LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
25. maj 2017 – 1. juni 2017
Næste uge  >

Fredag 26. maj 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Levante – UCAM Murcia Segunda División – Spanien

Lørdag 27. maj 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:30 Alzira – Pena Deportiva Rociera Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 Aguilas – Unionistas de Salamanca Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
16:00 Huesca – Lugo Segunda División – Spanien
17:30 Pena Sport – Las Palmas B Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 Sevilla Atletico – Cadiz Segunda División – Spanien
18:00 Valladolid – Getafe Segunda División – Spanien
18:00 Almeria – Mirandes Segunda División – Spanien
18:00 Valencia B – Celta Vigo B Segunda B Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 Lorca FC – Albacete Segunda B Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 CA Cirbonero – Guadalajara Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 Gimnastica Segoviana – Atletico Malagueno Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 Naxara – Mar Menor Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 CD Vitoria – CD Azuaga Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 Atletico Astorga – Algeciras Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 Ecija – Cultural De Durango Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
21:30 Barcelona – Alaves Copa Del Rey – Spanien

Søndag 28. maj 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:30 Poblense – Castellon Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 Alcorcon – Tenerife Segunda División – Spanien
12:00 Toledo – Atlético Baleares Segunda B Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 Villarrobledo – Cortes Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 Alcobendas CF – SD Logrones Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 Alcudia – Santa Brigida Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 Lorca FC B – Beasain Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 CD Tropezon – UD Ibarra Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 UD San Fernando – CD Tuilla Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 CF Peralada – CD Mostoles Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 Almeria B – UP Langreo Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 Deportivo La Coruna B – Cacereno Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 Alaves B – SD Formentera Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
12:00 Atletico Madrid B – RS Gimnastica Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
16:00 Zaragoza – Rayo Vallecano Segunda División – Spanien
17:00 Terrassa – Ontinyent Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
17:00 Rapido de Bouzas – CD Cayon Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 Elche – Reus Segunda División – Spanien
18:00 Gimnastic – Girona Segunda División – Spanien
18:00 Mallorca – Numancia Segunda División – Spanien
18:00 Fuenlabrada – Villanovense Segunda B Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 Racing Santander – Rayo Majadahonda Segunda B Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 San Sebastian de los Reyes – Atletico Levante UD Segunda B Nedrykningsslutspil – Spanien
18:00 Linares Deportivo – Burgos CF Segunda B Nedrykningsslutspil – Spanien
18:00 Real Aviles CF – CF Cristo Atletico Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 Conquense – Anguiano Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 Jerez – Cerceda Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 CD Badajoz – Bergantinos CF Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 AD Union Adarve – FC Vilafranca Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 CD Calahorra – Deportivo Aragon Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:00 UE Olot – Sporting Gijon B Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:30 Utebo – CD Laredo Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
18:30 SD Tarazona – Huetor Tajar Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
19:00 Murcia – Pontevedra Segunda B Oprykningsslutspil – Spanien
19:00 Leonesa – Barcelona B Segunda B Oprykningsslutspil – Spanien
19:00 Antequera – Oberena Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
19:30 Arcos CF – Ejea Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
20:00 Alcoyano – Cartagena Segunda B Oprykningsslutspil – Spanien
20:00 Lorca Deportiva – Real Betis B Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
20:00 CF Talavera de la Reina – Olimpic Xativa Tercera Division Oprykningsslutspil – Spanien
20:30 Cordoba – Real Oviedo Segunda División – Spanien
<  Forrige uge
25. maj 2017 – 1. juni 2017
Næste uge  >