LeoVegas.dk ready? betfair Gratis Chance Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
19. august 2018 – 26. august 2018
Næste uge  >

Søndag 19. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Maritimo B – Gafanha Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
12:15 Arouca – Benfica B Segunda Liga – Portugal 1 – 2
17:00 Nacional – Moreirense Primeira Liga – Portugal
17:00 Rio Ave – Maritimo Primeira Liga – Portugal
17:00 Leixoes – Varzim Segunda Liga – Portugal
17:00 Sporting Ideal – Praiense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Academico Viseu – Oliveirense Segunda Liga – Portugal
18:00 Famalicao – Penafiel Segunda Liga – Portugal
18:00 Cacadores das Taipas – AD Limianos Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Merelinense – Chaves B Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 SC Mirandela – GDU Torcatense Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Maria da Fonte – AD Fafe Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 CDC Montalegre – Mirandes Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Pedras Salgadas – ARS Martinho Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Vizela – Vilaverdense FC Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 AD Oliveirense – Gil Vicente Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Felgueiras 1932 – Trofense Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Amarante FC – C.F. União Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Lusitano VRSA – RD Agueda Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Paredes – Coimbroes Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Penalva do Castelo – FC Pedras Rubras Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Cinfaes – Lusitania Lourosa Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Leca – FC Cesarense Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Espinho – Sanjoanense Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Loures – Santa Iria Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 CD Alcains – Alverca Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Oliveira Hospital – Anadia Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Benfica Castelo Branco – Vilafranquense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 ARC Oleiros – Caldas Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Macao – U.D. Leiria Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 AD Nogueirense – Torreense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 GD Peniche – Sintrense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Fatima – Sertanense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Redondense – Real SC Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Sacavenense – SC Angrense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Ferreiras – Olimpico Montijo Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 S.U. 1 de Dezembro – Amora FC Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Armacenenses – Pinhalnovense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Vasco Da Gama – Oriental Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Casa Pia – Moura Atletico Clube Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Olhanense – Louletano Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
19:30 Belenenses – FC Porto Primeira Liga – Portugal
21:30 Santa Clara – Braga Primeira Liga – Portugal

Mandag 20. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:15 Vitoria de Guimaraes – Feirense Primeira Liga – Portugal

Tirsdag 21. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Benfica – PAOK Champions League Kvalifikation

Fredag 24. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:30 Maritimo – Chaves Primeira Liga – Portugal

Lørdag 25. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:15 Penafiel – FC Porto B Segunda Liga – Portugal
17:30 Portimonense – Santa Clara Primeira Liga – Portugal
20:00 Benfica – Sporting CP Primeira Liga – Portugal
22:00 FC Porto – Vitoria de Guimaraes Primeira Liga – Portugal

Søndag 26. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:15 Estoril – Leixoes Segunda Liga – Portugal
17:00 Vitoria de Setubal – Nacional Primeira Liga – Portugal
17:00 Feirense – Boavista Primeira Liga – Portugal
17:00 C.F. União – Espinho Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
17:00 SC Angrense – Vasco Da Gama Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
17:00 Praiense – Ferreiras Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Oliveirense – Cova da Piedade Segunda Liga – Portugal
18:00 Vitoria de Guimaraes B – Academica Segunda Liga – Portugal
18:00 Varzim – Sporting Covilhã Segunda Liga – Portugal
18:00 P.Ferreira – Famalicao Segunda Liga – Portugal
18:00 Academico Viseu – Arouca Segunda Liga – Portugal
18:00 Mirandes – Maria da Fonte Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Chaves B – Vizela Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Vilaverdense FC – Merelinense Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 AD Limianos – AD Oliveirense Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 AD Fafe – Felgueiras 1932 Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Gil Vicente – Cacadores das Taipas Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 ARS Martinho – SC Mirandela Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 GDU Torcatense – CDC Montalegre Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Trofense – Pedras Salgadas Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Gafanha – Cinfaes Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 FC Cesarense – Paredes Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Coimbroes – Maritimo B Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Sanjoanense – Amarante FC Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Gondomar – Lusitano VRSA Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Lusitania Lourosa – Penalva do Castelo Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 FC Pedras Rubras – Leca Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 RD Agueda – SC Meda Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Vilafranquense – GD Peniche Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Anadia – Macao Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Caldas – AD Nogueirense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Alverca – Fatima Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Santa Iria – CD Alcains Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Sertanense – Oliveira Hospital Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 U.D. Leiria – Loures Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Torreense – ARC Oleiros Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Sintrense – Benfica Castelo Branco Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Louletano – Armacenenses Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Pinhalnovense – Casa Pia Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Oriental – Sacavenense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Amora FC – Olhanense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Real SC – S.U. 1 de Dezembro Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Olimpico Montijo – Sporting Ideal Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Moura Atletico Clube – Redondense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
19:00 Benfica B – Mafra Segunda Liga – Portugal
19:00 Farense – Braga B Segunda Liga – Portugal
19:30 Tondela – Rio Ave Primeira Liga – Portugal
21:30 Braga – Aves Primeira Liga – Portugal
<  Forrige uge
19. august 2018 – 26. august 2018
Næste uge  >