LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
21. juli 2017 – 28. juli 2017
Næste uge  >

Fredag 21. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Sverige (k) – Rusland (k) EM Gruppe B (k)
18:30 Anzhi Makhachkala – Amkar Premier League – Rusland
18:30 CSKA Moskva – Lokomotiv Moskva Premier League – Rusland

Lørdag 22. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Dinamo St. Petersburg – Fakel National Football League – Rusland
12:00 Sibir Novosibirsk – Yenisey Krasnoyarsk National Football League – Rusland
13:00 Tyumen – Zenit Petersborg 2 National Football League – Rusland
14:00 Tomsk – Olimpiec Nizhny National Football League – Rusland
15:00 Khimki – Luch Energiya National Football League – Rusland
15:00 Shinnik Yaroslavl – FC Rotor Volgograd National Football League – Rusland
15:00 FC Tambov – Spartak Moskva II National Football League – Rusland
16:00 FC Orenburg – Baltika National Football League – Rusland
16:30 Zenit – Rubin Kazan Premier League – Rusland
17:00 Krylya Sovetov Samara – Avangard Kursk National Football League – Rusland
17:00 FC Volgar – Kuban Krasnodar National Football League – Rusland
19:00 FC Krasnodar – Tosno Premier League – Rusland

Søndag 23. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 FC Ufa – Spartak Moskva Premier League – Rusland
16:30 Dynamo Moskva – Ural Premier League – Rusland
19:00 FK Rostov – Akhmat Grozny Premier League – Rusland

Mandag 24. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:30 Arsenal Tula – SKA-Khabarovsk Premier League – Rusland

Tirsdag 25. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:30 AEK Athen – CSKA Moskva Champions League Kvalifikation
20:45 Rusland (k) – Tyskland (k) EM Gruppe B (k)

Onsdag 26. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Olimpiec Nizhny – Khimki National Football League – Rusland
14:00 Dinamo St. Petersburg – FC Rotor Volgograd National Football League – Rusland
14:00 Avangard Kursk – Spartak Moskva II National Football League – Rusland
14:00 FC Volgar – Luch Energiya National Football League – Rusland
14:00 Kuban Krasnodar – Shinnik Yaroslavl National Football League – Rusland
14:00 Fakel – Tyumen National Football League – Rusland
14:00 Zenit Petersborg 2 – Sibir Novosibirsk National Football League – Rusland
14:00 Yenisey Krasnoyarsk – FC Orenburg National Football League – Rusland
14:00 Baltika – FC Tambov National Football League – Rusland
14:00 Krylya Sovetov Samara – Tomsk National Football League – Rusland

Torsdag 27. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Spartak Kostroma – Murom 2. Division Vest – Rusland
14:00 Ararat Moscow – Kaluga 2. Division Center – Rusland
14:00 Khimik Novomoskovsk – Yunost Moscow 2. Division Center – Rusland Aflyst
14:00 Zenit Penza – Strogino 2. Division Center – Rusland
14:00 FC Ryazan – Sokol Saratov 2. Division Center – Rusland
14:00 Torpedo Moskva – Metalurg Lypetsk 2. Division Center – Rusland
14:00 Dinamo Briansk – Energomash Belgorod 2. Division Center – Rusland
14:00 Khimik Novomoskovsk – FC Rotor Volgograd II 2. Division Center – Rusland
14:00 Zorky Krasnogorsk – Saturn Ramenskoye 2. Division Center – Rusland
14:00 Dinamo St Petersburg II – Kolomna 2. Division Vest – Rusland
14:00 Tekstilshchik – Pskov 747 2. Division Vest – Rusland
14:00 Veles Moscow – Znamya 2. Division Vest – Rusland
14:00 Lokomotiv Moskva 2 – Luki-Energiya 2. Division Vest – Rusland
14:00 Zenit Izhevsk – NoSta 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
14:00 Volga Ulyanovsk – Krylya Sovetov Samara II 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
14:00 Neftekhimik – Mordovya 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
14:00 Dinamo Kirov – Ural II 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland Aflyst
14:00 Volga Ulyanovsk – Akademiya Togliati 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland Aflyst
14:00 Anzhi-Junior Zelenodolsk – KamAZ 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
15:30 FC Chelyabinsk – FC Orenburg II 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
16:30 Lada Togliati – Syzran-2003 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
17:00 FC Dolgoprudny – Torpedo Vladimir 2. Division Vest – Rusland
17:30 CRFSO Smolensk – Chertanovo Moscow 2. Division Vest – Rusland
20:00 FC Krasnodar – Lyngby Europa League Kvalifikation
20:00 Zenit – Bnei Yehuda Europa League Kvalifikation

Fredag 28. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Chernomorets Novorossiysk – Legion Dynamo 2. Division Syd – Rusland
14:00 Spartak Vladikavkaz – Biolog Novokubansk 2. Division Syd – Rusland
14:00 Angusht Nazran – Chayka 2. Division Syd – Rusland
14:00 Spartak Nalchik – Dinamo Stavropol 2. Division Syd – Rusland
14:00 Kuban Krasnodar II – SKA Rostov 2. Division Syd – Rusland
14:00 Druzhba – Armavir FC 2. Division Syd – Rusland
14:00 Anzhi Makhachkala II – Afips Afipsky 2. Division Syd – Rusland
14:00 Mashuk-KMV – FC Rotor Volgograd II 2. Division Syd – Rusland Aflyst
<  Forrige uge
21. juli 2017 – 28. juli 2017
Næste uge  >