LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. juli 2017 – 31. juli 2017
Næste uge  >

Mandag 24. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Atletico MG – Vasco da Gama Serie A – Brasilien 1 – 2
00:00 Atletico PR – Ponte Preta Serie A – Brasilien 0 – 2
00:00 Atletico GO – Botafogo RJ Serie A – Brasilien 1 – 1

Tirsdag 25. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Sao Paulo – Gremio Serie A – Brasilien
01:00 Gurupi – Atlético Acreano Serie D Slutspil – Brasilien
01:30 Confianca – Cuiaba Serie C Gruppe A – Brasilien
02:00 Remo – ASA Serie C Gruppe A – Brasilien

Onsdag 26. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 ABC – Brasil de Pelotas Serie B – Brasilien
00:15 Chapecoense AF – Defensa y Justicia Copa Sudamericana
02:30 Internacional – Oeste FC Serie B – Brasilien

Torsdag 27. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Sol de America – Ponte Preta Copa Sudamericana
00:15 Universidad Catolica – Fluminense Copa Sudamericana
00:30 Botafogo RJ – Atletico MG Pokal – Brasilien
02:45 Santos – Flamengo Pokal – Brasilien
02:45 Cruzeiro – Palmeiras Pokal – Brasilien
02:45 Corinthians – Patriotas Copa Sudamericana

Fredag 28. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Arsenal de Sarandí – Sport Copa Sudamericana
02:45 Atletico PR – Gremio Pokal – Brasilien

Lørdag 29. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Juventude – America MG Serie B – Brasilien
02:00 America RN – Ceilandia Serie D Slutspil – Brasilien
02:30 Paysandu – Ceara Serie B – Brasilien
20:00 Macae – Sao Bento Serie C Gruppe B – Brasilien
20:00 Sao Bernardo – EC Sao Jose Serie D Slutspil – Brasilien
20:30 Mogi Mirim – Tombense FC Serie C Gruppe B – Brasilien
21:00 Botafogo RJ – Sao Paulo Serie A – Brasilien
21:00 Sampaio Correa – ASA Serie C Gruppe A – Brasilien
21:00 Tupi – Joinville Serie C Gruppe B – Brasilien
21:30 Figueirense – Vila Nova Serie B – Brasilien
21:30 Goias – CRB Serie B – Brasilien
21:30 Guarani – Londrina EC Serie B – Brasilien
21:30 Parana Clube – Santa Cruz Serie B – Brasilien
22:00 Fortaleza – Salgueiro Serie C Gruppe A – Brasilien
23:30 Juazeirense – Fluminense de Feira Serie D Slutspil – Brasilien

Søndag 30. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Palmeiras – Avai FC Serie A – Brasilien
00:00 Nautico – Criciuma Serie B – Brasilien
00:00 Boa Esporte Clube – Luverdense Serie B – Brasilien
16:00 Chapecoense AF – Atletico GO Serie A – Brasilien
20:00 Ypiranga RS – Bragantino Serie C Gruppe B – Brasilien
20:30 Operario Ferroviario – Espírito Santo Serie D Slutspil – Brasilien
21:00 Ponte Preta – Fluminense Serie A – Brasilien
21:00 Corinthians – Flamengo Serie A – Brasilien
21:00 Coritiba – Atletico MG Serie A – Brasilien
21:00 Bahia – Sport Serie A – Brasilien
21:00 CS Alagoano – Botafogo PB Serie C Gruppe A – Brasilien
21:00 Botafogo SP – Volta Redonda Serie C Gruppe B – Brasilien
21:00 Villa Nova AC – Uniao Recreativa dos Trabalhadores Serie D Slutspil – Brasilien
22:00 Santos AP – Maranhao Serie D Slutspil – Brasilien
22:00 Globo FC – Guarany de Sobral Serie D Slutspil – Brasilien

Mandag 31. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Brasilien

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Cruzeiro – Vitoria Serie A – Brasilien
00:00 Gremio – Santos Serie A – Brasilien
00:00 Atlético Acreano – Gurupi Serie D Slutspil – Brasilien
02:00 USA (k) – Brasilien (k) Venskabskampe (k)
<  Forrige uge
24. juli 2017 – 31. juli 2017
Næste uge  >