LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
22. september 2017 – 29. september 2017
Næste uge  >

Fredag 22. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Hviderusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Gomel – Dnepr Mogilev Premier League – Hviderusland
19:45 Dinamo Brest – Dinamo Minsk Premier League – Hviderusland

Lørdag 23. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Hviderusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Neman-Agro – Gomelzheldortrans 1. Division – Hviderusland
15:00 FC Slonim – FK Orsha 1. Division – Hviderusland
15:00 Smolevichy – FC Smorgon 1. Division – Hviderusland
15:00 Belshina Bobruisk – Baranovichi 1. Division – Hviderusland
15:00 FK Osipovichy – Energetik-BGU 1. Division – Hviderusland
15:00 Lida – Volna 1. Division – Hviderusland
15:30 FC Torpedo Minsk – Khimik Svetlogorsk 1. Division – Hviderusland
16:00 FC Luch Minsk – Granit Mikashevichi 1. Division – Hviderusland
16:00 Hviderusland U17 (k) – Serbien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 9 (k)
17:00 BATE Borisov – FK Slutsk Premier League – Hviderusland
18:00 Shakhtyor Soligorsk – Isloch Premier League – Hviderusland

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Hviderusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Slavia Mozyr – Krumkachy Minsk Premier League – Hviderusland
15:00 FC Minsk – FK Vitebsk Premier League – Hviderusland
16:00 FK Gorodeya – Naftan Novopolotsk Premier League – Hviderusland
17:00 Neman Grodno – Torpedo Zhodino Premier League – Hviderusland

Tirsdag 26. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Hviderusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Belgien U17 (k) – Hviderusland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 9 (k)

Torsdag 28. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Hviderusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 BATE Borisov – Arsenal Europa League Gruppe H

Fredag 29. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Hviderusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Makedonien U17 (k) – Hviderusland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 9 (k)
17:30 FK Vitebsk – Dinamo Brest Premier League – Hviderusland
19:30 Isloch – Slavia Mozyr Premier League – Hviderusland
<  Forrige uge
22. september 2017 – 29. september 2017
Næste uge  >