LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. juli 2017 – 31. juli 2017
Næste uge  >

Mandag 24. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:30 Bulleen Lions U20 – St Albans Saints U20 NPL Youth Victoria – Australien 2 – 0
12:30 Bulleen Lions – St Albans Saints Victorian – Australien 1 – 1

Tirsdag 25. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:15 Melbourne Knights FC U20 – Oakleigh Cannons FC U20 NPL Youth Victoria – Australien

Onsdag 26. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:30 Gold Coast City U20 – Brisbane Roar U20 NPL Youth Queensland – Australien
12:00 Hills Brumbies – Hakoah Sydney City East FFA Cup – Australien
12:00 Bankstown Berries – North Eastern Metro Stars FFA Cup – Australien
12:00 South Melbourne – Edgeworth Eagles FFA Cup – Australien
12:30 Olympic FC U20 – Moreton Bay United U20 NPL Youth Queensland – Australien
12:30 Stirling Lions U20 – Perth U20 NPL Youth Western – Australien
12:30 Sorrento – Canberra Olympic FFA Cup – Australien

Fredag 28. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
04:00 USA (k) – Australien (k) Venskabskampe (k)
10:15 Oakleigh Cannons FC U20 – Hume City FC U20 NPL Youth Victoria – Australien
10:15 Bentleigh Greens U20 – Heidelberg United U20 NPL Youth Victoria – Australien
10:15 Melbourne Knights FC U20 – Green Gully SC U20 NPL Youth Victoria – Australien
10:30 Kingston City U20 – Avondale Heights U20 NPL Youth Victoria – Australien
12:00 Hobart Zebras – Olympia FC Warriors Tasmania Premier League – Australien
12:15 Bentleigh Greens – Heidelberg United Victorian – Australien
12:30 Oakleigh Cannons – Hume City FC Victorian – Australien
12:30 Melbourne Knights – Green Gully Victorian – Australien
12:30 Kingston City – Avondale Heights Victorian – Australien
12:30 Shamrock Rovers Darwin – Port Darwin Northern – Australien
12:30 Adelaide Comets – West Adelaide Sydterritoriet – Australien
12:30 North Star FC – Taringa Rovers Brisbane Capital League Division One – Australien

Lørdag 29. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
06:30 Edgeworth Eagles – Weston Workers Northern New South Wales – Australien
06:30 Adamstown Rosebud FC – Charlestown City Blues Northern New South Wales – Australien
07:00 Brunswick City – Sunshine George Cross Victorian Premier League One – Australien
07:00 Moreland City FC – Whittlesea Ranges Victorian Premier League One – Australien
07:00 Murray United FC – Dandenong City Victorian Premier League One – Australien
07:00 Eastern Lions SC – Richmond Victorian Premier League One – Australien
07:00 Melbourne Victory Youth – Werribee City Victorian Premier League One – Australien
07:00 Northcote City – Moreland Zebras Victorian Premier League One – Australien
07:00 Riverina Rhinos – Tigers FC Capital – Australien
07:00 Perth U20 – Balcatta U20 NPL Youth Western – Australien
07:00 Floreat Athena U20 – Armadale U20 NPL Youth Western – Australien
07:00 ECU Joondalup U20 – Bayswater City U20 NPL Youth Western – Australien
07:00 Mandurah City U20 – Subiaco U20 NPL Youth Western – Australien
07:00 Stirling Lions U20 – Joondalup United U20 NPL Youth Western – Australien
07:00 Sorrento U20 – Cockburn City U20 NPL Youth Western – Australien
07:00 Perth Glory U20 – Inglewood United U20 NPL Youth Western – Australien
07:15 Box Hill United – Springvale White Eagles Victorian Premier League One – Australien
07:30 Adelaide Blue Eagles – North Eastern Metro Stars Sydterritoriet – Australien
07:30 Adelaide City – Adelaide Olympic Sydterritoriet – Australien
07:30 Adelaide United Youth – Croydon Kings Sydterritoriet – Australien
07:30 Para Hills Knights – West Torrens Birkalla Sydterritoriet – Australien
07:30 Campbelltown City – Cumberland United Sydterritoriet – Australien
07:30 Sturt Lions – Port Adelaide Lion SC Southern State League – Australien
07:30 Adelaide Raiders – Noarlunga United Southern State League – Australien
07:30 Modbury Jets – Adelaide Hills Southern State League – Australien
07:30 Salisbury United – Western Strikers Southern State League – Australien
07:30 Adelaide Victory – The Cove Southern State League – Australien
08:30 Launceston City – Clarence United Tasmania Premier League – Australien
08:30 Devonport City – Northern Rangers Tasmania Premier League – Australien
08:30 Darwin Olympic – Casuarina Northern – Australien
08:45 SWQ Thunder U20 – Olympic FC U20 NPL Youth Queensland – Australien
09:00 Central Coast Mariners Youth – Western Sydney Wanderers FC Youth New South Wales Premier League 2 – Australien
09:00 Dandenong Thunder SC – Goulburn Valley Suns Victorian Premier League One – Australien
09:00 Perth Glory Youth – Inglewood United Western – Australien
09:00 Floreat Athena – Armadale Western – Australien
09:00 ECU Joondalup – Bayswater City Western – Australien
09:00 Mandurah City – Subiaco Western – Australien
09:00 Stirling Lions – Joondalup United FC Western – Australien
09:00 Sorrento – Cockburn City Western – Australien
09:00 Perth – Balcatta Western – Australien
09:00 Acacia Ridge FC – The Gap Brisbane Capital League Division One – Australien
09:00 Pascoe Vale SC U20 – South Melbourne FC U20 NPL Youth Victoria – Australien
09:30 Belconnen United – Tuggeranong United Capital – Australien
10:00 Redlands United – FNQ FC Heat Queensland – Australien
10:00 Ballarat Red Devils – Bendigo City FC Victorian Premier League One – Australien
10:00 Mitchelton – Albany Creek Brisbane Premier League – Australien
10:00 Mount Gravatt – Bayside United Brisbane Capital League Division One – Australien
10:00 North Pine – Wolves FC Brisbane Capital League Division One – Australien
10:00 Moggill – UQ FC Brisbane Capital League Division One – Australien
10:15 Holland Park Hawks – Grange Thistle Brisbane Premier League – Australien
10:30 Sutherland Sharks – Sydney FC Youth New South Wales – Australien
10:30 Northern Tigers – Mt Druitt Town Rangers New South Wales Premier League 2 – Australien
10:30 Brisbane City – Moreton Bay United Queensland – Australien
10:30 White City Woodville – South Adelaide Southern State League – Australien
10:30 Rochedale Rovers – Capalaba Brisbane Premier League – Australien
11:00 Bonnyrigg White Eagles – Wollongong Wolves New South Wales – Australien
11:00 Hakoah Sydney City East – Parramatta FC New South Wales – Australien
11:00 Macarthur Rams – Bankstown Berries New South Wales Premier League 2 – Australien
11:00 SWQ Thunder – Olympic FC Queensland – Australien
11:00 North Queensland Fury FC – Brisbane Strikers Queensland – Australien
11:00 Pascoe Vale SC – South Melbourne Victorian – Australien
11:00 Lions FC – Eastern Suburbs Brisbane Premier League – Australien
11:00 Souths United – Peninsula Power Brisbane Premier League – Australien
11:45 APIA Leichhardt Tigers – Manly United New South Wales – Australien
12:30 University Azzurri FC – Casuarina Northern – Australien Aflyst
12:30 Mindil Aces – Hellenic Northern – Australien

Søndag 30. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
04:00 Sunshine Coast U20 – Western Pride U20 NPL Youth Queensland – Australien
04:30 St Albans Saints U20 – North Geelong Warriors U20 NPL Youth Victoria – Australien
06:00 Sunshine Coast – Western Pride Queensland – Australien
06:00 South Hobart – Kingborough Lions Tasmania Premier League – Australien
06:30 Maitland – Broadmeadow Magic Northern New South Wales – Australien
06:30 Hamilton Olympic – Valentine Phoenix Northern New South Wales – Australien
07:00 Blacktown City FC – Rockdale City Suns New South Wales – Australien
07:00 Marconi Stallions – Mounties Wanderers New South Wales Premier League 2 – Australien
07:00 St Albans Saints – North Geelong Warriors Victorian – Australien
07:00 Nunawading City FC – Melbourne City FC Youth Victorian Premier League One – Australien
07:00 Canberra Olympic – Woden Valley Capital – Australien
07:00 Gungahlin United – FFA Centre of Excellence Capital – Australien
07:00 Canberra FC – Monaro Panthers Capital – Australien
07:15 Ipswich Knights – Logan Lightning Brisbane Premier League – Australien
08:00 Sydney United 58 – Sydney Olympic New South Wales – Australien
08:00 Brisbane Knights – Southside Eagles Brisbane Capital League Division One – Australien
09:00 Blacktown Spartans – Spirit FC New South Wales Premier League 2 – Australien
09:00 St George FC – North Shore Mariners New South Wales Premier League 2 – Australien
12:00 Hills Brumbies – Bankstown City Lions New South Wales Premier League 2 – Australien

Mandag 31. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:30 Bulleen Lions U20 – Port Melbourne Sharks SC U20 NPL Youth Victoria – Australien
12:30 Bulleen Lions – Port Melbourne Sharks SC Victorian – Australien
<  Forrige uge
24. juli 2017 – 31. juli 2017
Næste uge  >