LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. juli 2017 – 31. juli 2017
Næste uge  >

Tirsdag 25. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Stenhousemuir – East Kilbride League Cup Gruppe G – Skotland
20:45 Falkirk – Forfar Liga Cup Gr. A – Skotland
20:45 Stirling Albion – Brechin Liga Cup Gr. A – Skotland
20:45 East Fife – Elgin Liga Cup Gr. B – Skotland
20:45 Montrose – Alloa Athletic League Cup Gruppe D – Skotland
20:45 Hibernian – Arbroath League Cup Gruppe D – Skotland
20:45 Ayr – Clyde League Cup Gruppe E – Skotland
20:45 Dumbarton – Annan Athletic League Cup Gruppe E – Skotland
20:45 Berwick – Queen's Park League Cup Gruppe F – Skotland
20:45 Edinburgh City – Motherwell League Cup Gruppe F – Skotland
20:45 Albion Rovers – Hamilton Academical League Cup Gruppe G – Skotland
20:45 Stranraer – Livingston League Cup Gruppe H – Skotland
20:45 Airdrieonians – Partick Thistle League Cup Gruppe H – Skotland
21:00 Peterhead – Hearts Liga Cup Gr. B – Skotland
21:00 Buckie Thistle – Raith Rovers Liga Cup Gr. C – Skotland

Onsdag 26. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Celtic – Rosenborg Champions League Kvalifikation
20:45 Cowdenbeath – Dundee FC Liga Cup Gr. C – Skotland

Torsdag 27. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Aberdeen – Apollon Limassol Europa League Kvalifikation
20:45 Skotland (k) – Spanien (k) EM Gruppe D (k)

Fredag 28. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Cardiff – Livingston Træningskamp
20:45 Edusport Academy – Gala Fairydean Rovers Lowland League – Skotland

Lørdag 29. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Forres Mechanics – Nairn County Highland League – Skotland
16:00 Buckie Thistle – Clachnacuddin Highland League – Skotland
16:00 Cove Rangers – Huntly Highland League – Skotland
16:00 Deveronvale – Turriff United Highland League – Skotland
16:00 Formartine Utd – Inverurie Loco Works Highland League – Skotland
16:00 Fraserburgh – Wick Academy Highland League – Skotland
16:00 Keith – Fort William Highland League – Skotland
16:00 Lossiemouth – Brora Rangers Highland League – Skotland
16:00 Rothes – Strathspey Thistle Highland League – Skotland
16:00 East Stirlingshire – BSC Glasgow Lowland League – Skotland
16:00 Edinburgh University – Cumbernauld Colts Lowland League – Skotland
16:00 Gretna FC 2008 – Civil Service Strollers Lowland League – Skotland
16:00 Selkirk – Whitehill Lowland League – Skotland
16:00 Stirling University FC – Vale of Leithen Lowland League – Skotland
16:00 East Kilbride – Dalbeattie Star Lowland League – Skotland
16:00 Spartans – Hawick Royal Albert Lowland League – Skotland
16:00 Forfar – Inverness Liga Cup Gr. A – Skotland
16:00 Brechin – Falkirk Liga Cup Gr. A – Skotland
16:00 Hearts – Dunfermline Liga Cup Gr. B – Skotland
16:00 Elgin – Peterhead Liga Cup Gr. B – Skotland
16:00 Raith Rovers – Cowdenbeath Liga Cup Gr. C – Skotland
16:00 Arbroath – Ross County League Cup Gruppe D – Skotland
16:00 Alloa Athletic – Hibernian League Cup Gruppe D – Skotland
16:00 Kilmarnock – Dumbarton League Cup Gruppe E – Skotland
16:00 Annan Athletic – Ayr League Cup Gruppe E – Skotland
16:00 Motherwell – Berwick League Cup Gruppe F – Skotland
16:00 Greenock Morton – Edinburgh City League Cup Gruppe F – Skotland
16:00 Queen of South – Albion Rovers League Cup Gruppe G – Skotland
16:00 Hamilton Academical – Stenhousemuir League Cup Gruppe G – Skotland
16:00 St. Mirren – Airdrieonians League Cup Gruppe H – Skotland
16:00 Partick Thistle – Stranraer League Cup Gruppe H – Skotland
16:00 Sunderland – Celtic Træningskamp

Søndag 30. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Skotland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Dundee FC – Dundee United Liga Cup Gr. C – Skotland
16:00 Sheffield Wednesday – Rangers Træningskamp
<  Forrige uge
24. juli 2017 – 31. juli 2017
Næste uge  >