LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. august 2017 – 31. august 2017
Næste uge  >

Torsdag 24. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 KF Shkendija – AC Milan Europa League Kvalifikation

Fredag 25. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Parma Calcio 1913 – Cremonese Serie B – Italien

Lørdag 26. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Benevento – Bologna Serie A – Italien
18:00 Genoa – Juventus Serie A – Italien
18:30 Trapani – Siracusa Calcio Serie C Gruppe C – Italien
18:30 Virtus Francavilla – Lecce Serie C Gruppe C – Italien
18:30 Paganese – Bisceglie Serie C Gruppe C – Italien
18:30 Monopoli – Cosenza Serie C Gruppe C – Italien
18:30 Matera – Akragas Serie C Gruppe C – Italien
18:30 Catania – Fondi Serie C Gruppe C – Italien
20:30 Venezia – Salernitana Serie B – Italien
20:30 Entella – Perugia Serie B – Italien
20:30 Ternana – Empoli Serie B – Italien
20:30 Pro Vercelli – Frosinone Serie B – Italien
20:30 Palermo – Spezia Serie B – Italien
20:30 Cittadella – Ascoli Picchio FC 1898 Serie B – Italien
20:30 Carpi – Novara Serie B – Italien
20:30 Avellino – Brescia Serie B – Italien
20:30 Rende – Reggina Serie C Gruppe C – Italien
20:30 Fidelis Andria – Juve Stabia Serie C Gruppe C – Italien
20:30 Catanzaro – Casertana Serie C Gruppe C – Italien
20:45 Roma – Inter Serie A – Italien

Søndag 27. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Viterbese – Prato Serie C Gruppe A – Italien
16:30 Arezzo – Arzachena Serie C Gruppe A – Italien
16:30 Cuneo – Carrarese Serie C Gruppe A – Italien
16:30 Monza – Piacenza Serie C Gruppe A – Italien
16:30 Pro Piacenza – Giana Erminio Serie C Gruppe A – Italien
17:30 Pescara – Foggia Serie B – Italien
18:00 Torino – Sassuolo Serie A – Italien
18:30 Vicenza – Gubbio Serie C Gruppe B – Italien
18:30 Sudtirol – Albinoleffe Serie C Gruppe B – Italien
18:30 Santarcangelo – Pordenone Calcio Serie C Gruppe B – Italien
18:30 Alma Juventus Fano – Bassano Virtus Serie C Gruppe B – Italien
18:30 Mestre – Teramo Serie C Gruppe B – Italien
20:30 Siena – Lucchese Serie C Gruppe A – Italien
20:30 Livorno – US Gavorrano Serie C Gruppe A – Italien
20:30 Pontedera – Alessandria Serie C Gruppe A – Italien
20:30 Ravenna – Fermana Serie C Gruppe B – Italien
20:30 Renate – Calcio Padova Serie C Gruppe B – Italien
20:30 Sambenedettese – Modena Serie C Gruppe B – Italien
20:30 Reggiana – FeralpiSalo Serie C Gruppe B – Italien
20:45 SPAL 2013 – Udinese Serie A – Italien
20:45 Napoli – Atalanta Serie A – Italien
20:45 AC Milan – Cagliari Serie A – Italien
20:45 Fiorentina – Sampdoria Serie A – Italien
20:45 Crotone – Verona Serie A – Italien
20:45 Chievo – Lazio Serie A – Italien

Mandag 28. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Bari – Cesena Serie B – Italien
20:30 Olbia – Pisa Serie C Gruppe A – Italien
<  Forrige uge
24. august 2017 – 31. august 2017
Næste uge  >