LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
22. september 2017 – 29. september 2017
Næste uge  >

Lørdag 23. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Japan

Tid Hold Liga & Land Resultat
06:00 Nojima Stella (k) – JEF Ladies (k) L1-League (k) – Japan
07:00 Consadole Sapporo – Albirex Niigata J. League – Japan
07:00 Fagiano Okayama FC – Kamatamare Sanuki J. League 2 – Japan
08:00 Shimizu S-Pulse – Sanfrecce Hiroshima J. League – Japan
08:00 Kyoto Sanga FC – Shonan Bellmare J. League 2 – Japan
09:00 Jubilo Iwata – Omiya Ardija J. League – Japan
09:00 Kashiwa Reysol – FC Tokyo J. League – Japan
09:00 Urawa Red Diamonds – Sagan Tosu J. League – Japan
09:00 Tokushima Vortis – Machida Zelvia J. League 2 – Japan
11:00 Ventforet Kofu – Yokohama F.Marinos J. League – Japan
11:00 NTV Beleza (k) – INAC Kobe Leonessa (k) L1-League (k) – Japan
11:00 Giravanz Kitakyushu – Kataller Toyama J. League 3 – Japan
11:00 Tochigi SC – FC Tokyo U23 J. League 3 – Japan
12:00 Kashima Antlers – Gamba Osaka J. League – Japan
12:00 Cerezo Osaka – Vegalta Sendai J. League – Japan
12:00 Vissel Kobe – Kawasaki Frontale J. League – Japan

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Japan

Tid Hold Liga & Land Resultat
06:00 AS Elfen Saitama (k) – Parceiro Nagano (k) L1-League (k) – Japan
06:00 Albirex Niigata Ladies (k) – Urawa Ladies (k) L1-League (k) – Japan
06:00 Iga Kunoichi (k) – Vegalta Sendai Ladies (k) L1-League (k) – Japan
06:00 Mito Hollyhock – Thespakusatsu Gunma J. League 2 – Japan
06:00 Gainare Tottori – Fujieda MYFC J. League 3 – Japan
06:00 Blaublitz Akita – FC Ryukyu J. League 3 – Japan
06:30 SC Sagamihara – YSCC J. League 3 – Japan
07:00 Matsumoto Yamaga – Renofa Yamaguchi J. League 2 – Japan
07:00 FC Gifu – Avispa Fukuoka J. League 2 – Japan
07:00 Grulla Morioka – Azul Claro Numazu J. League 3 – Japan
08:00 Zweigen Kanazawa – Oita Trinita J. League 2 – Japan
08:00 Montedio Yamagata – Roasso Kumamoto J. League 2 – Japan
08:30 Nagano Parceiro – Gamba Osaka U23 J. League 3 – Japan
09:00 Ehime FC – Yokohama FC J. League 2 – Japan
10:00 Nagoya Grampus Eight – Tokyo Verdy J. League 2 – Japan
12:00 V-Varen Nagasaki – JEF United Chiba J. League 2 – Japan
12:00 Cerezo Osaka U23 – Fukushima United J. League 3 – Japan

Onsdag 27. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Japan

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 INAC Kobe Leonessa (k) – Iga Kunoichi (k) L1-League (k) – Japan
14:00 Shanghai SIPG FC – Urawa Red Diamonds AFC Champions League Slutspil
<  Forrige uge
22. september 2017 – 29. september 2017
Næste uge  >