & Richmond – Maidenhead United 2 – 3
22.10.2016 16:35 Brackley Town – Curzon 2 – 0

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.10.2016 20:45 Curzon – Chorley 1 – 1
25.10.2016 20:45 Halifax – FC United of Manchester 3 – 1
25.10.2016 20:45 Hemel Hempstead – Concord Rangers 2 – 1
25.10.2016 20:45 Harrogate – Kidderminster 0 – 2
25.10.2016 20:45 Altrincham – Bradford PA 2 – 3

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.10.2016 16:00 Halifax – Brackley Town 1 – 3
29.10.2016 16:00 Stockport – Kidderminster 0 – 1
29.10.2016 16:00 Worcester – Altrincham 3 – 0
29.10.2016 16:00 Bradford PA – Stalybridge 0 – 1
29.10.2016 16:00 Tamworth – AFC Fylde 1 – 0
29.10.2016 16:00 FC United of Manchester – Gloucester City 2 – 4
29.10.2016 16:00 Harrogate – Darlington 1883 1 – 4
29.10.2016 16:00 Nuneaton – Boston United 2 – 2
29.10.2016 16:00 Alfreton – Chorley 2 – 2
29.10.2016 16:00 Telford – Salford City 0 – 2
29.10.2016 16:00 Ebbsfleet United – Bath City 1 – 0
29.10.2016 16:00 Concord Rangers – Chelmsford 2 – 2
29.10.2016 16:00 Dartford – Oxford City 1 – 0
29.10.2016 16:00 Eastbourne Borough – Bishop's Stortford 1 – 0
29.10.2016 16:00 Hemel Hempstead – Gosport Borough 1 – 2
29.10.2016 16:00 Maidenhead United – Hungerford Town 2 – 2
29.10.2016 16:00 Poole Town FC – East Thurrock United 1 – 1
29.10.2016 16:00 St Albans – Truro City 5 – 0
29.10.2016 16:00 Wealdstone – Welling 0 – 1
29.10.2016 16:00 Weston Super Mare – Hampton & Richmond 1 – 3
29.10.2016 16:00 Whitehawk – Margate 2 – 0
29.10.2016 16:00 Curzon – Gainsborough 1 – 2

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.11.2016 16:00 Tamworth – Darlington 1883 2 – 1
05.11.2016 16:00 Salford City – Harrogate 0 – 0
05.11.2016 16:00 FC United of Manchester – Bradford PA 2 – 3
05.11.2016 16:00 Telford – Boston United 1 – 2
05.11.2016 16:00 Chorley – Nuneaton 1 – 0
05.11.2016 16:00 AFC Fylde – Stalybridge 5 – 0
05.11.2016 16:00 Gosport Borough – Welling 1 – 1
05.11.2016 16:00 Poole Town FC – Chelmsford 4 – 0
05.11.2016 16:00 Hemel Hempstead – Wealdstone 1 – 3
05.11.2016 16:00 Ebbsfleet United – Truro City 4 – 2
05.11.2016 16:00 East Thurrock United – Maidenhead United 0 – 0
05.11.2016 16:00 Bishop's Stortford – Weston Super Mare 2 – 1
05.11.2016 16:00 Bath City – Concord Rangers 2 – 2
05.11.2016 16:05 Hampton & Richmond – Oxford City 0 – 1

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
08.11.2016 20:45 Whitehawk – Truro City 2 – 4
08.11.2016 20:45 Dartford – St Albans 0 – 2
08.11.2016 20:45 Alfreton – Gloucester City 0 – 2

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.11.2016 16:00 Nuneaton – Stockport 1 – 1
12.11.2016 16:00 Darlington 1883 – AFC Fylde 1 – 1
12.11.2016 16:00 Weston Super Mare – Gosport Borough 1 – 1
12.11.2016 16:00 Welling – Ebbsfleet United 1 – 2
12.11.2016 16:00 Bradford PA – Alfreton 1 – 0
12.11.2016 16:00 Wealdstone – Eastbourne Borough 1 – 4
12.11.2016 16:00 St Albans – Hungerford Town 5 – 0
12.11.2016 16:00 Halifax – Kidderminster 2 – 0
12.11.2016 16:00 Gainsborough – Chorley 0 – 2
12.11.2016 16:00 Gloucester City – Curzon 0 – 2
12.11.2016 16:00 Whitehawk – East Thurrock United 2 – 3
12.11.2016 16:00 Harrogate – Tamworth 3 – 4
12.11.2016 16:00 Boston United – Brackley Town 2 – 3
12.11.2016 16:00 Altrincham – Salford City 0 – 2
12.11.2016 16:00 Stalybridge – FC United of Manchester 2 – 4
12.11.2016 16:00 Oxford City – Bishop's Stortford 3 – 1
12.11.2016 16:00 Maidenhead United – Bath City 2 – 1
12.11.2016 16:00 Dartford – Hemel Hempstead 2 – 0
12.11.2016 16:00 Worcester – Telford 2 – 1
12.11.2016 16:00 Chelmsford – Hampton & Richmond 2 – 2
12.11.2016 16:00 Truro City – Margate 2 – 0
12.11.2016 16:00 Concord Rangers – Poole Town FC 3 – 2

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.11.2016 20:45 Wealdstone – Bath City 0 – 1
14.11.2016 20:45 Hungerford Town – Welling 1 – 0

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.11.2016 20:50 Stockport – Gainsborough 1 – 0

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.11.2016 16:00 Tamworth – Stalybridge 2 – 1
19.11.2016 16:00 Poole Town FC – Whitehawk 3 – 1
19.11.2016 16:00 Salford City – Worcester 3 – 0
19.11.2016 16:00 Stockport – Bradford PA 1 – 2
19.11.2016 16:00 FC United of Manchester – Nuneaton 3 – 0
19.11.2016 16:00 Curzon – Halifax 4 – 2
19.11.2016 16:00 Chorley – Gloucester City 4 – 1
19.11.2016 16:00 Kidderminster – Gainsborough 3 – 0
19.11.2016 16:00 Brackley Town – Harrogate 2 – 1
19.11.2016 16:00 Alfreton – Altrincham 3 – 2
19.11.2016 16:00 Telford – Darlington 1883 2 – 0
19.11.2016 16:00 AFC Fylde – Boston United 9 – 2
19.11.2016 16:00 Bishop's Stortford – Dartford 0 – 3
19.11.2016 16:00 Margate – Oxford City 0 – 5
19.11.2016 16:00 Bath City – Chelmsford 2 – 2
19.11.2016 16:00 East Thurrock United – St Albans 1 – 1
19.11.2016 16:00 Eastbourne Borough – Weston Super Mare 3 – 4
19.11.2016 16:00 Ebbsfleet United – Maidenhead United 2 – 3
19.11.2016 16:00 Gosport Borough – Concord Rangers 2 – 5
19.11.2016 16:00 Hampton & Richmond – Welling 3 – 1
19.11.2016 16:00 Hemel Hempstead – Truro City 0 – 1
19.11.2016 16:00 Hungerford Town – Wealdstone 2 – 0

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.11.2016 20:45 Ebbsfleet United – Hampton & Richmond 1 – 1
22.11.2016 20:45 Tamworth – Stockport 2 – 2
22.11.2016 20:45 Eastbourne Borough – Margate 2 – 1

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.11.2016 20:45 Kidderminster – Gloucester City 3 – 0

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.12.2016 16:00 Gloucester City – Stockport 0 – 1
03.12.2016 16:00 Nuneaton – Alfreton 4 – 1
03.12.2016 16:00 Worcester – AFC Fylde 1 – 2
03.12.2016 16:00 Gainsborough – FC United of Manchester 1 – 2
03.12.2016 16:00 Harrogate – Telford 2 – 1
03.12.2016 16:00 Truro City – Bishop's Stortford 1 – 2
03.12.2016 16:00 Wealdstone – East Thurrock United 1 – 0
03.12.2016 16:00 Welling – Bath City 3 – 1
03.12.2016 16:00 Weston Super Mare – Hemel Hempstead 3 – 5
03.12.2016 16:00 Whitehawk – Gosport Borough 4 – 4
03.12.2016 16:00 Darlington 1883 – Salford City 2 – 2
03.12.2016 16:00 Bradford PA – Kidderminster 1 – 3
03.12.2016 16:00 Concord Rangers – Hampton & Richmond 2 – 1
03.12.2016 16:00 St Albans – Eastbourne Borough 1 – 0
03.12.2016 16:00 Oxford City – Ebbsfleet United 1 – 3

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.12.2016 16:00 Stalybridge – Boston United 3 – 3

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.12.2016 16:00 Dartford – Poole Town FC 2 – 1
03.12.2016 16:00 Maidenhead United – Margate 2 – 0
03.12.2016 16:00 Altrincham – Tamworth 1 – 2
03.12.2016 16:05 Chelmsford – Hungerford Town 3 – 3

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.12.2016 16:00 Oxford City – Hungerford Town 0 – 6

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.12.2016 16:05 Margate – St Albans 0 – 2

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.12.2016 16:00 Chorley – Tamworth 1 – 1
17.12.2016 16:00 Poole Town FC – Wealdstone 1 – 1
17.12.2016 16:00 Oxford City – Eastbourne Borough 1 – 0
17.12.2016 16:00 Maidenhead United – Dartford 5 – 0
17.12.2016 16:00 Hungerford Town – Margate 1 – 0
17.12.2016 16:00 Hampton & Richmond – St Albans 4 – 0
17.12.2016 16:00 Ebbsfleet United – Gosport Borough 2 – 0
17.12.2016 16:00 East Thurrock United – Truro City 5 – 1
17.12.2016 16:00 Bishop's Stortford – Hemel Hempstead 0 – 4
17.12.2016 16:00 Alfreton – Salford City 1 – 1
17.12.2016 16:00 Bradford PA – Brackley Town 2 – 1
17.12.2016 16:00 Welling – Concord Rangers 3 – 1
17.12.2016 16:00 Weston Super Mare – Chelmsford 0 – 0
17.12.2016 16:00 FC United of Manchester – Boston United 1 – 1
17.12.2016 16:00 Gloucester City – AFC Fylde 1 – 5
17.12.2016 16:00 Kidderminster – Darlington 1883 2 – 1
17.12.2016 16:00 Nuneaton – Stalybridge 2 – 1
17.12.2016 16:00 Stockport – Altrincham 3 – 0
17.12.2016 16:00 Gainsborough – Worcester 1 – 1
17.12.2016 16:00 Whitehawk – Bath City 0 – 2
17.12.2016 16:00 Halifax – Telford 1 – 1
17.12.2016 16:00 Curzon – Harrogate 1 – 0

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.12.2016 20:45 Boston United – Curzon 3 – 1
20.12.2016 20:45 Stalybridge – Brackley Town 0 – 1

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.12.2016 14:00 Gosport Borough – Poole Town FC 0 – 2
26.12.2016 14:00 St Albans – Oxford City 2 – 4
26.12.2016 14:00 Tamworth – Nuneaton 1 – 2
26.12.2016 14:30 Wealdstone – Maidenhead United 2 – 1
26.12.2016 16:00 Telford – Alfreton 1 – 1
26.12.2016 16:00 Altrincham – FC United of Manchester 0 – 3
26.12.2016 16:00 Boston United – Gainsborough 1 – 1
26.12.2016 16:00 Worcester – Kidderminster 0 – 0
26.12.2016 16:00 Salford City – Bradford PA 1 – 0
26.12.2016 16:00 Brackley Town – Gloucester City 3 – 0
26.12.2016 16:00 Darlington 1883 – Halifax 3 – 2
26.12.2016 16:00 Harrogate – Stockport 0 – 1
26.12.2016 16:00 AFC Fylde – Chorley 0 – 2
26.12.2016 16:00 Stalybridge – Curzon 1 – 2
26.12.2016 16:00 Eastbourne Borough – Whitehawk 4 – 2
26.12.2016 16:00 Hemel Hempstead – Hampton & Richmond 1 – 0
26.12.2016 16:00 Margate – Welling 0 – 3
26.12.2016 16:00 Truro City – Weston Super Mare 1 – 2
26.12.2016 16:00 Concord Rangers – East Thurrock United 1 – 1
26.12.2016 16:00 Dartford – Ebbsfleet United 2 – 1
26.12.2016 16:00 Chelmsford – Bishop's Stortford 4 – 0
26.12.2016 16:00 Bath City – Hungerford Town 1 – 1

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.01.2017 16:00 Chorley – AFC Fylde 1 – 3
01.01.2017 16:00 Halifax – Darlington 1883 2 – 2
01.01.2017 16:00 Alfreton – Telford 3 – 2
01.01.2017 16:00 FC United of Manchester – Altrincham 1 – 1
01.01.2017 16:00 Kidderminster – Worcester 2 – 1
01.01.2017 16:00 Gainsborough – Boston United 1 – 2
01.01.2017 16:00 Bradford PA – Salford City 0 – 2
01.01.2017 16:00 Weston Super Mare – Truro City 4 – 2
01.01.2017 16:00 Welling – Margate 5 – 1
01.01.2017 16:00 Nuneaton – Tamworth 1 – 0
01.01.2017 16:00 Oxford City – St Albans 2 – 1
01.01.2017 16:00 Maidenhead United – Wealdstone 2 – 0
01.01.2017 16:00 Hungerford Town – Bath City 2 – 2
01.01.2017 16:00 Hampton & Richmond – Hemel Hempstead 3 – 3
01.01.2017 16:00 Bishop's Stortford – Chelmsford 1 – 3
01.01.2017 16:00 East Thurrock United – Concord Rangers 1 – 1
01.01.2017 16:00 Ebbsfleet United – Dartford 1 – 0
01.01.2017 16:05 Stockport – Harrogate 1 – 1
02.01.2017 16:00 Poole Town FC – Gosport Borough 7 – 0

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.01.2017 16:00 Chelmsford – Whitehawk 1 – 0
07.01.2017 16:00 Worcester – Bradford PA 0 – 1
07.01.2017 16:00 Tamworth – Curzon 3 – 2
07.01.2017 16:00 Stalybridge – Halifax 1 – 0
07.01.2017 16:00 Salford City – Kidderminster 3 – 0
07.01.2017 16:00 Harrogate – Alfreton 6 – 3
07.01.2017 16:00 Brackley Town – Chorley 0 – 1
07.01.2017 16:00 Boston United – Stockport 0 – 2
07.01.2017 16:00 Altrincham – Gloucester City 0 – 1
07.01.2017 16:00 Telford – Gainsborough 1 – 1
07.01.2017 16:00 AFC Fylde – FC United of Manchester 3 – 1
07.01.2017 16:00 Darlington 1883 – Nuneaton 1 – 2
07.01.2017 16:00 Dartford – East Thurrock United 6 – 1
07.01.2017 16:00 Eastbourne Borough – Poole Town FC 0 – 0
07.01.2017 16:00 Hemel Hempstead – Welling 2 – 0
07.01.2017 16:00 Concord Rangers – Weston Super Mare 1 – 3
07.01.2017 16:00 Bath City – Hampton & Richmond 1 – 1
07.01.2017 16:00 Gosport Borough – Hungerford Town 1 – 4
07.01.2017 16:00 Margate – Bishop's Stortford 0 – 3
07.01.2017 16:00 St Albans – Maidenhead United 2 – 2
07.01.2017 16:00 Truro City – Oxford City 3 – 2
07.01.2017 16:00 Wealdstone – Ebbsfleet United 2 – 4

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.01.2017 20:45 Halifax – Chorley 2 – 1

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.01.2017 16:00 Margate – Poole Town FC 0 – 2
14.01.2017 16:00 Worcester – FC United of Manchester 0 – 0
14.01.2017 16:00 Tamworth – Halifax 2 – 6
14.01.2017 16:00 Altrincham – Gainsborough 2 – 3

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.01.2017 16:00 Hemel Hempstead – St Albans 2 – 2

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.01.2017 16:00 Harrogate – Bradford PA 1 – 0
14.01.2017 16:00 Darlington 1883 – Gloucester City 2 – 0
14.01.2017 16:00 Eastbourne Borough – Hungerford Town 2 – 2
14.01.2017 16:00 Telford – Curzon 3 – 1
14.01.2017 16:00 Concord Rangers – Oxford City 3 – 3
14.01.2017 16:00 Bath City – Bishop's Stortford 2 – 0

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.01.2017 20:45 Curzon – Worcester 1 – 1

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.01.2017 20:45 Dartford – Weston Super Mare 3 – 2

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.01.2017 16:00 Alfreton – Worcester 0 – 0
21.01.2017 16:00 Ebbsfleet United – Chelmsford 2 – 0
21.01.2017 16:00 Gainsborough – Stalybridge 2 – 2
21.01.2017 16:00 Stockport – Darlington 1883 3 – 3
21.01.2017 16:00 Chorley – Altrincham 2 – 0
21.01.2017 16:00 Nuneaton – Brackley Town 2 – 2
21.01.2017 16:00 Kidderminster – Telford 1 – 0
21.01.2017 16:00 Curzon – AFC Fylde 3 – 2
21.01.2017 16:00 Bradford PA – Boston United 0 – 2
21.01.2017 16:00 Halifax – Salford City 4 – 2
21.01.2017 16:00 FC United of Manchester – Harrogate 2 – 2
21.01.2017 16:00 Bishop's Stortford – Concord Rangers 1 – 0

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.01.2017 20:45 Hungerford Town – Whitehawk 3 – 1

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.01.2017 20:45 Gosport Borough – East Thurrock United 1 – 5
24.01.2017 20:45 AFC Fylde – Alfreton 2 – 0

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.01.2017 20:45 Eastbourne Borough – Dartford 2 – 3

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.01.2017 20:45 Salford City – Nuneaton 4 – 0

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.01.2017 20:45 Brackley Town – Altrincham 1 – 1

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.01.2017 16:00 Gloucester City – Worcester 3 – 0
28.01.2017 16:00 Wealdstone – Dartford 0 – 4
28.01.2017 16:00 AFC Fylde – Altrincham 4 – 1
28.01.2017 16:00 Darlington 1883 – Curzon 1 – 3
28.01.2017 16:00 Halifax – Stockport 0 – 0
28.01.2017 16:00 FC United of Manchester – Salford City 0 – 3
28.01.2017 16:00 Tamworth – Boston United 1 – 0
28.01.2017 16:00 Poole Town FC – Ebbsfleet United 0 – 2
28.01.2017 16:00 Kidderminster – Nuneaton 4 – 0
28.01.2017 16:00 Harrogate – Gainsborough 1 – 3
28.01.2017 16:00 Welling – Oxford City 4 – 0
28.01.2017 16:00 Whitehawk – Weston Super Mare 0 – 2
28.01.2017 16:00 Concord Rangers – St Albans 3 – 2
28.01.2017 16:00 Hungerford Town – East Thurrock United 3 – 0
28.01.2017 16:00 Gosport Borough – Maidenhead United 0 – 2
28.01.2017 16:00 Chelmsford – Truro City 2 – 0
28.01.2017 16:00 Hampton & Richmond – Bishop's Stortford 4 – 1
28.01.2017 16:00 Bath City – Margate 2 – 0
28.01.2017 16:00 Hemel Hempstead – Eastbourne Borough 0 – 4

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.01.2017 20:45 Curzon – Stalybridge 0 – 0

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.01.2017 20:45 Gloucester City – Tamworth 2 – 0

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.01.2017 20:45 Brackley Town – Stockport 0 – 3
31.01.2017 20:45 St Albans – Welling 3 – 2

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.02.2017 16:00 Altrincham – Halifax 0 – 1
04.02.2017 16:00 Boston United – Harrogate 0 – 3
04.02.2017 16:00 Chorley – Darlington 1883 1 – 1
04.02.2017 16:00 Curzon – Bradford PA 1 – 2
04.02.2017 16:00 Gainsborough – Alfreton 0 – 2
04.02.2017 16:00 Salford City – AFC Fylde 5 – 0
04.02.2017 16:00 Stockport – Stalybridge 3 – 1
04.02.2017 16:00 Worcester – Tamworth 1 – 1
04.02.2017 16:00 Eastbourne Borough – Hampton & Richmond 2 – 2
04.02.2017 16:00 Ebbsfleet United – Concord Rangers 4 – 0
04.02.2017 16:00 Dartford – Whitehawk 3 – 1

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.02.2017 16:00 Telford – Gloucester City 0 – 2

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.02.2017 16:00 Maidenhead United – Poole Town FC 1 – 1
04.02.2017 16:05 East Thurrock United – Hemel Hempstead 2 – 3

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
06.02.2017 20:45 Hungerford Town – Truro City 5 – 0
07.02.2017 20:45 Hampton & Richmond – Gosport Borough 2 – 2

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.02.2017 20:45 Whitehawk – Eastbourne Borough 1 – 1

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.02.2017 20:55 Poole Town FC – St Albans 1 – 0

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.02.2017 16:00 Hungerford Town – Bishop's Stortford 2 – 0
11.02.2017 16:00 Hampton & Richmond – Margate 1 – 0
11.02.2017 16:00 Poole Town FC – Weston Super Mare 2 – 0
11.02.2017 16:00 Wealdstone – Oxford City 1 – 1
11.02.2017 16:00 Hemel Hempstead – Maidenhead United 2 – 1
11.02.2017 16:00 Welling – East Thurrock United 2 – 0
11.02.2017 16:00 Whitehawk – Ebbsfleet United 0 – 3
11.02.2017 16:00 Gosport Borough – Dartford 0 – 4
11.02.2017 16:00 Concord Rangers – Eastbourne Borough 3 – 1
11.02.2017 16:00 Alfreton – Stockport 1 – 1
11.02.2017 16:00 Halifax – Nuneaton 2 – 0
11.02.2017 16:00 FC United of Manchester – Chorley 3 – 3
11.02.2017 16:00 Gloucester City – Salford City 3 – 2
11.02.2017 16:00 Harrogate – Worcester 3 – 0
11.02.2017 16:00 Kidderminster – Curzon 3 – 2
11.02.2017 16:00 Tamworth – Brackley Town 2 – 1
11.02.2017 16:00 Bradford PA – Gainsborough 5 – 1
11.02.2017 16:00 Bath City – Truro City 4 – 0
11.02.2017 16:00 Chelmsford – St Albans 1 – 1
11.02.2017 16:00 AFC Fylde – Telford 1 – 1

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.02.2017 20:45 Wealdstone – Whitehawk 0 – 0

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.02.2017 20:45 Alfreton – Brackley Town 0 – 0

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.02.2017 20:45 Oxford City – Bath City 1 – 1

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.02.2017 21:00 Boston United – Chorley 3 – 1

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.02.2017 16:00 Dartford – Chelmsford 0 – 1
18.02.2017 16:00 Oxford City – Hemel Hempstead 1 – 0
18.02.2017 16:00 Margate – Wealdstone 0 – 1
18.02.2017 16:00 Maidenhead United – Whitehawk 2 – 1
18.02.2017 16:00 Ebbsfleet United – Hungerford Town 1 – 0
18.02.2017 16:00 Eastbourne Borough – Gosport Borough 2 – 0
18.02.2017 16:00 East Thurrock United – Hampton & Richmond 2 – 1
18.02.2017 16:00 Bishop's Stortford – Poole Town FC 1 – 4
18.02.2017 16:00 St Albans – Bath City 1 – 4
18.02.2017 16:00 Truro City – Concord Rangers 1 – 2
18.02.2017 16:00 Weston Super Mare – Welling 2 – 2
18.02.2017 16:00 Gainsborough – Gloucester City 1 – 1
18.02.2017 16:00 Worcester – Halifax 1 – 2
18.02.2017 16:00 Salford City – Stalybridge 1 – 0
18.02.2017 16:00 Nuneaton – Bradford PA 1 – 2
18.02.2017 16:00 Curzon – Alfreton 5 – 0
18.02.2017 16:00 Chorley – Kidderminster 2 – 1
18.02.2017 16:00 Brackley Town – AFC Fylde 1 – 3
18.02.2017 16:00 Altrincham – Harrogate 0 – 0
18.02.2017 16:00 Boston United – Darlington 1883 1 – 2
18.02.2017 16:00 Telford – Tamworth 1 – 0
18.02.2017 16:00 Stockport – FC United of Manchester 2 – 1

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.02.2017 20:45 East Thurrock United – Margate 1 – 0

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.02.2017 20:45 Bishop's Stortford – Welling 2 – 2
21.02.2017 20:45 Truro City – Gosport Borough 2 – 0

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.02.2017 20:45 Hemel Hempstead – Ebbsfleet United 1 – 1

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.02.2017 20:45 Gloucester City – Brackley Town 1 – 3

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.02.2017 20:45 Maidenhead United – Eastbourne Borough 2 – 1

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.02.2017 16:00 Hampton & Richmond – Weston Super Mare 0 – 2
25.02.2017 16:00 Gosport Borough – Hemel Hempstead 0 – 6
25.02.2017 16:00 East Thurrock United – Poole Town FC 1 – 2
25.02.2017 16:00 Chorley – Alfreton 2 – 1
25.02.2017 16:00 Welling – Wealdstone 0 – 1
25.02.2017 16:00 Boston United – Nuneaton 1 – 3
25.02.2017 16:00 Truro City – St Albans 3 – 2
25.02.2017 16:00 Kidderminster – Stockport 2 – 0
25.02.2017 16:00 Margate – Whitehawk 0 – 2
25.02.2017 16:00 Chelmsford – Concord Rangers 4 – 3
25.02.2017 16:00 Bath City – Ebbsfleet United 0 – 1
25.02.2017 16:00 Darlington 1883 – Harrogate 2 – 3
25.02.2017 16:00 Gainsborough – Curzon 0 – 1
25.02.2017 16:00 Oxford City – Dartford 1 – 1
25.02.2017 16:00 Gloucester City – FC United of Manchester 2 – 3
25.02.2017 16:00 Hungerford Town – Maidenhead United 1 – 1
25.02.2017 16:00 Altrincham – Worcester 2 – 0
25.02.2017 16:00 Salford City – Telford 2 – 1
25.02.2017 16:00 AFC Fylde – Tamworth 3 – 1
25.02.2017 16:05 Bishop's Stortford – Eastbourne Borough 1 – 4

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.02.2017 20:45 St Albans – Wealdstone 0 – 3
28.02.2017 20:45 Brackley Town – Kidderminster 2 – 0

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.02.2017 20:45 Welling – Dartford 0 – 0

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.02.2017 20:45 Margate – Chelmsford 0 – 2

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.03.2017 20:45 Whitehawk – Hemel Hempstead 1 – 4

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.03.2017 20:45 Darlington 1883 – Altrincham 3 – 1

32. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.03.2017 16:00 Harrogate – AFC Fylde 3 – 3
04.03.2017 16:00 Hemel Hempstead – Chelmsford 2 – 2
04.03.2017 16:00 Eastbourne Borough – Truro City 2 – 0
04.03.2017 16:00 Dartford – Bath City 2 – 0
04.03.2017 16:00 Concord Rangers – Margate 0 – 0
04.03.2017 16:00 Ebbsfleet United – East Thurrock United 6 – 1
04.03.2017 16:00 Bradford PA – Gloucester City 0 – 1
04.03.2017 16:00 Telford – Altrincham 1 – 0
04.03.2017 16:00 Halifax – Boston United 0 – 0
04.03.2017 16:00 St Albans – Bishop's Stortford 0 – 1
04.03.2017 16:00 Wealdstone – Gosport Borough 2 – 1
04.03.2017 16:00 Weston Super Mare – Oxford City 3 – 0
04.03.2017 16:00 Maidenhead United – Hampton & Richmond 0 – 0
04.03.2017 16:00 FC United of Manchester – Kidderminster 1 – 0
04.03.2017 16:00 Nuneaton – Gainsborough 2 – 1
04.03.2017 16:00 Stockport – Chorley 0 – 0
04.03.2017 16:00 Tamworth – Salford City 2 – 0
04.03.2017 16:00 Worcester – Darlington 1883 2 – 2
04.03.2017 16:00 Whitehawk – Welling 1 – 0
04.03.2017 16:00 Curzon – Brackley Town 0 – 0

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
06.03.2017 20:45 Chelmsford – Maidenhead United 0 – 1

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.03.2017 20:45 Weston Super Mare – Wealdstone 1 – 2

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.03.2017 20:45 Alfreton – Halifax 1 – 0

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.03.2017 20:45 Telford – Brackley Town 0 – 6

33. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.03.2017 16:00 Bishop's Stortford – East Thurrock United 0 – 4
11.03.2017 16:00 Chelmsford – Eastbourne Borough 5 – 1
11.03.2017 16:00 Concord Rangers – Dartford 1 – 1
11.03.2017 16:00 Hampton & Richmond – Hungerford Town 2 – 0
11.03.2017 16:00 Margate – Gosport Borough 2 – 0
11.03.2017 16:00 Oxford City – Whitehawk 1 – 0
11.03.2017 16:00 St Albans – Ebbsfleet United 0 – 3
11.03.2017 16:00 Truro City – Wealdstone 1 – 2
11.03.2017 16:00 Stockport – Curzon 3 – 1
11.03.2017 16:00 Boston United – Altrincham 0 – 1
11.03.2017 16:00 Kidderminster – Alfreton 3 – 0
11.03.2017 16:00 Gloucester City – Harrogate 1 – 1
11.03.2017 16:00 Gainsborough – AFC Fylde 1 – 2
11.03.2017 16:00 Nuneaton – Worcester 1 – 1
11.03.2017 16:00 FC United of Manchester – Tamworth 1 – 0
11.03.2017 16:00 Welling – Poole Town FC 2 – 1
11.03.2017 16:00 Chorley – Telford 2 – 1
11.03.2017 16:00 Bradford PA – Halifax 1 – 3
11.03.2017 16:00 Brackley Town – Salford City 0 – 1
11.03.2017 16:00 Bath City – Hemel Hempstead 6 – 0
11.03.2017 16:00 Weston Super Mare – Maidenhead United 1 – 3
11.03.2017 16:00 Stalybridge – Darlington 1883 0 – 1

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.03.2017 20:45 Stalybridge – Bradford PA 4 – 3

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.03.2017 20:45 Weston Super Mare – Bath City 1 – 2

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.03.2017 16:00 AFC Fylde – Kidderminster 2 – 2
18.03.2017 16:00 Alfreton – FC United of Manchester 2 – 1
18.03.2017 16:00 Altrincham – Stalybridge 0 – 0
18.03.2017 16:00 Curzon – Nuneaton 2 – 1
18.03.2017 16:00 Dartford – Truro City 5 – 3
18.03.2017 16:00 Darlington 1883 – Brackley Town 1 – 0
18.03.2017 16:00 Halifax – Gloucester City 0 – 1
18.03.2017 16:00 Harrogate – Chorley 2 – 1
18.03.2017 16:00 Salford City – Stockport 1 – 1
18.03.2017 16:00 Tamworth – Gainsborough 1 – 0
18.03.2017 16:00 Gosport Borough – St Albans 4 – 0
18.03.2017 16:00 Hemel Hempstead – Margate 3 – 2
18.03.2017 16:00 East Thurrock United – Oxford City 2 – 1
18.03.2017 16:00 Eastbourne Borough – Bath City 1 – 2
18.03.2017 16:00 Whitehawk – Bishop's Stortford 1 – 0
18.03.2017 16:00 Hungerford Town – Concord Rangers 2 – 1
18.03.2017 16:00 Maidenhead United – Welling 3 – 0
18.03.2017 16:00 Poole Town FC – Hampton & Richmond 3 – 3
18.03.2017 16:05 Wealdstone – Chelmsford 1 – 1
18.03.2017 16:05 Telford – Bradford PA 1 – 3
18.03.2017 16:05 Worcester – Boston United 0 – 2
18.03.2017 16:05 Ebbsfleet United – Weston Super Mare 2 – 1

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.03.2017 20:45 Wealdstone – Concord Rangers 1 – 1
20.03.2017 20:45 Hungerford Town – Weston Super Mare 2 – 1
21.03.2017 20:45 Tamworth – Kidderminster 3 – 4
21.03.2017 20:45 Salford City – Chorley 1 – 1
21.03.2017 20:45 Halifax – Gainsborough 2 – 1
21.03.2017 20:45 Altrincham – Nuneaton 1 – 3
21.03.2017 20:45 AFC Fylde – Stockport 0 – 0
21.03.2017 20:45 Alfreton – Boston United 1 – 0
21.03.2017 20:45 Dartford – Margate 4 – 0
21.03.2017 20:45 Worcester – Brackley Town 1 – 2
21.03.2017 20:45 Eastbourne Borough – Welling 7 – 3
21.03.2017 20:45 East Thurrock United – Chelmsford 1 – 2
21.03.2017 20:45 Poole Town FC – Truro City 2 – 0
21.03.2017 20:45 Maidenhead United – Oxford City 6 – 1
21.03.2017 20:45 Gosport Borough – Bath City 1 – 0
21.03.2017 20:45 Ebbsfleet United – Bishop's Stortford 8 – 0
22.03.2017 20:45 Whitehawk – Hampton & Richmond 1 – 3

36. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.03.2017 16:00 Stockport – Tamworth 2 – 1
25.03.2017 16:00 Bishop's Stortford – Maidenhead United 0 – 2
25.03.2017 16:00 Hampton & Richmond – Ebbsfleet United 1 – 1
25.03.2017 16:00 Stalybridge – Worcester 0 – 1
25.03.2017 16:00 Margate – Eastbourne Borough 1 – 1
25.03.2017 16:00 Oxford City – Poole Town FC 0 – 1
25.03.2017 16:00 Truro City – Whitehawk 4 – 2
25.03.2017 16:00 Welling – Hungerford Town 0 – 0
25.03.2017 16:00 St Albans – Dartford 1 – 0
25.03.2017 16:00 Bath City – Wealdstone 1 – 2
25.03.2017 16:00 Brackley Town – Telford 2 – 1
25.03.2017 16:00 Boston United – Salford City 2 – 0
25.03.2017 16:00 Bradford PA – Altrincham 2 – 1
25.03.2017 16:00 Chorley – Curzon 0 – 3
25.03.2017 16:00 FC United of Manchester – Halifax 0 – 3
25.03.2017 16:00 Gainsborough – Darlington 1883 3 – 3
25.03.2017 16:00 Gloucester City – Alfreton 4 – 0
25.03.2017 16:00 Nuneaton – AFC Fylde 4 – 1
25.03.2017 16:00 Chelmsford – Gosport Borough 5 – 1
25.03.2017 16:00 Kidderminster – Harrogate 1 – 0
25.03.2017 16:05 Concord Rangers – Hemel Hempstead 2 – 0
25.03.2017 16:10 Weston Super Mare – East Thurrock United 1 – 3

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.03.2017 20:45 Curzon – FC United of Manchester 1 – 2

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.03.2017 20:45 Stalybridge – Telford 0 – 2

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.03.2017 20:45 Darlington 1883 – Bradford PA 1 – 0

37. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.04.2017 16:00 Hemel Hempstead – Dartford 2 – 2
01.04.2017 16:00 Hampton & Richmond – Chelmsford 0 – 2
01.04.2017 16:00 Ebbsfleet United – Welling 5 – 1
01.04.2017 16:00 Margate – Truro City 2 – 1
01.04.2017 16:00 East Thurrock United – Whitehawk 2 – 3
01.04.2017 16:00 Bishop's Stortford – Oxford City 0 – 2
01.04.2017 16:00 Bath City – Maidenhead United 1 – 5
01.04.2017 16:00 Salford City – Altrincham 2 – 1
01.04.2017 16:00 Eastbourne Borough – Wealdstone 5 – 1
01.04.2017 16:00 Brackley Town – Boston United 0 – 0
01.04.2017 16:00 Curzon – Gloucester City 0 – 0
01.04.2017 16:00 Stockport – Nuneaton 1 – 1
01.04.2017 16:00 Tamworth – Harrogate 3 – 2
01.04.2017 16:00 Alfreton – Bradford PA 0 – 1
01.04.2017 16:00 Telford – Worcester 1 – 0
01.04.2017 16:00 AFC Fylde – Darlington 1883 4 – 1
01.04.2017 16:00 Kidderminster – Halifax 1 – 2
01.04.2017 16:05 Hungerford Town – St Albans 0 – 0
01.04.2017 16:05 Poole Town FC – Concord Rangers 2 – 1
01.04.2017 16:05 Gosport Borough – Weston Super Mare 1 – 1
01.04.2017 16:05 FC United of Manchester – Stalybridge 2 – 2
01.04.2017 16:05 Chorley – Gainsborough 4 – 0

32. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.04.2017 20:45 Alfreton – Stalybridge 0 – 2

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.04.2017 20:45 Brackley Town – Halifax 0 – 0

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.04.2017 20:45 Nuneaton – Gloucester City 1 – 1

32. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.04.2017 20:45 Poole Town FC – Hungerford Town 1 – 1

38. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
08.04.2017 16:00 Whitehawk – Hungerford Town 1 – 2
08.04.2017 16:00 Weston Super Mare – Bishop's Stortford 5 – 0
08.04.2017 16:00 Welling – Gosport Borough 4 – 0
08.04.2017 16:00 Wealdstone – Hemel Hempstead 1 – 1
08.04.2017 16:00 St Albans – Margate 1 – 1
08.04.2017 16:00 Truro City – Ebbsfleet United 1 – 1
08.04.2017 16:00 Oxford City – Hampton & Richmond 0 – 5
08.04.2017 16:00 Dartford – Eastbourne Borough 4 – 3
08.04.2017 16:00 Concord Rangers – Bath City 0 – 5
08.04.2017 16:00 Chelmsford – Poole Town FC 3 – 0
08.04.2017 16:00 Maidenhead United – East Thurrock United 2 – 1
08.04.2017 16:00 Worcester – Curzon 1 – 1
08.04.2017 16:00 Stalybridge – AFC Fylde 2 – 1
08.04.2017 16:00 Nuneaton – Chorley 1 – 1
08.04.2017 16:00 Harrogate – Salford City 3 – 3
08.04.2017 16:00 Gloucester City – Kidderminster 1 – 2
08.04.2017 16:00 Gainsborough – Stockport 0 – 1
08.04.2017 16:00 Halifax – Alfreton 1 – 0
08.04.2017 16:00 Darlington 1883 – Tamworth 3 – 2
08.04.2017 16:00 Bradford PA – FC United of Manchester 0 – 0
08.04.2017 16:00 Boston United – Telford 3 – 0
08.04.2017 16:00 Altrincham – Brackley Town 1 – 3

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.04.2017 20:45 Stalybridge – Kidderminster 1 – 0

39. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.04.2017 16:00 Chorley – Worcester 1 – 0
14.04.2017 16:00 Welling – Truro City 3 – 2
14.04.2017 16:00 Bishop's Stortford – Gosport Borough 0 – 2
14.04.2017 16:00 Halifax – AFC Fylde 0 – 1
14.04.2017 16:00 Poole Town FC – Hemel Hempstead 1 – 1
14.04.2017 16:00 Gainsborough – Salford City 1 – 0
14.04.2017 16:00 Curzon – Altrincham 2 – 3
14.04.2017 16:00 Kidderminster – Boston United 1 – 0
14.04.2017 16:00 Maidenhead United – Concord Rangers 2 – 0
14.04.2017 16:00 Hungerford Town – Dartford 2 – 0
14.04.2017 16:00 Weston Super Mare – Margate 3 – 1
14.04.2017 20:45 Stockport – Telford 1 – 1
15.04.2017 16:00 Whitehawk – St Albans 1 – 1
15.04.2017 16:00 East Thurrock United – Bath City 2 – 0
15.04.2017 16:00 Oxford City – Chelmsford 2 – 0
15.04.2017 16:00 Hampton & Richmond – Wealdstone 1 – 1
15.04.2017 16:00 Ebbsfleet United – Eastbourne Borough 4 – 1
15.04.2017 16:00 FC United of Manchester – Brackley Town 1 – 2
15.04.2017 16:00 Alfreton – Darlington 1883 0 – 3
15.04.2017 16:00 Bradford PA – Tamworth 0 – 0
15.04.2017 16:00 Nuneaton – Harrogate 2 – 1
15.04.2017 16:00 Gloucester City – Stalybridge 2 – 1

40. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.04.2017 16:00 Bath City – Poole Town FC 3 – 0
17.04.2017 16:00 Concord Rangers – Whitehawk 3 – 0
17.04.2017 16:00 Worcester – Stockport 0 – 0
17.04.2017 16:00 Chelmsford – Welling 3 – 1
17.04.2017 16:00 Tamworth – Alfreton 4 – 1
17.04.2017 16:00 Stalybridge – Chorley 0 – 1
17.04.2017 16:00 Salford City – Curzon 1 – 0
17.04.2017 16:00 Harrogate – Halifax 0 – 3
17.04.2017 16:00 Darlington 1883 – FC United of Manchester 4 – 2
17.04.2017 16:00 Boston United – Gloucester City 2 – 2
17.04.2017 16:00 Altrincham – Kidderminster 1 – 4
17.04.2017 16:00 Telford – Nuneaton 2 – 4
17.04.2017 16:00 AFC Fylde – Bradford PA 1 – 1
17.04.2017 16:00 Dartford – Hampton & Richmond 3 – 1
17.04.2017 16:00 Eastbourne Borough – East Thurrock United 4 – 0
17.04.2017 16:00 Gosport Borough – Oxford City 0 – 1
17.04.2017 16:00 Brackley Town – Gainsborough 0 – 0
17.04.2017 16:00 Wealdstone – Bishop's Stortford 5 – 0
17.04.2017 16:00 Truro City – Maidenhead United 0 – 3
17.04.2017 16:00 St Albans – Weston Super Mare 3 – 0
17.04.2017 16:00 Margate – Ebbsfleet United 0 – 1
17.04.2017 16:00 Hemel Hempstead – Hungerford Town 2 – 0

41. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.04.2017 16:00 Weston Super Mare – Eastbourne Borough 2 – 0
22.04.2017 16:00 Welling – Hampton & Richmond 1 – 2
22.04.2017 16:00 Wealdstone – Hungerford Town 3 – 0
22.04.2017 16:00 Truro City – Hemel Hempstead 2 – 1
22.04.2017 16:00 St Albans – East Thurrock United 2 – 2
22.04.2017 16:00 Oxford City – Margate 1 – 0
22.04.2017 16:00 Maidenhead United – Ebbsfleet United 1 – 2
22.04.2017 16:00 Dartford – Bishop's Stortford 4 – 0
22.04.2017 16:00 Concord Rangers – Gosport Borough 2 – 2
22.04.2017 16:00 Chelmsford – Bath City 3 – 1
22.04.2017 16:00 Whitehawk – Poole Town FC 2 – 0
22.04.2017 16:00 Halifax – Curzon 3 – 0
22.04.2017 16:00 Stalybridge – Tamworth 0 – 4
22.04.2017 16:00 Nuneaton – FC United of Manchester 1 – 4
22.04.2017 16:00 Harrogate – Brackley Town 1 – 2
22.04.2017 16:00 Worcester – Salford City 1 – 2
22.04.2017 16:00 Gloucester City – Chorley 2 – 2
22.04.2017 16:00 Gainsborough – Kidderminster 1 – 1
22.04.2017 16:00 Darlington 1883 – Telford 1 – 0
22.04.2017 16:00 Bradford PA – Stockport 0 – 2
22.04.2017 16:00 Boston United – AFC Fylde 0 – 3
22.04.2017 16:00 Altrincham – Alfreton 1 – 1

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.04.2017 20:45 Stalybridge – Harrogate 2 – 4

42. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.04.2017 16:00 Hungerford Town – Chelmsford 1 – 1
29.04.2017 16:00 Bath City – Welling 2 – 1
29.04.2017 16:00 Bishop's Stortford – Truro City 4 – 0
29.04.2017 16:00 East Thurrock United – Wealdstone 1 – 1
29.04.2017 16:00 Margate – Maidenhead United 0 – 3
29.04.2017 16:00 Eastbourne Borough – St Albans 3 – 2
29.04.2017 16:00 Ebbsfleet United – Oxford City 1 – 0
29.04.2017 16:00 Gosport Borough – Whitehawk 2 – 3
29.04.2017 16:00 Hemel Hempstead – Weston Super Mare 0 – 5
29.04.2017 16:00 Hampton & Richmond – Concord Rangers 1 – 0
29.04.2017 16:00 Poole Town FC – Dartford 2 – 3
29.04.2017 16:00 Chorley – Halifax 0 – 2
29.04.2017 16:00 FC United of Manchester – Gainsborough 5 – 1
29.04.2017 16:00 Tamworth – Altrincham 2 – 1
29.04.2017 16:00 Stockport – Gloucester City 1 – 1
29.04.2017 16:00 Salford City – Darlington 1883 5 – 1
29.04.2017 16:00 Kidderminster – Bradford PA 3 – 1
29.04.2017 16:00 Curzon – Boston United 4 – 2
29.04.2017 16:00 Brackley Town – Stalybridge 5 – 2
29.04.2017 16:00 Alfreton – Nuneaton 3 – 3
29.04.2017 16:00 Telford – Harrogate 0 – 0
29.04.2017 16:05 AFC Fylde – Worcester 4 – 2
Advertisement

Turneringer i England