LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
19. september 2017 – 26. september 2017
Næste uge  >

Tirsdag 19. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Kortrijk – RES Durbuy Pokal – Belgien
20:15 Belgien (k) – Moldova (k) VM Kvalifikation UEFA Gruppe 6 (k)
20:30 Antwerpen – Lierse Pokal – Belgien
20:30 St.Truiden – Oud-Heverlee Pokal – Belgien

Onsdag 20. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Royal Excel Mouscron – Tubize Pokal – Belgien
20:00 Cercle Brugge – Genk Pokal – Belgien
20:00 Lommel – Waasland-Beveren Pokal – Belgien
20:00 Oostende – Union St.-Gilloise Pokal – Belgien
20:00 FC Liege – Zulte-Waregem Pokal – Belgien
20:00 Mechelen – Bocholt Pokal – Belgien
20:30 Eupen – Rupel Boom Pokal – Belgien
20:30 Geel – Gent Pokal – Belgien
20:30 Roeselare – Club Brugge Pokal – Belgien
20:30 Lokeren – KFCO Beerschot-Wilrijk Pokal – Belgien
20:45 Westerlo – Anderlecht Pokal – Belgien
20:45 Standard Liege – KSK Heist Pokal – Belgien

Torsdag 21. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Charleroi – UR La Louvière Centre Pokal – Belgien

Fredag 22. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Antwerpen – Kortrijk 1. Division A – Belgien

Lørdag 23. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Belgien U17 (k) – Makedonien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 9 (k)
17:00 Cercle Brugge – Tubize 1. Division B Åbning – Belgien
18:00 Genk – Oostende 1. Division A – Belgien
19:30 KSV Oudenaarde – Berchem 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Royal Excel Mouscron – Eupen 1. Division A – Belgien
20:00 Mechelen – St.Truiden 1. Division A – Belgien
20:00 Geel – KSK Heist 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Patro Eisden – Dessel 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Lommel – FCV Dender EH 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Virton – Deinze 1. Amatør Division – Belgien
20:30 Waasland-Beveren – Anderlecht 1. Division A – Belgien
20:30 Lierse – Union St.-Gilloise 1. Division B Åbning – Belgien

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 Gent – Zulte-Waregem 1. Division A – Belgien
15:00 Royal Knokke FC – Hamme 1. Amatør Division – Belgien
15:00 Eendracht Aalst – Seraing United 1. Amatør Division – Belgien
15:00 Chatelet SC – Oosterzonen 1. Amatør Division – Belgien
16:00 Oud-Heverlee – KFCO Beerschot-Wilrijk 1. Division B Åbning – Belgien
18:00 Charleroi – Club Brugge 1. Division A – Belgien
20:00 Standard Liege – Lokeren 1. Division A – Belgien
20:00 Westerlo – Roeselare 1. Division B Åbning – Belgien

Tirsdag 26. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Belgien U17 (k) – Hviderusland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 9 (k)
<  Forrige uge
19. september 2017 – 26. september 2017
Næste uge  >