LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
21. juli 2017 – 28. juli 2017
Næste uge  >

Lørdag 22. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Real Frontera – Urena SC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Occidental – Venezuela
21:00 Lala FC – Petroleros de Anzoategui Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela
21:00 Atletico Venezuela B – Estudiantes de Caracas Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela
21:30 Universidad de Los Andes FC – Zamora FC B Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Occidental – Venezuela
21:30 Yaracuyanos FC – Yaracuy FC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
21:30 Union Atletico Falcon – Caracas B Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
21:30 Gran Valencia – Academia Puerto Cabello Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
22:00 Monagas SC – Aragua FC Primera Division – Venezuela
22:00 Deportivo Lara – Mineros De Guayana Primera Division – Venezuela

Søndag 23. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Deportivo La Guaira – Caracas Primera Division – Venezuela
21:00 Atletico Guanare – Titanes Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Occidental – Venezuela
21:00 Tucanes FC – Chico de Guayana FC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela
21:00 Atletico Venezuela B – Margarita Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela
21:30 Zulia – Deportivo Anzoategui Primera Division – Venezuela
21:30 Atletico El Vigia – Llaneros Guanare Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Occidental – Venezuela
21:30 Deportivo Petare – Universidad Central Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
22:00 Trujillanos FC – Estudiantes Merida Primera Division – Venezuela
22:00 Atletico Venezuela – Portuguesa FC Primera Division – Venezuela
23:00 Deportivo Tachira – Atletico Socopo Primera Division – Venezuela

Mandag 24. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 Zamora FC – Metropolitanos FC Primera Division – Venezuela
01:00 Carabobo FC – Deportivo Zulia Primera Division – Venezuela
22:00 Margarita – Angostura FC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela

Fredag 28. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
22:00 Universidad Central – Yaracuy FC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
<  Forrige uge
21. juli 2017 – 28. juli 2017
Næste uge  >