LeoVegas.dk ready? betfair Gratis Chance Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
19. august 2018 – 26. august 2018
Næste uge  >

Søndag 19. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:30 Berliner AK 07 – Bischofswerdaer FV Regionalliga Nordøst – Tyskland 1 – 1
14:00 Gladbach II – Fortuna Düsseldorf II Regionalliga Vest – Tyskland 1 – 3
14:00 RW Essen – FC Köln II Regionalliga Vest – Tyskland 2 – 0
14:00 VfL Pinneberg – Niendorfer TSV Oberliga Hamborg – Tyskland 0 – 2
14:00 TSV Buchholz – TSV Sasel Oberliga Hamborg – Tyskland 1 – 4
14:00 Eintracht Braunschweig II – TB Uphusen Oberliga Niedersachsen – Tyskland 1 – 1
14:00 SC Eltersdorf – Jahn Forchheim Oberliga Bayern Nord – Tyskland
14:00 SV Todesfelde – SV Eichede Oberliga Flens – Tyskland
15:00 FC Hansa Lüneburg – Werder Bremen II Regionalliga Nord – Tyskland LIVE 58': 0 – 0
15:00 SC Borgfeld – Bremer SV Oberliga Bremen – Tyskland
15:00 TuS Schwachhausen – SG Aumund-Vegesack Oberliga Bremen – Tyskland
15:00 Blumenthaler SV – BTS Neustadt Oberliga Bremen – Tyskland
15:00 Leher – OSC Bremerhaven Oberliga Bremen – Tyskland
15:00 Heeslinger SC – TuS Bersenbrück Oberliga Niedersachsen – Tyskland
15:00 Arminia Hannover – FC Hagen/Uthlede Oberliga Niedersachsen – Tyskland
15:00 SV Oberachern – St.Kickers Oberliga Baden-Württemberg – Tyskland
15:00 DJK Don Bosco Bamberg – SV Seligenporten Oberliga Bayern Nord – Tyskland
15:00 ASV Vach – Ansbach Oberliga Bayern Nord – Tyskland
15:00 FSC Lohfelden – SC Waldgirmes Oberliga Hessen – Tyskland
15:00 FC Ederbergland – SpVgg Neu Isenburg Oberliga Hessen – Tyskland
15:00 VFB Ginsheim – FV Bad Vilbel Oberliga Hessen – Tyskland
15:00 VfB Dillingen – Arminia Ludwigshafen Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar – Tyskland
15:00 TSV Emmelshausen – Kaiserslautern II Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar – Tyskland
15:00 Velbert – TuRU Düsseldorf Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 TV Jahn Hiesfeld – Sportfreunde Baumberg Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 SW Essen – VfB Homberg Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 FC Kleve – FC Bocholt Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 TSV Meerbusch – VfB Hilden Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 Ratinger SV – Union Nettetal Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 SC Velbert – SC Düsseldorf West Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 TSG Sprockhövel – FC Gütersloh Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:00 FC Brünninghausen – RW Ahlen Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:00 SV Schermbeck – Sportfreunde Siegen Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:00 SC Paderborn 07 II – FC Gievenbeck Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:00 TuS Ennepetal – ASC Dortmund Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:00 TuS Haltern – SC Westfalia Herne Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:30 1. FC Lok Stendal – Bielefeld DFB Pokal – Tyskland LIVE HT: 0 – 1
15:30 TSV Steinbach – Augsburg DFB Pokal – Tyskland LIVE HT: 0 – 1
15:30 SC Weiche Flensburg – Bochum DFB Pokal – Tyskland LIVE HT: 1 – 0
15:30 BSG Chemie Leipzig – Regensburg DFB Pokal – Tyskland LIVE HT: 0 – 1
15:30 BFC Dynamo – FC Köln DFB Pokal – Tyskland LIVE HT: 1 – 4
15:30 SSV Jeddeloh – FC Heidenheim DFB Pokal – Tyskland LIVE HT: 0 – 3
15:30 Viktoria Köln – RB Leipzig DFB Pokal – Tyskland LIVE HT: 1 – 0
15:30 Karlsruhe – Hannover 96 DFB Pokal – Tyskland LIVE HT: 0 – 3
15:30 TuS RW Koblenz – Fortuna Düsseldorf DFB Pokal – Tyskland LIVE HT: 0 – 4
15:30 Hannover 96 II – Oldenburg Regionalliga Nord – Tyskland LIVE 45': 0 – 0
15:30 SFL Bremerhaven – Oberneuland Oberliga Bremen – Tyskland
15:30 FC 1931 Eddersheim – Buchonia Flieden Oberliga Hessen – Tyskland
15:30 FC Monheim – SpVg Schonnebeck Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:30 FSV Duisburg – VfB Speldorf Oberliga Niederrhein – Tyskland
16:00 Jahn Regensburg II – SV Kirchanschoring Oberliga Bayern Syd – Tyskland
17:00 VfL Oldenburg – TSV Havelse Regionalliga Nord – Tyskland
17:00 TSV Schwabmünchen – TSV Rain/Lech Oberliga Bayern Syd – Tyskland
17:00 SV Türkgücü Ataspor – TuS Holzkirchen Oberliga Bayern Syd – Tyskland
18:30 1860 München – Holstein Kiel DFB Pokal – Tyskland
18:30 Carl Zeiss Jena – Union Berlin DFB Pokal – Tyskland
18:30 BSC Hastedt – Gladbach DFB Pokal – Tyskland

Mandag 20. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:30 Paderborn – Ingolstadt DFB Pokal – Tyskland
18:30 Cottbus – Freiburg DFB Pokal – Tyskland
18:30 Braunschweig – Hertha Berlin DFB Pokal – Tyskland
20:45 Greuther Fürth – Dortmund DFB Pokal – Tyskland

Tirsdag 21. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Bayern München II – Nürnberg II Regionalliga Bayern – Tyskland
18:30 Wormatia Worms – Ulm Regionalliga Sydvest – Tyskland
19:00 Koblenz – TSV Schott Mainz Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar – Tyskland
19:00 Eutin 08 – SV Todesfelde Oberliga Flens – Tyskland
19:30 Pirmasens – SC Hessen Dreieich Regionalliga Sydvest – Tyskland

Onsdag 22. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Elversberg – FCA Walldorf Regionalliga Sydvest – Tyskland
19:00 TSV Steinbach – Saarbrücken Regionalliga Sydvest – Tyskland
19:00 Eintracht Stadtallendorf – Freiburg II Regionalliga Sydvest – Tyskland
19:00 Reutlingen – SV Linx Oberliga Baden-Württemberg – Tyskland

Torsdag 23. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Zorya – RB Leipzig Europa League Kvalifikation

Fredag 24. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Berliner AK 07 – RW Erfurt Regionalliga Nordøst – Tyskland
18:00 Budissa Bautzen – BFC Dynamo Regionalliga Nordøst – Tyskland
18:00 Ansbach – SC Eltersdorf Oberliga Bayern Nord – Tyskland
18:15 SpVgg Bayreuth – Ingolstadt II Regionalliga Bayern – Tyskland
18:15 DJK Vilzing – TSV Kottern Oberliga Bayern Syd – Tyskland
18:15 TSV Rain/Lech – TSV Schwaben Augsburg Oberliga Bayern Syd – Tyskland
18:15 BSG Wismut Gera – Hohenstein-Ernstthal Oberliga NOFV-Süd – Tyskland
18:15 SC Weiche Flensburg II – TSV Bordesholm Oberliga Flens – Tyskland
18:30 Bochum – Sandhausen 2. Bundesliga – Tyskland
18:30 Darmstadt – Duisburg 2. Bundesliga – Tyskland
18:30 FC Memmingen – SV Heimstetten Regionalliga Bayern – Tyskland
18:30 Bremer SV – SFL Bremerhaven Oberliga Bremen – Tyskland
18:30 SC Viktoria 06 Griesheim – VFB Ginsheim Oberliga Hessen – Tyskland
18:30 Buchonia Flieden – Hünfelder SV Oberliga Hessen – Tyskland
18:30 FC Anker Wismar – TSG Neustrelitz Oberliga NOFV-Nord – Tyskland
19:00 KFC Uerdingen – Sonnenhof Großaspach 3. Liga – Tyskland
19:00 FV Illertissen – Nürnberg II Regionalliga Bayern – Tyskland
19:00 1860 Rosenheim – FC Schweinfurt Regionalliga Bayern – Tyskland
19:00 VfL Pinneberg – Victoria Hamburg Oberliga Hamborg – Tyskland
19:00 SG Aumund-Vegesack – SC Borgfeld Oberliga Bremen – Tyskland
19:00 FSV Jaegersburg – Eintracht Trier Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar – Tyskland
19:30 Wuppertal – SV Straelen Regionalliga Vest – Tyskland
19:30 Oberneuland – Brinkumer SV Oberliga Bremen – Tyskland
19:30 ASV Neumarkt – ATSV Erlangen Oberliga Bayern Nord – Tyskland
19:30 Borussia Freialdenhoven – Düren Oberliga Mittelrhein – Tyskland
19:30 Hessen Kassel – FSC Lohfelden Oberliga Hessen – Tyskland
19:30 FV Engers – TSV Emmelshausen Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar – Tyskland
19:30 Malchower SV – Torgelower SV Greif Oberliga NOFV-Nord – Tyskland
20:00 FC Strausberg – Staaken Oberliga NOFV-Nord – Tyskland
20:30 Bayern München – Hoffenheim Bundesliga – Tyskland

Lørdag 25. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 FC Köln – Aue 2. Bundesliga – Tyskland
13:00 Greuther Fürth – Paderborn 2. Bundesliga – Tyskland
13:00 Magdeburg – Ingolstadt 2. Bundesliga – Tyskland
13:00 Hamburger SV II – Wolfsburg II Regionalliga Nord – Tyskland
13:00 TuS Dassendorf – TSV Buchholz Oberliga Hamborg – Tyskland
13:00 Werder Bremen III – OSC Bremerhaven Oberliga Bremen – Tyskland
13:30 SC Weiche Flensburg – BSV Rehden Regionalliga Nord – Tyskland
13:30 Oberlausitz Neugersdorf – ZFC Meuselwitz Regionalliga Nordøst – Tyskland
13:30 VSG Altglienicke – Germania Halberstadt Regionalliga Nordøst – Tyskland
13:30 Optik Rathenow – FSV Union Fürstenwalde Regionalliga Nordøst – Tyskland
13:30 SV Lichtenberg 47 – Hansa Rostock II Oberliga NOFV-Nord – Tyskland
14:00 Aalen – 1860 München 3. Liga – Tyskland
14:00 Osnabruck – Preußen Münster 3. Liga – Tyskland
14:00 Kaiserslautern – Karlsruhe 3. Liga – Tyskland
14:00 Wehen – Unterhaching 3. Liga – Tyskland
14:00 Hansa Rostock – Würzburger Kickers 3. Liga – Tyskland
14:00 Cottbus – Meppen 3. Liga – Tyskland
14:00 FC Kaan-Marienborn 07 – SC Verl Regionalliga Vest – Tyskland
14:00 Bonner SC – Wattenscheid Regionalliga Vest – Tyskland
14:00 SV Rödinghausen – Gladbach II Regionalliga Vest – Tyskland
14:00 Fortuna Düsseldorf II – Alemannia Aachen Regionalliga Vest – Tyskland
14:00 Oberhausen – Viktoria Köln Regionalliga Vest – Tyskland
14:00 FC Köln II – Lippstadt Regionalliga Vest – Tyskland
14:00 FSV Frankfurt – Pirmasens Regionalliga Sydvest – Tyskland
14:00 SC Hessen Dreieich – Kickers Offenbach Regionalliga Sydvest – Tyskland
14:00 Hoffenheim II – Wormatia Worms Regionalliga Sydvest – Tyskland
14:00 Ulm – Homburg Regionalliga Sydvest – Tyskland
14:00 Mainz 05 II – Elversberg Regionalliga Sydvest – Tyskland
14:00 FCA Walldorf – Stuttgart II Regionalliga Sydvest – Tyskland
14:00 Eintracht Stadtallendorf – TSV Steinbach Regionalliga Sydvest – Tyskland
14:00 Viktoria Aschaffenburg – VfB Eichstaett Regionalliga Bayern – Tyskland
14:00 SV Schalding-Heining – FC Pipinsried Regionalliga Bayern – Tyskland
14:00 Augsburg II – Burghausen Regionalliga Bayern – Tyskland
14:00 Meiendorfer SV – HSV Barmbek-Uhlenhorst Oberliga Hamborg – Tyskland
14:00 Freiberg – SV Spielberg Oberliga Baden-Württemberg – Tyskland
14:00 SV Seligenporten – DJK Ammerthal Oberliga Bayern Nord – Tyskland
14:00 Askania Bernburg – Plauen Oberliga NOFV-Süd – Tyskland
14:00 Ludwigsfelder FC – FC International Leipzig Oberliga NOFV-Süd – Tyskland
14:00 Einheit Rudolstadt – Union Sandersdorf Oberliga NOFV-Süd – Tyskland
14:00 BW Zorbau – VfB Krieschow Oberliga NOFV-Süd – Tyskland
14:00 SC Paderborn 07 II – Schalke 04 II Oberliga Vestfalen – Tyskland
14:00 TSB Flensburg – SV Eichede Oberliga Flens – Tyskland
14:00 Heider SV – Inter Türkspor Kiel Oberliga Flens – Tyskland
14:00 TSV Kropp – TSV Lägerdorf Oberliga Flens – Tyskland
14:05 Chemnitz – VfB Auerbach Regionalliga Nordøst – Tyskland
15:00 BTS Neustadt – TuS Schwachhausen Oberliga Bremen – Tyskland
15:00 FV Ravensburg – FC 08 Villingen Oberliga Baden-Württemberg – Tyskland
15:00 St.Kickers – Göppinger SV Oberliga Baden-Württemberg – Tyskland
15:00 1. CfR Pforzheim – SV Oberachern Oberliga Baden-Württemberg – Tyskland
15:00 TuS Holzkirchen – FC Unterföhring Oberliga Bayern Syd – Tyskland
15:00 DJK Don Bosco Bamberg – FC Sand Oberliga Bayern Nord – Tyskland
15:00 Jahn Forchheim – DJK Gebenbach Oberliga Bayern Nord – Tyskland
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar – Bayern Alzenau Oberliga Hessen – Tyskland
15:00 SG Barockstadt Fulda Lehnerz – KSV Baunatal Oberliga Hessen – Tyskland
15:00 SC Waldgirmes – FC Giessen Oberliga Hessen – Tyskland
15:00 FV Bad Vilbel – Turk Gucu Friedberg Oberliga Hessen – Tyskland
15:00 SV Altluedersdorf – Brandenburger SC Süd Oberliga NOFV-Nord – Tyskland
15:30 Hertha Berlin – Nürnberg Bundesliga – Tyskland
15:30 Werder Bremen – Hannover 96 Bundesliga – Tyskland
15:30 Freiburg – Eintracht Frankfurt Bundesliga – Tyskland
15:30 Wolfsburg – Schalke 04 Bundesliga – Tyskland
15:30 Fortuna Düsseldorf – Augsburg Bundesliga – Tyskland
15:30 SV Linx – FSV 08 Bissingen Oberliga Baden-Württemberg – Tyskland
15:30 TSV Ilshofen – Nöttingen Oberliga Baden-Württemberg – Tyskland
15:30 TSG Backnang – Reutlingen Oberliga Baden-Württemberg – Tyskland
15:30 Germania Friedrichstal – FC Normannia Gmünd Oberliga Baden-Württemberg – Tyskland
15:30 TSV Schott Mainz – SC Idar-Oberstein Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar – Tyskland
15:30 FC Karbach – TuS Mechtersheim Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar – Tyskland
15:30 Pfeddersheim – Koblenz Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar – Tyskland
16:00 SSV Jeddeloh – Hannover 96 II Regionalliga Nord – Tyskland
16:00 TSV Buchbach – Greuther Fürth II Regionalliga Bayern – Tyskland
16:00 VfL Oythe – FC Wunstorf Oberliga Niedersachsen – Tyskland
16:00 TB Uphusen – Cloppenburg Oberliga Niedersachsen – Tyskland
16:00 FC Sonthofen – Jahn Regensburg II Oberliga Bayern Syd – Tyskland
16:00 SpVgg Hankofen-Hailing – TSV Schwabmünchen Oberliga Bayern Syd – Tyskland
16:00 SV Kirchanschoring – SV Türkgücü Ataspor Oberliga Bayern Syd – Tyskland
16:00 Würzburger Kickers II – SpVgg Bayern Hof Oberliga Bayern Nord – Tyskland
16:00 FSV Erlangen-Bruck – Wuerzburger Oberliga Bayern Nord – Tyskland
16:00 TSV Abtswind – TSV Aubstadt Oberliga Bayern Nord – Tyskland
16:00 NTSV Strand – Lübeck II Oberliga Flens – Tyskland
16:30 FV Diefflen – VfB Dillingen Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar – Tyskland
17:00 TSV 1861 Nördlingen – SV Pullach Oberliga Bayern Syd – Tyskland
17:00 Arminia Ludwigshafen – Hertha Wiesbach Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar – Tyskland
18:30 Gladbach – Bayer Leverkusen Bundesliga – Tyskland

Søndag 26. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:45 Teutonia Ottensen – SV Curslack-Neuengamme Oberliga Hamborg – Tyskland
10:45 HEBS Hamburg – TSV Concordia Oberliga Hamborg – Tyskland
11:00 Geestemuende – Blumenthaler SV Oberliga Bremen – Tyskland
11:30 Condor Hamburg – Wedeler TSV Oberliga Hamborg – Tyskland
13:00 Sportfreunde Lotte – Hallescher FC 3. Liga – Tyskland
13:30 Regensburg – Holstein Kiel 2. Bundesliga – Tyskland
13:30 Union Berlin – St. Pauli 2. Bundesliga – Tyskland
13:30 Dynamo Dresden – FC Heidenheim 2. Bundesliga – Tyskland
13:30 Hertha Berlin II – FC Viktoria 1889 Berlin Regionalliga Nordøst – Tyskland
13:30 Wacker Nordhausen – Bischofswerdaer FV Regionalliga Nordøst – Tyskland
14:00 Braunschweig – Fortuna Köln 3. Liga – Tyskland
14:00 TV Herkenrath – RW Essen Regionalliga Vest – Tyskland
14:00 Eintracht Norderstedt – Lübeck Regionalliga Nord – Tyskland
14:00 TSV Havelse – Holstein Kiel II Regionalliga Nord – Tyskland
14:00 Freiburg II – TSG Balingen Regionalliga Sydvest – Tyskland
14:00 VfR Garching – Bayern München II Regionalliga Bayern – Tyskland
14:00 SV Rugenbergen – TSV Sasel Oberliga Hamborg – Tyskland
14:00 Altonaer FC 93 – FC Suederelbe Oberliga Hamborg – Tyskland
14:00 Niendorfer TSV – TuS Osdorf Oberliga Hamborg – Tyskland
14:00 Eintracht Northeim – Heeslinger SC Oberliga Niedersachsen – Tyskland
14:00 TuS RW Koblenz – SV Röchling Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar – Tyskland
14:00 1. FC Lok Stendal – Tennis Borussia Oberliga NOFV-Nord – Tyskland
14:00 Greifswalder SV – Hertha Zehlendorf Oberliga NOFV-Nord – Tyskland
14:00 FC Eilenburg – FSV Luckenwalde Oberliga NOFV-Süd – Tyskland
14:00 Carl Zeiss Jena II – VfL Halle 96 Oberliga NOFV-Süd – Tyskland
14:00 ASC Dortmund – Hammer SpVg Oberliga Vestfalen – Tyskland
14:00 Union Neumünster – Neumünster Oberliga Flens – Tyskland
14:30 SpVg BW 90 Berlin – CFC Hertha 06 Oberliga NOFV-Nord – Tyskland
15:00 SC Wiedenbrück – Dortmund II Regionalliga Vest – Tyskland
15:00 SV Drochtersen/Assel – Werder Bremen II Regionalliga Nord – Tyskland
15:00 Lupo-Martini Wolfsburg – St. Pauli II Regionalliga Nord – Tyskland
15:00 Saarbrücken – Waldhof Mannheim Regionalliga Sydvest – Tyskland
15:00 Lokomotive Leipzig – Babelsberg Regionalliga Nordøst – Tyskland
15:00 BSC Hastedt – Leher Oberliga Bremen – Tyskland
15:00 TuS Bersenbrück – Delmenhorst Oberliga Niedersachsen – Tyskland
15:00 Arminia Hannover – MTV Gifhorn Oberliga Niedersachsen – Tyskland
15:00 HSC Hannover – Eintracht Braunschweig II Oberliga Niedersachsen – Tyskland
15:00 FC Hagen/Uthlede – VfV Hildesheim Oberliga Niedersachsen – Tyskland
15:00 MTV Wolfenbüttel – Spelle-Venhaus Oberliga Niedersachsen – Tyskland
15:00 Neckarsulmer Sport Union – Bahlinger SC Oberliga Baden-Württemberg – Tyskland
15:00 ASV Vach – TSV Grossbardorf Oberliga Bayern Nord – Tyskland
15:00 SV Breinig – TSC Euskirchen Oberliga Mittelrhein – Tyskland Aflyst
15:00 FC Wegberg-Beeck – VfL Vichttal Oberliga Mittelrhein – Tyskland
15:00 Viktoria Arnoldsweiler – FC Hennef 05 Oberliga Mittelrhein – Tyskland
15:00 FC Hürth – DJK BW Friesdorf Oberliga Mittelrhein – Tyskland
15:00 SpVgg Neu Isenburg – FC 1931 Eddersheim Oberliga Hessen – Tyskland
15:00 Kaiserslautern II – Hassia Bingen Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar – Tyskland
15:00 VfB Homberg – Ratinger SV Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 VfB Speldorf – FC Kleve Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 FC Bocholt – Velbert Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 TuRU Düsseldorf – TSV Meerbusch Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 VfB Hilden – FC Monheim Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 SpVg Schonnebeck – TV Jahn Hiesfeld Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 Sportfreunde Baumberg – SW Essen Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 Union Nettetal – SC Düsseldorf West Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 SC Velbert – FSV Duisburg Oberliga Niederrhein – Tyskland
15:00 FC Gievenbeck – Sportfreunde Siegen Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:00 Westfalia Rhynern – FC Brünninghausen Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:00 RW Ahlen – TSG Sprockhövel Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:00 FC Gütersloh – TuS Erndtebrück Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:00 Eintracht Rheine – TuS Haltern Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:00 Holzwickeder – SV Schermbeck Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:00 SV Frisia 03 RL – Eutin 08 Oberliga Flens – Tyskland
15:15 SpVg Frechen 20 – SSV Merten Oberliga Mittelrhein – Tyskland
15:15 SC Westfalia Herne – TuS Ennepetal Oberliga Vestfalen – Tyskland
15:30 Mainz 05 – Stuttgart Bundesliga – Tyskland
15:30 Habenhauser FV – Vatan Sport Bremen Oberliga Bremen – Tyskland
15:30 Siegburger SV 04 – Bergisch Gladbach Oberliga Mittelrhein – Tyskland
15:30 SV Deutz 05 – VfL Alfter Oberliga Mittelrhein – Tyskland
16:00 1860 München II – FC Ismaning Oberliga Bayern Syd – Tyskland
17:15 FC Hansa Lüneburg – VfL Oldenburg Regionalliga Nord – Tyskland
18:00 Dortmund – RB Leipzig Bundesliga – Tyskland
<  Forrige uge
19. august 2018 – 26. august 2018
Næste uge  >