LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
22. september 2017 – 29. september 2017
Næste uge  >

Fredag 22. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Moldova

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Real Succes Lilcora – FC Victoria Bardar Division A – Moldova
15:00 Codru – FC Granicerul Division A – Moldova
15:00 FC Sheriff II – CF Sparta Selemet Division A – Moldova
16:00 Norge U17 (k) – Moldova U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)

Lørdag 23. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Moldova

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Iskra – CF Ungheni Division A – Moldova
15:00 Saxan Ceadir-Lunga – Singerei Division A – Moldova
15:00 FC Edinet – Cahul 2005 Division A – Moldova
15:30 FC Sfintul Gheorghe – Zimbru National Division – Moldova
15:30 Dinamo-Auto – CS Petrocub National Division – Moldova
17:00 FC Sheriff – Chisinau National Division – Moldova

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Moldova

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 FC Milsami Orhei – FC Zaria National Division – Moldova
15:30 Speranta – FC Spicul Chiscareni National Division – Moldova

Mandag 25. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Moldova

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Ungarn U17 (k) – Moldova U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)

Onsdag 27. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Moldova

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 CF Sparta Selemet – Iskra Division A – Moldova
15:00 FC Granicerul – FC Sheriff II Division A – Moldova
15:00 Singerei – Codru Division A – Moldova
15:00 FC Victoria Bardar – Saxan Ceadir-Lunga Division A – Moldova
15:00 Cahul 2005 – Real Succes Lilcora Division A – Moldova

Torsdag 28. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Moldova

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Moldova U17 (k) – Bulgarien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)
21:05 FC Sheriff – FC København Europa League Gruppe F

Fredag 29. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Moldova

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 CS Petrocub – FC Sfintul Gheorghe National Division – Moldova
18:00 Zimbru – FC Sheriff National Division – Moldova
<  Forrige uge
22. september 2017 – 29. september 2017
Næste uge  >