LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. juli 2017 – 31. juli 2017
Næste uge  >

Mandag 24. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa – Pomorie Division B – Bulgarien 1 – 1
19:30 Dunav Ruse – Beroe Division A – Bulgarien 1 – 1

Onsdag 26. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Hapoel Beer Sheva – Ludogorets Champions League Kvalifikation

Torsdag 27. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:30 Botev Plovdiv – Maritimo Europa League Kvalifikation

Fredag 28. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:45 Cherno More Varna – Dunav Ruse Division A – Bulgarien
20:00 Septemvri Sofia – Slavia Sofia Division A – Bulgarien

Lørdag 29. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:30 Litex Lovech – Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Division B – Bulgarien
17:30 Nesebar – Sozopol Division B – Bulgarien
17:30 Chernomorets Balchik – Botev Galabovo Division B – Bulgarien
17:30 Strumska Slava – Montana Division B – Bulgarien
17:45 Beroe – Pirin Blagoevgrad Division A – Bulgarien
20:00 Ludogorets – Lokomotiv Plovdiv Division A – Bulgarien

Søndag 30. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:30 Pomorie – FC Tsarsko Selo Sofia 2015 Division B – Bulgarien
17:45 Botev Plovdiv – PFC CSKA-Sofia Division A – Bulgarien
20:00 Levski Sofia – Vitosha Bistritsa Division A – Bulgarien

Mandag 31. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:30 Maritsa Plovdiv – Oborishte Division B – Bulgarien
17:30 PFC Lokomotiv Sofia 1929 – Botev Vratsa Division B – Bulgarien
17:30 Neftochimic Burgas 1962 – Ludogorets Razgrad II Division B – Bulgarien
19:30 Etar – Vereya Division A – Bulgarien
<  Forrige uge
24. juli 2017 – 31. juli 2017
Næste uge  >