LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
22. september 2017 – 29. september 2017
Næste uge  >

Fredag 22. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 LDU de Quito – Fluminense Copa Sudamericana LIVE 34': 0 – 0

Lørdag 23. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Juventude – Boa Esporte Clube Serie B – Brasilien
02:30 Londrina EC – Santa Cruz Serie B – Brasilien
02:30 Luverdense – Oeste FC Serie B – Brasilien
21:30 Figueirense – ABC Serie B – Brasilien
21:30 Nautico – Internacional Serie B – Brasilien
21:30 Goias – Paysandu Serie B – Brasilien
21:30 CRB – Criciuma Serie B – Brasilien
21:30 Sampaio Correa – Volta Redonda Serie C Slutspil – Brasilien

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Flamengo – Avai FC Serie A – Brasilien
00:00 Ceara – Brasil de Pelotas Serie B – Brasilien
01:30 Tupi – Fortaleza Serie C Slutspil – Brasilien
02:00 Santos – Atletico PR Serie A – Brasilien
16:00 Sao Paulo – Corinthians Serie A – Brasilien
21:00 Chapecoense AF – Ponte Preta Serie A – Brasilien
21:00 Atletico GO – Cruzeiro Serie A – Brasilien
21:00 Coritiba – Botafogo RJ Serie A – Brasilien
21:00 Fluminense – Palmeiras Serie A – Brasilien

Mandag 25. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Atletico MG – Vitoria Serie A – Brasilien
00:00 Bahia – Gremio Serie A – Brasilien
00:00 Sao Bento – Confianca Serie C Slutspil – Brasilien

Tirsdag 26. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Sport Recife – Vasco da Gama Serie A – Brasilien
01:30 CS Alagoano – Tombense FC Serie C Slutspil – Brasilien

Onsdag 27. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Brasil de Pelotas – Luverdense Serie B – Brasilien
00:15 Criciuma – Figueirense Serie B – Brasilien
00:15 Santa Cruz – Ceara Serie B – Brasilien
01:30 Vila Nova – CRB Serie B – Brasilien
01:30 Oeste FC – Londrina EC Serie B – Brasilien
01:30 Parana Clube – Nautico Serie B – Brasilien
01:30 Boa Esporte Clube – Goias Serie B – Brasilien
02:30 ABC – Juventude Serie B – Brasilien
02:30 Paysandu – Guarani Serie B – Brasilien

Torsdag 28. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 Internacional – America MG Serie B – Brasilien
02:45 Cruzeiro – Flamengo Pokal – Brasilien
<  Forrige uge
22. september 2017 – 29. september 2017
Næste uge  >