LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
19. september 2017 – 26. september 2017
Næste uge  >

Tirsdag 19. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:45 Bytovia Bytow – Pogon Szczecin Pokal – Polen LIVE 70': 0 – 0
19:00 Schweiz (k) – Polen (k) VM Kvalifikation UEFA Gruppe 2 (k)
20:45 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Arka Gdynia Pokal – Polen

Onsdag 20. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Rozwoj Katowice – KS Legionovia Legionowo 2. Division – Polen
17:45 Gornik Zabrze – Sandecja Nowy Sacz Pokal – Polen
20:45 Korona Kielce – Wisla Krakow Pokal – Polen

Torsdag 21. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 Ruch Zdzieszowice – Legia Warszawa Pokal – Polen
20:45 Cracovia – Zaglebie Lubin Pokal – Polen

Fredag 22. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Piast Gliwice – Arka Gdynia Ekstraklasa – Polen
19:00 Znicz Pruszkow – Warta Poznan 2. Division – Polen
20:30 Slask Wroclaw – Lech Poznan Ekstraklasa – Polen
20:45 GKS Katowice – Chrobry Glogow 1. Division – Polen

Lørdag 23. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:45 Odra Opole – Stal Mielec 1. Division – Polen
15:00 Blekitni Stargard – Garbarnia 2. Division – Polen
15:00 Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom 2. Division – Polen
15:00 GKS Jastrzebie – Wisla Pulawy 2. Division – Polen
15:30 Nieciecza – Lechia Gdansk Ekstraklasa – Polen
16:00 Rakow Czestochowa – Bytovia Bytow 1. Division – Polen
16:00 Puszcza Niepolomice – Stomil Olsztyn 1. Division – Polen
16:00 Gornik Leczna – GKS Tychy 71 1. Division – Polen
16:00 Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg 2. Division – Polen
16:00 Lodzki KS – Olimpia Elblag 2. Division – Polen
17:00 Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziadz 1. Division – Polen
17:00 GKS Belchatow – ROW Rybnik 1964 2. Division – Polen
18:00 Pogon Szczecin – Gornik Zabrze Ekstraklasa – Polen
18:00 Zaglebie Sosnowiec – Wigry Suwalki 1. Division – Polen
19:00 Miedz Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1. Division – Polen
19:00 MKS Kluczbork – Rozwoj Katowice 2. Division – Polen
20:30 Korona Kielce – Wisla Krakow Ekstraklasa – Polen

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 Zaglebie Lubin – Sandecja Nowy Sacz Ekstraklasa – Polen
16:00 Pogon Siedlce – Ruch Chorzow 1. Division – Polen
16:00 Gwardia Koszalin – KS Legionovia Legionowo 2. Division – Polen
18:00 Jagiellonia Bialystok – Legia Warszawa Ekstraklasa – Polen

Mandag 25. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Cracovia – Wisla Plock Ekstraklasa – Polen

Tirsdag 26. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Chrobry Glogow – Piast Gliwice Pokal – Polen
<  Forrige uge
19. september 2017 – 26. september 2017
Næste uge  >