LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. juli 2017 – 31. juli 2017
Næste uge  >

Tirsdag 25. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
22:30 CD UT Cajamarca – Unión Comercio Primera Division Apertura – Peru

Onsdag 26. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:15 Ayacucho FC – Alianza Atletico Primera Division Apertura – Peru
22:30 FBC Melgar – Comerciantes Unidos Primera Division Apertura – Peru

Torsdag 27. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:45 Sport Rosario – Academia Cantolao Primera Division Apertura – Peru
03:00 Sporting Cristal – Universitario de Deportes Primera Division Apertura – Peru
20:15 Real Garcilaso – Deportivo Municipal Primera Division Apertura – Peru
22:30 Universidad San Martin – Sport Huancayo Primera Division Apertura – Peru

Fredag 28. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
03:00 Alianza Lima – Juan Aurich Primera Division Apertura – Peru

Lørdag 29. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:30 Unión Comercio – Sport Rosario Primera Division Apertura – Peru
22:00 Alianza Atletico – Sporting Cristal Primera Division Apertura – Peru
22:00 Santa Rosa de Andahuaylas – Carlos A. Mannucci Segunda Division – Peru
22:00 Cienciano – Alfredo Salinas Segunda Division – Peru
22:00 Sport Ancash – Sport Loreto Segunda Division – Peru
22:00 Universidad Cesar Vallejo – Deportivo Hualgayoc Segunda Division – Peru
22:00 Deportivo Coopsol – Club Sport Victoria Segunda Division – Peru
22:00 Willy Serrato – Union Huaral Segunda Division – Peru
22:00 Defensor La Bocana – Deportivo Los Caimanes Segunda Division – Peru

Søndag 30. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:45 Academia Cantolao – CD UT Cajamarca Primera Division Apertura – Peru
03:00 Universitario de Deportes – Ayacucho FC Primera Division Apertura – Peru
18:00 Juan Aurich – FBC Melgar Primera Division Apertura – Peru
20:15 Sport Huancayo – Real Garcilaso Primera Division Apertura – Peru
22:30 Deportivo Municipal – Alianza Lima Primera Division Apertura – Peru
22:30 Santa Rosa de Andahuaylas – Willy Serrato Segunda Division – Peru

Mandag 31. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Peru

Tid Hold Liga & Land Resultat
22:30 Comerciantes Unidos – Universidad San Martin Primera Division Apertura – Peru
<  Forrige uge
24. juli 2017 – 31. juli 2017
Næste uge  >