LeoVegas.dk ready? betfair Gratis Chance Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
19. august 2018 – 26. august 2018
Næste uge  >

Søndag 19. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 West Ham U23 – Manchester City U23 Premier League 2 Division 1 – England 4 – 6
14:00 Reading FC (k) – Durham (k)
14:30 Burnley – Watford Premier League – England LIVE 90': 1 – 3
14:30 Manchester City – Huddersfield Premier League – England LIVE 90': 6 – 1
15:00 Birmingham City (k) – Manchester City (k)
15:00 Leicester City WFC (k) – Bristol City WFC (k)
15:00 Liverpool (k) – Manchester Untied (k)
15:00 Lewes (k) – Charlton Athletic (k)
15:00 Arsenal (k) – West Ham United (k)
15:00 Chelsea Ladies (k) – Brighton & Hove Albion (k)
15:00 London Bees (k) – Yeovil Town (k)
16:00 Brentford – Sheffield Wednesday Championship – England LIVE 20': 0 – 0
16:00 Sunderland – Scunthorpe League 1 – England LIVE 21': 0 – 0
17:00 Brighton – Manchester United Premier League – England

Mandag 20. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Norwich U23 – Reading U21 Premier League 2 Division 2 – England
20:00 Arsenal U23 – Brighton & Hove Albion U23 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 Blackburn U23 – Chelsea U23 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 Everton U21 – Leicester U21 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 Swansea U23 – Derby U23 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 Newcastle U23 – Sunderland U23 Premier League 2 Division 2 – England
20:00 Stoke City U23 – Southampton U23 Premier League 2 Division 2 – England
20:45 Basford United – Hednesford Northern Premier League – England
21:00 Crystal Palace – Liverpool Premier League – England

Tirsdag 21. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Derby – Ipswich Championship – England
20:45 Queens Park Rangers – Bristol City Championship – England
20:45 Rotherham – Hull Championship – England
20:45 Swansea – Leeds Championship – England
20:45 AFC Wimbledon – Walsall League 1 – England
20:45 Blackpool – Coventry League 1 – England
20:45 Bradford – Burton League 1 – England
20:45 Bristol Rovers – Portsmouth League 1 – England
20:45 Charlton – Peterborough League 1 – England
20:45 Doncaster – Shrewsbury League 1 – England
20:45 Luton – Southend League 1 – England
20:45 Oxford – Accrington League 1 – England
20:45 Plymouth – Wycombe League 1 – England
20:45 Rochdale – Barnsley League 1 – England
20:45 Cambridge United – Exeter League 2 – England
20:45 Carlisle – Port Vale League 2 – England
20:45 Colchester – Crewe League 2 – England
20:45 Crawley – Swindon League 2 – England
20:45 Forest Green – Stevenage League 2 – England
20:45 Lincoln City – Bury League 2 – England
20:45 Macclesfield – Cheltenham League 2 – England
20:45 Milton Keynes Dons – Grimsby League 2 – England
20:45 Morecambe – Northampton League 2 – England
20:45 Newport – Notts Co. League 2 – England
20:45 Tranmere – Mansfield League 2 – England
20:45 Yeovil – Oldham League 2 – England
20:45 Chester – Kidderminster National League Nord – England Udsat
20:45 Bamber Bridge – Workington Northern Premier League – England
20:45 Nantwich Town – Buxton Northern Premier League – England
20:45 Farsley Celtic AFC – South Shields Northern Premier League – England
20:45 Gainsborough – Mickleover Sports Northern Premier League – England
20:45 Lancaster City – Warrington Town Northern Premier League – England
20:45 North Ferriby United – Whitby Northern Premier League – England
20:45 Scarborough Athletic – Matlock Town Northern Premier League – England
20:45 Stafford Rangers – Grantham Town Northern Premier League – England
20:45 Stalybridge – Marine Northern Premier League – England
20:45 Witton Albion – Hyde United Northern Premier League – England

Onsdag 22. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Aston Villa – Brentford Championship – England
20:45 Sheffield Wednesday – Millwall Championship – England
20:45 Blackburn – Reading Championship – England
20:45 Norwich – Preston Championship – England
20:45 Gillingham – Sunderland League 1 – England
20:45 Scunthorpe – Fleetwood League 1 – England
21:00 Bolton – Birmingham Championship – England
21:00 Stoke – Wigan Championship – England

Torsdag 23. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Olympiakos – Burnley Europa League Kvalifikation

Fredag 24. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Tottenham U23 – Brighton & Hove Albion U23 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 West Ham U23 – Arsenal U23 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 Chelsea U23 – Derby U23 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 Manchester City U23 – Liverpool U23 Premier League 2 Division 1 – England
20:00 Southampton U23 – Manchester United U23 Premier League 2 Division 2 – England
20:45 Middlesbrough – West Bromwich Championship – England
20:45 Mickleover Sports – North Ferriby United Northern Premier League – England
20:45 Kingstonian – Dorking Wanderers Isthmian Premier Division – England

Lørdag 25. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Manchester Untied (k) – Reading FC (k)
13:30 Wolverhampton – Manchester City Premier League – England
13:35 Maidenhead United – Maidstone National League – England
14:00 Reading U21 – Sunderland U23 Premier League 2 Division 2 – England
16:00 Arsenal – West Ham Premier League – England
16:00 Bournemouth – Everton Premier League – England
16:00 Huddersfield – Cardiff Premier League – England
16:00 Southampton – Leicester Premier League – England
16:00 Aston Villa – Reading Championship – England
16:00 Blackburn – Brentford Championship – England
16:00 Bolton – Sheffield United Championship – England
16:00 Derby – Preston Championship – England
16:00 Norwich – Leeds Championship – England
16:00 Queens Park Rangers – Wigan Championship – England
16:00 Sheffield Wednesday – Ipswich Championship – England
16:00 Stoke – Hull Championship – England
16:00 Swansea – Bristol City Championship – England
16:00 AFC Wimbledon – Sunderland League 1 – England
16:00 Blackpool – Accrington League 1 – England
16:00 Bradford – Wycombe League 1 – England
16:00 Bristol Rovers – Southend League 1 – England
16:00 Charlton – Fleetwood League 1 – England
16:00 Doncaster – Portsmouth League 1 – England
16:00 Gillingham – Coventry League 1 – England
16:00 Luton – Shrewsbury League 1 – England
16:00 Oxford – Burton League 1 – England
16:00 Plymouth – Peterborough League 1 – England
16:00 Rochdale – Walsall League 1 – England
16:00 Scunthorpe – Barnsley League 1 – England
16:00 Cambridge United – Cheltenham League 2 – England
16:00 Carlisle – Crewe League 2 – England
16:00 Colchester – Northampton League 2 – England
16:00 Crawley – Bury League 2 – England
16:00 Forest Green – Swindon League 2 – England
16:00 Lincoln City – Notts Co. League 2 – England
16:00 Macclesfield – Mansfield League 2 – England
16:00 Milton Keynes Dons – Exeter League 2 – England
16:00 Morecambe – Oldham League 2 – England
16:00 Newport – Grimsby League 2 – England
16:00 Tranmere – Port Vale League 2 – England
16:00 Yeovil – Stevenage League 2 – England
16:00 Barrow – Braintree Town National League – England
16:00 Boreham Wood – Halifax National League – England
16:00 Chesterfield – Barnet National League – England
16:00 Dagenham & Redbridge – Hartlepool National League – England
16:00 Dover – Eastleigh National League – England
16:00 Ebbsfleet United – Aldershot National League – England
16:00 Gateshead – Leyton Orient National League – England
16:00 Harrogate – Solihull Moors National League – England
16:00 Havant & Waterlooville – Salford City National League – England
16:00 Sutton United – AFC Fylde National League – England
16:00 Wrexham – Bromley National League – England
16:00 Telford – Chester National League Nord – England
16:00 Blyth Spartans – Chorley National League Nord – England
16:00 Boston United – Spennymoor Town FC National League Nord – England
16:00 Brackley Town – York National League Nord – England
16:00 Curzon – Kidderminster National League Nord – England
16:00 Darlington – Altrincham National League Nord – England
16:00 FC United of Manchester – Leamington National League Nord – England
16:00 Stockport County – Alfreton National League Nord – England
16:00 Southport – Ashton United National League Nord – England
16:00 Hereford – Bradford PA National League Nord – England
16:00 Guiseley – Nuneaton National League Nord – England
16:00 Weston Super Mare – Oxford City National League Syd – England
16:00 Woking – Truro City National League Syd – England
16:00 Welling – Hemel Hempstead National League Syd – England
16:00 Wealdstone – Concord Rangers National League Syd – England
16:00 Chelmsford – Bath City National League Syd – England
16:00 Chippenham Town – Billericay National League Syd – England
16:00 Dulwich Hamlet – Gloucester City National League Syd – England
16:00 East Thurrock United – Slough Town National League Syd – England
16:00 Hungerford Town – Dartford National League Syd – England
16:00 St Albans – Eastbourne Borough National League Syd – England
16:00 Torquay – Hampton & Richmond National League Syd – England
16:00 St. Ives Town FC – Needham Market Southern Premier Division Central – England
16:00 Rushall Olympic – Royston Town Southern Premier Division Central – England
16:00 Leiston – Tamworth Southern Premier Division Central – England
16:00 King's Lynn Town – St Neots Town Southern Premier Division Central – England
16:00 Hitchin Town – Redditch United Southern Premier Division Central – England
16:00 Halesowen – Biggleswade Town Southern Premier Division Central – England
16:00 Barwell FC – Kettering Town FC Southern Premier Division Central – England
16:00 Stratford Town – Lowestoft Town Southern Premier Division Central – England
16:00 Coalville Town – Stourbridge Southern Premier Division Central – England
16:00 Taunton Town – Hendon Southern Premier Division Syd – England
16:00 Poole Town FC – Metropolitan Police FC Southern Premier Division Syd – England
16:00 Harrow Borough – Tiverton Southern Premier Division Syd – England
16:00 Gosport Borough – Staines Town Southern Premier Division Syd – England
16:00 Frome Town – Basingstoke Southern Premier Division Syd – England
16:00 Dorchester Town – Kings Langley FC Southern Premier Division Syd – England
16:00 Chesham United – Weymouth Southern Premier Division Syd – England
16:00 Farnborough – Merthyr Town Southern Premier Division Syd – England
16:00 Grantham Town – Scarborough Athletic Northern Premier League – England
16:00 Hednesford – Gainsborough Northern Premier League – England
16:00 Marine – Basford United Northern Premier League – England
16:00 Nantwich Town – Lancaster City Northern Premier League – England
16:00 South Shields – Stafford Rangers Northern Premier League – England
16:00 Warrington Town – Stalybridge Northern Premier League – England
16:00 Whitby – Witton Albion Northern Premier League – England
16:00 Workington – Buxton Northern Premier League – England
16:00 Hyde United – Farsley Celtic AFC Northern Premier League – England Udsat
16:00 Matlock Town – Bamber Bridge Northern Premier League – England Udsat
16:00 Hornchurch – Bognor Regis Town Isthmian Premier Division – England
16:00 Bishop's Stortford – Leatherhead Isthmian Premier Division – England
16:00 Burgess Hill Town – Enfield Town Isthmian Premier Division – England
16:00 Folkestone Invicta – Harlow Town Isthmian Premier Division – England
16:00 Margate – Tonbridge Angels Isthmian Premier Division – England
16:00 Merstham – Brightlingsea Regent Isthmian Premier Division – England
16:00 Whitehawk – Wingate & Finchley Isthmian Premier Division – England
18:30 Liverpool – Brighton Premier League – England
18:30 Nottingham Forest – Birmingham Championship – England

Søndag 26. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Durham (k) – Everton (k)
13:30 Rotherham – Millwall Championship – England
14:00 Tottenham Hotspur (k) – Brighton & Hove Albion (k)
14:30 Watford – Crystal Palace Premier League – England
15:00 Birmingham City (k) – Aston Villa (k)
15:00 Charlton Athletic (k) – Millwall Lionesses (k)
15:00 London Bees (k) – Chelsea Ladies (k)
16:00 Bristol City WFC (k) – Sheffield United (k)
16:00 Manchester City (k) – Leicester City WFC (k)
16:00 West Ham United (k) – Lewes (k)
16:00 Yeovil Town (k) – Crystal Palace Ladies (k)
17:00 Fulham – Burnley Premier League – England
17:00 Newcastle – Chelsea Premier League – England
<  Forrige uge
19. august 2018 – 26. august 2018
Næste uge  >