LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. juli 2017 – 31. juli 2017
Næste uge  >

Mandag 24. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Zaglebie Lubin – Slask Wroclaw Ekstraklasa – Polen 1 – 0

Onsdag 26. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 FC Astana – Legia Warszawa Champions League Kvalifikation

Torsdag 27. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Utrecht – Lech Poznan Europa League Kvalifikation
20:00 Arka Gdynia – FC Midtjylland Europa League Kvalifikation

Fredag 28. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Nieciecza – Zaglebie Lubin Ekstraklasa – Polen
18:30 Radomiak Radom – Garbarnia 2. Division – Polen
20:30 Slask Wroclaw – Lechia Gdansk Ekstraklasa – Polen
20:45 Stal Mielec – Ruch Chorzow 1. Division – Polen

Lørdag 29. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 Zaglebie Sosnowiec – Olimpia Grudziadz 1. Division – Polen
17:00 Puszcza Niepolomice – Chojniczanka Chojnice 1. Division – Polen
17:00 Odra Opole – Gornik Leczna 1. Division – Polen
17:00 Blekitni Stargard – GKS Belchatow 2. Division – Polen
17:00 Znicz Pruszkow – Gwardia Koszalin 2. Division – Polen
17:00 Warta Poznan – Rozwoj Katowice 2. Division – Polen
18:00 Legia Warszawa – Sandecja Nowy Sacz Ekstraklasa – Polen
18:00 Rakow Czestochowa – Miedz Legnica 1. Division – Polen
18:00 Wisla Pulawy – Siarka Tarnobrzeg 2. Division – Polen
18:00 Lodzki KS – ROW Rybnik 1964 2. Division – Polen
18:00 GKS Jastrzebie – MKS Kluczbork 2. Division – Polen
19:00 GKS Katowice – Pogon Siedlce 1. Division – Polen
19:00 Chrobry Glogow – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1. Division – Polen
19:00 Bytovia Bytow – Stomil Olsztyn 1. Division – Polen
20:30 Gornik Zabrze – Wisla Krakow Ekstraklasa – Polen

Søndag 30. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 Pogon Szczecin – Jagiellonia Bialystok Ekstraklasa – Polen
15:30 Arka Gdynia – Wisla Plock Ekstraklasa – Polen
17:00 Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo 2. Division – Polen
17:00 Olimpia Elblag – KS Legionovia Legionowo 2. Division – Polen
18:00 Lech Poznan – Piast Gliwice Ekstraklasa – Polen
19:47 Wigry Suwalki – GKS Tychy 71 1. Division – Polen

Mandag 31. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Korona Kielce – Cracovia Ekstraklasa – Polen
<  Forrige uge
24. juli 2017 – 31. juli 2017
Næste uge  >