LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
22. september 2017 – 29. september 2017
Næste uge  >

Fredag 22. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Leon II – CD Tepatitlan de Morelos Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
17:00 Tijuana II – U.A. de Chihuahua Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
17:00 Deportivo Gladiadores – Yalmakan Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico
18:00 Veracruz II – Pumas UNAM II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
19:00 Pachuca II – Cruz Azul II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 CD Guadalajara Chivas II – Pacific FC Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico

Lørdag 23. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Cuatetes de Acapulco – FC Satelites Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico
01:00 Chapulineros de Oaxaca – Zitacuaro Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico
02:00 Tecos – Deportivo Tepic JAP Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
02:00 Atletico Saltillo Soccer – Mineros de Fresnillo Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
03:00 Ocelotes de la UNACH – Teca UTN Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico
03:30 Alacranes de Durango – Tigres II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
17:00 Monarcas Morelia II – Atlas II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
17:00 Toluca II – Lobos de la BUAP II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
19:00 Albinegros de Orizaba – CD Cuautla Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico
22:30 Tuxtla FC – CF America II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Loros de Colima – Monterrey II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
23:00 Halcones de Morelos – Pioneros de Cancun Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Constructores Gomez Palacio – Calor de San Pedro Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
23:00 U.A. Zacatecas – Correcaminos de la UAT II Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
23:00 Ciervos – CD Nuevo Chimalhuacan Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Coyotes de Tlaxcala – Islenos del Carmen FC Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico
02:00 Reynosa F.C. – Gavilanes FC Matamoros Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
02:00 Inter Playa del Carmen – Queretaro FC II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
02:00 Mineros de Zacatecas II – Celaya II Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
03:00 Reboceros la Piedad – Sporting Canamy Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
18:00 Necaxa II – Santos II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
19:00 Cruz Azul Hidalgo – Puebla II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
22:00 Internacional San Miguel – Cimarrones de Sonora II Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
22:00 Sahuayo – Deportivo Cafessa Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
22:00 Leones Negros II – Dorados II Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
23:00 Irapuato – Real Zamora Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico

Tirsdag 26. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
07:00 Cruz Azul – Pachuca Liga MX Apertura – Mexico
07:00 Puebla – Atlas Liga MX Apertura – Mexico
07:00 CD Guadalajara – Lobos de la BUAP Liga MX Apertura – Mexico
07:00 Tijuana – Tigres Liga MX Apertura – Mexico
07:00 Veracruz – Monarcas Morelia Liga MX Apertura – Mexico

Onsdag 27. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
07:00 Leon – CF America Liga MX Apertura – Mexico
07:00 Toluca – Pumas Liga MX Apertura – Mexico
07:00 Necaxa – Queretaro FC Liga MX Apertura – Mexico
07:00 Monterrey – Santos Liga MX Apertura – Mexico

Fredag 29. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Lobos de la BUAP II – Irapuato Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
17:00 CF America II – Cruz Azul Hidalgo Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
17:00 Pumas UNAM II – Inter Playa del Carmen Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
19:00 Queretaro FC II – Toluca II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
19:00 Puebla II – Veracruz II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
23:00 CD Nuevo Chimalhuacan – Albinegros de Orizaba Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico
<  Forrige uge
22. september 2017 – 29. september 2017
Næste uge  >