LeoVegas.dk ready? betfair Gratis Chance Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
19. august 2018 – 26. august 2018
Næste uge  >

Søndag 19. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:15 Utrecht – Zwolle Æresdivisionen – Holland 2 – 0
14:30 Feyenoord – Excelsior Æresdivisionen – Holland LIVE 84': 2 – 0
14:30 FC Emmen – AZ Alkmaar Æresdivisionen – Holland LIVE 88': 1 – 4
16:45 Heerenveen – Vitesse Æresdivisionen – Holland

Mandag 20. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Jong AZ Alkmaar – Almere City FC Eerste Divisie – Holland

Tirsdag 21. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 BATE Borisov – PSV Eindhoven Champions League Kvalifikation

Onsdag 22. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Ajax – Dynamo Kiev Champions League Kvalifikation

Fredag 24. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 ADO Den Haag – Fortuna Sittard Æresdivisionen – Holland
20:00 TOP Oss – Jong PSV Eerste Divisie – Holland
20:00 Almere City FC – Roda Eerste Divisie – Holland
20:00 Telstar – MVV Maastricht Eerste Divisie – Holland
20:00 Jong Ajax – Dordrecht Eerste Divisie – Holland
20:00 FC Eindhoven – Go Ahead Eagles Eerste Divisie – Holland
20:00 Helmond Sport – Twente Eerste Divisie – Holland
20:00 FC Den Bosch – RKC Waalwijk Eerste Divisie – Holland
20:00 Sparta Rotterdam – FC Volendam Eerste Divisie – Holland
20:00 Cambuur – Jong AZ Alkmaar Eerste Divisie – Holland

Lørdag 25. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 Koninklijke HFC – Lienden Tweede Divisie – Holland
14:30 SVV Scheveningen – IJsselmeervogels Tweede Divisie – Holland
15:00 Kozakken Boys – AFC Tweede Divisie – Holland
15:00 Jong Sparta Rotterdam – HHC Tweede Divisie – Holland
15:30 Spakenburg – Barendrecht Tweede Divisie – Holland
15:30 Jong Almere City FC – Rijnsburgse Boys Tweede Divisie – Holland
15:30 Excelsior Maassluis – GVVV Veenendaal Tweede Divisie – Holland
18:00 VVSB – Jong Vitesse Tweede Divisie – Holland
18:00 De Treffers – Katwijk Tweede Divisie – Holland
18:30 Ajax – FC Emmen Æresdivisionen – Holland
18:30 De Graafschap – Groningen Æresdivisionen – Holland
20:45 Zwolle – PSV Eindhoven Æresdivisionen – Holland
20:45 Breda – Excelsior Æresdivisionen – Holland

Søndag 26. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Holland

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:15 Willem II – Heracles Æresdivisionen – Holland
14:30 Utrecht – VVV-Venlo Æresdivisionen – Holland
14:30 Heerenveen – Feyenoord Æresdivisionen – Holland
16:45 AZ Alkmaar – Vitesse Æresdivisionen – Holland
<  Forrige uge
19. august 2018 – 26. august 2018
Næste uge  >