LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Opdateret:
25/5-2017 19:54
Polen
1. Division (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Sandecja Nowy Sacz 32 18 6 8 50 - 27 60
2. Zaglebie Sosnowiec 32 15 9 8 51 - 42 54
3. Olimpia Grudziadz 32 16 5 11 47 - 33 53
4. Gornik Zabrze 32 15 7 10 48 - 34 52
5. Chojniczanka Chojnice 32 12 16 4 49 - 44 52
6. Miedz Legnica 32 14 9 9 44 - 27 51
7. GKS Katowice 32 14 8 10 44 - 31 50
8. Podbeskidzie Bielsko-Biala 32 13 11 8 37 - 34 50
9. Wigry Suwalki 32 14 7 11 45 - 41 49
10. Stal Mielec 32 11 9 12 34 - 39 42
11. Pogon Siedlce 32 12 5 15 32 - 42 41
12. Chrobry Glogow 32 11 6 15 47 - 48 39
13. Stomil Olsztyn 32 9 13 10 47 - 45 37
14. GKS Tychy 71 32 10 7 15 40 - 46 37
15. Wisla Pulawy 32 7 11 14 33 - 48 32
16. Bytovia Bytow 32 7 10 15 36 - 46 31
17. Znicz Pruszkow 32 8 5 19 33 - 61 29
18. MKS Kluczbork 32 4 12 16 32 - 61 24
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
288 43,50 749 2,60 123 (42,7 %) 78 (27,1 %) 87 (30,2 %)
Opdateret:
25/5-2017 19:54
Polen
1. Division (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Sandecja Nowy Sacz 16 12 3 1 35 - 10 39
2. Zaglebie Sosnowiec 16 8 5 3 25 - 18 29
3. Olimpia Grudziadz 16 9 2 5 20 - 13 29
4. Gornik Zabrze 16 10 3 3 28 - 11 33
5. Chojniczanka Chojnice 16 5 9 2 29 - 26 24
6. Miedz Legnica 15 7 5 3 22 - 15 26
7. GKS Katowice 16 7 4 5 19 - 15 25
8. Podbeskidzie Bielsko-Biala 16 5 6 5 22 - 24 21
9. Wigry Suwalki 16 9 2 5 27 - 21 29
10. Stal Mielec 16 6 5 5 20 - 19 23
11. Pogon Siedlce 17 9 1 7 18 - 21 28
12. Chrobry Glogow 16 6 4 6 24 - 22 22
13. Stomil Olsztyn 16 7 5 4 26 - 19 26
14. GKS Tychy 71 16 9 2 5 24 - 17 29
15. Wisla Pulawy 16 2 7 7 12 - 22 13
16. Bytovia Bytow 16 5 4 7 13 - 15 19
17. Znicz Pruszkow 16 4 3 9 18 - 31 15
18. MKS Kluczbork 16 3 8 5 21 - 27 17
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
288 43,50 749 2,60 123 (42,7 %) 78 (27,1 %) 87 (30,2 %)
Opdateret:
25/5-2017 19:54
Polen
1. Division (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Sandecja Nowy Sacz 16 6 3 7 15 - 17 21
2. Zaglebie Sosnowiec 16 7 4 5 26 - 24 25
3. Olimpia Grudziadz 16 7 3 6 27 - 20 24
4. Gornik Zabrze 16 5 4 7 20 - 23 19
5. Chojniczanka Chojnice 16 7 7 2 20 - 18 28
6. Miedz Legnica 17 7 4 6 22 - 12 25
7. GKS Katowice 16 7 4 5 25 - 16 25
8. Podbeskidzie Bielsko-Biala 16 8 5 3 15 - 10 29
9. Wigry Suwalki 16 5 5 6 18 - 20 20
10. Stal Mielec 16 5 4 7 14 - 20 19
11. Pogon Siedlce 15 3 4 8 14 - 21 13
12. Chrobry Glogow 16 5 2 9 23 - 26 17
13. Stomil Olsztyn 16 2 8 6 21 - 26 14
14. GKS Tychy 71 16 1 5 10 16 - 29 8
15. Wisla Pulawy 16 5 4 7 21 - 26 19
16. Bytovia Bytow 16 2 6 8 23 - 31 12
17. Znicz Pruszkow 16 4 2 10 15 - 30 14
18. MKS Kluczbork 16 1 4 11 11 - 34 7
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
288 43,50 749 2,60 123 (42,7 %) 78 (27,1 %) 87 (30,2 %)
Opdateret:
25/5-2017 19:54
Polen
1. Division (34 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. Sandecja Nowy Sacz 13 9 1,56 0,84
2. Zaglebie Sosnowiec 13 8 1,59 1,31
3. Olimpia Grudziadz 12 9 1,47 1,03
4. Gornik Zabrze 10 8 1,50 1,06
5. Chojniczanka Chojnice 8 3 1,53 1,38
6. Miedz Legnica 13 8 1,38 0,84
7. GKS Katowice 12 8 1,38 0,97
8. Podbeskidzie Bielsko-Biala 12 11 1,16 1,06
9. Wigry Suwalki 11 9 1,41 1,28
10. Stal Mielec 10 12 1,06 1,22
11. Pogon Siedlce 9 11 1,00 1,31
12. Chrobry Glogow 7 7 1,47 1,50
13. Stomil Olsztyn 9 9 1,47 1,41
14. GKS Tychy 71 4 12 1,25 1,44
15. Wisla Pulawy 9 11 1,03 1,50
16. Bytovia Bytow 6 10 1,13 1,44
17. Znicz Pruszkow 8 10 1,03 1,91
18. MKS Kluczbork 2 13 1,00 1,91
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
288 43,50 749 2,60 123 (42,7 %) 78 (27,1 %) 87 (30,2 %)
Vis hele listen
Opdateret:
25/5-2017 19:54
Polen
1. Division (34 runder)
Mål    Spiller Klub
15    Jakub Swierczok GKS Tychy 71
15    Igor Angulo Gornik Zabrze
14    Karol Angielski Olimpia Grudziadz
13    Petteri Forsell Miedz Legnica
12    Damian Kadzior Wigry Suwalki
11    Sylwester Patejuk Wisla Pulawy
11    Martin Pribula Zaglebie Sosnowiec
9    Andrzej Rybski Chojniczanka Chojnice
9    Grzegorz Goncerz GKS Katowice
9    Rafal Niziolek MKS Kluczbork
9    Szymon Lewicki Podbeskidzie Bielsko-Biala
9    Maciej Malkowski Sandecja Nowy Sacz
9    Rafal Kujawa Stomil Olsztyn
9    Kamil Adamek Wigry Suwalki
9    Kamil Zapolnik Wigry Suwalki
8    Marcin Kaczmarek Olimpia Grudziadz
8    Tomasz Podgorski Podbeskidzie Bielsko-Biala
8    Kamil Slaby Sandecja Nowy Sacz
8    Aleksander Jagiello Znicz Pruszkow
8    Adrian Paluchowski Znicz Pruszkow
7    Pawel Zawistowski Chojniczanka Chojnice
7    Mateusz Machaj Chrobry Glogow
7    Andreja Prokic GKS Katowice
7    Tomasz Foszmanczyk GKS Katowice
7    Lukasz Grzeszczyk GKS Tychy 71
7    Lukasz Wolsztynski Gornik Zabrze
7    Tsubasa Nishi Stomil Olsztyn
6    Jakub Biskup Chojniczanka Chojnice
6    Pawel Wojciechowski Chrobry Glogow
6    Jakub Vojtus Miedz Legnica
6    Konrad Wrzesinski Pogon Siedlce
6    Kamil Radulj Stal Mielec
6    Patryk Kun Stomil Olsztyn
6    Tomasz Nowak Zaglebie Sosnowiec
6    Sebastian Dudek Zaglebie Sosnowiec
5    Lukasz Wrobel Bytovia Bytow
5    Lukasz Szczepaniak Chrobry Glogow
5    Sebastian Bonecki Chrobry Glogow
5    David Ledecky Gornik Zabrze
5    Grzegorz Bartczak Miedz Legnica
5    Jakub Lukowski Olimpia Grudziadz
5    Wojciech Trochim Sandecja Nowy Sacz
5    Bartlomiej Dudzic Sandecja Nowy Sacz
5    Alexander Kolev Stal Mielec
5    Grzegorz Lech Stomil Olsztyn
5    Konrad Nowak Wisla Pulawy
5    Vamara Sanogo Zaglebie Sosnowiec
5    Przemyslaw Kita Znicz Pruszkow
4    Janusz Surdykowski Bytovia Bytow
4    Robert Mandrysz Bytovia Bytow
4    Jakub Bak Bytovia Bytow
4    Tomasz Mikolajczak Chojniczanka Chojnice
4    Lukasz Kosakiewicz Chojniczanka Chojnice
4    Bartosz Machaj Chrobry Glogow
4    Maciej Manka GKS Tychy 71
4    Damian Rasak Miedz Legnica
4    Pawel Kubiak MKS Kluczbork
4    Adam Banasiak Olimpia Grudziadz
4    Robert Demjan Podbeskidzie Bielsko-Biala
4    Michal Bajdur Pogon Siedlce
4    Krzysztof Drzazga Stal Mielec
4    Szymon Sobczak Stal Mielec
4    Wiktor Biedrzycki Stomil Olsztyn
4    Mariusz Idzik Wisla Pulawy
3    Mateusz Klichowicz Bytovia Bytow
3    Alen Ploj Bytovia Bytow
3    Jacub Serafin Bytovia Bytow
3    Jacek Podgorski Chojniczanka Chojnice
3    Marcin Biernat Chojniczanka Chojnice
3    Bartlomiej Niedziela Chojniczanka Chojnice
3    Rafal Grzelak Chojniczanka Chojnice
3    Karol Danielak Chrobry Glogow
3    Mateusz Wieteska Chrobry Glogow
3    Bartosz Kwiecien Chrobry Glogow
3    Damian Sedziak Chrobry Glogow
3    Mikolaj Lebedynski GKS Katowice
3    David Abramowicz GKS Katowice
3    Tomasz Boczek GKS Tychy 71
3    Daniel Tanzyna GKS Tychy 71
3    Bartosz Kopacz Gornik Zabrze
3    Roman Gergel Gornik Zabrze
3    Szymon Matuszek Gornik Zabrze
3    Paul Batin Miedz Legnica
3    Marcin Wozniak Olimpia Grudziadz
3    Damian Michalik Olimpia Grudziadz
3    Nermin Haskic Podbeskidzie Bielsko-Biala
3    Damian Hops Chmiel Podbeskidzie Bielsko-Biala
3    Dariusz Zjawinski Pogon Siedlce
3    Grzegorz Tomasiewicz Pogon Siedlce
3    Mateusz Zytko Pogon Siedlce
3    Eusebio Bancessi Pogon Siedlce
3    Filip Piszczek Sandecja Nowy Sacz
3    Michal Piter-Bucko Sandecja Nowy Sacz
3    Maciej Korzym Sandecja Nowy Sacz
3    Krystian Getinger Stal Mielec
3    Jaroslaw Ratajczak Stomil Olsztyn
3    Mateusz Radecki Wigry Suwalki
3    Michal Fidziukiewicz Zaglebie Sosnowiec
3    Robert Bartczak Zaglebie Sosnowiec
3    Lukasz Matusiak Zaglebie Sosnowiec
3    Wojciech Luczak Zaglebie Sosnowiec
3    Patrick Kubicki Znicz Pruszkow
2    Michal Rzuchowski Bytovia Bytow
2    Michal Jakobowski Chojniczanka Chojnice
2    Michal Ilkow-Golab Chrobry Glogow
2    Konrad Kaczmarek Chrobry Glogow
2    Seweryn Michalski Chrobry Glogow
2    Pawel Mandrysz GKS Katowice
2    Lukasz Zejdler GKS Katowice
2    Kamil Jozwiak GKS Katowice
2    Wojciech Szumilas GKS Tychy 71
2    Rafal Kurzawa Gornik Zabrze
2    Dawid Plizga Gornik Zabrze
2    Dani Suarez Gornik Zabrze
2    Lukasz Gargula Miedz Legnica
2    Mariusz Rybicki Miedz Legnica
2    Wojciech Lobodzinski Miedz Legnica
2    Mohamed Essam MKS Kluczbork
2    Tomasz Swedrowski MKS Kluczbork
2    Sebastian Deja MKS Kluczbork
2    Michal Szewczyk MKS Kluczbork
2    Kamil Kurowski Olimpia Grudziadz
2    Daniel Feruga Olimpia Grudziadz
2    Dariusz Klus Olimpia Grudziadz
2    Pawel Tarnowski Podbeskidzie Bielsko-Biala
2    Lukasz Sierpina Podbeskidzie Bielsko-Biala
2    Daniel Golebiewski Pogon Siedlce
2    Marcin Burkhardt Pogon Siedlce
2    Daniel Chyla Pogon Siedlce
2    Adrian Danek Sandecja Nowy Sacz
2    Bartlomiej Kasprzak Sandecja Nowy Sacz
2    Lukas Kuban Sandecja Nowy Sacz
2    Michal Galecki Sandecja Nowy Sacz
2    Grzegorz Baran Sandecja Nowy Sacz
2    Dorian Buczek Stal Mielec
2    Sebastian Zalepa Stal Mielec
2    Mateusz Cholewiak Stal Mielec
2    Jakub Zubrowski Stal Mielec
2    Arkadiusz Czarnecki Stomil Olsztyn
2    Pawel Wojowski Stomil Olsztyn
2    Krzysztof Szewczyk Stomil Olsztyn
2    Lukasz Jeglinski Stomil Olsztyn
2    Damian Gaska Wigry Suwalki
2    Lukasz Wronski Wigry Suwalki
2    Jakub Bartkowski Wigry Suwalki
2    Milosz Kozak Wigry Suwalki
2    Jakub Smektala Wisla Pulawy
2    Dawid Pozak Wisla Pulawy
2    Arkadiusz Najemski Zaglebie Sosnowiec
2    Konrad Michalak Zaglebie Sosnowiec
2    Dawid Ryndak Zaglebie Sosnowiec
1    Lukas Bielak Bytovia Bytow
1    Jakub Wilk Bytovia Bytow
1    Bartlomiej Poczobut Bytovia Bytow
1    Kamil Waclawczyk Bytovia Bytow
1    Krzysztof Bak Bytovia Bytow
1    Omar Monterde Bytovia Bytow
1    Patryk Mikita Chojniczanka Chojnice
1    Michal Markowski Chojniczanka Chojnice
1    Wojciech Lisowski Chojniczanka Chojnice
1    Irakli Meskhia Chojniczanka Chojnice
1    Piotr Kieruzel Chojniczanka Chojnice
1    Michal Michalec Chrobry Glogow
1    Michal Bednarski Chrobry Glogow
1    Eryk Sobkow GKS Katowice
1    Mateusz Kaminski GKS Katowice
1    Oliver Praznovsky GKS Katowice
1    Pawel Szoltys GKS Katowice
1    Damian Garbacik GKS Katowice
1    Mateusz Bukowiec GKS Tychy 71
1    Radoslaw Pruchnik GKS Tychy 71
1    Jakub Kowalski GKS Tychy 71
1    Mateusz Maczynski GKS Tychy 71
1    Mateusz Grzybek GKS Tychy 71
1    Marcin Radzewicz GKS Tychy 71
1    Adam Wolniewicz Gornik Zabrze
1    Szymon Skrzypczak Gornik Zabrze
1    Maciej Ambrosiewicz Gornik Zabrze
1    Erik Grendel Gornik Zabrze
1    Szymon Zurkowski Gornik Zabrze
1    Michal Stasiak Miedz Legnica
1    Tomasz Midzierski Miedz Legnica
1    Michal Bartowiak Miedz Legnica
1    Jonathan de Amo Miedz Legnica
1    Adrian Luszkiewicz Miedz Legnica
1    Bartlomiej Olszewski MKS Kluczbork
1    Adam Orlowicz MKS Kluczbork
1    Michal Kojder MKS Kluczbork
1    Maciej Kowalczyk MKS Kluczbork
1    Bartosz Brodzinski MKS Kluczbork
1    Dominik Koscielniak MKS Kluczbork
1    Patryk Gondek MKS Kluczbork
1    Piotr Kwasniewski MKS Kluczbork
1    Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork
1    Lukasz Ganowicz MKS Kluczbork
1    Lukas Klemenz Olimpia Grudziadz
1    Marcin Smolinski Olimpia Grudziadz
1    Damian Ciechanowski Olimpia Grudziadz
1    Damian Warchol Olimpia Grudziadz
1    Robert Gumny Podbeskidzie Bielsko-Biala
1    Michal Janota Podbeskidzie Bielsko-Biala
1    Lukasz Hanzel Podbeskidzie Bielsko-Biala
1    Pawel Moskwik Podbeskidzie Bielsko-Biala
1    Piotr Kurbiel Pogon Siedlce
1    Damian Swierblewski Pogon Siedlce
1    Lukasz Wojcik Pogon Siedlce
1    Piotr Mrozinski Pogon Siedlce
1    Adrian Basta Sandecja Nowy Sacz
1    Dawid Szufryn Sandecja Nowy Sacz
1    Mateusz Wdowiak Sandecja Nowy Sacz
1    Michal Szeliga Sandecja Nowy Sacz
1    Michal Bierzalo Stal Mielec
1    Piotr Marciniec Stal Mielec
1    Krzysztof Kiercz Stal Mielec
1    Robert Sulewski Stal Mielec
1    Marcel Ziemann Stomil Olsztyn
1    Piotr Glowacki Stomil Olsztyn
1    Vaclav Cverna Wigry Suwalki
1    Maciej Wichtowski Wigry Suwalki
1    Rafal Augustyniak Wigry Suwalki
1    Frank Adu Kwame Wigry Suwalki
1    Klimas Gusocenko Wisla Pulawy
1    Adam Patora Wisla Pulawy
1    Iwan Lytwyniuk Wisla Pulawy
1    Konrad Szczotka Wisla Pulawy
1    Michal Budzynski Wisla Pulawy
1    Piotr Darmochwal Wisla Pulawy
1    Sebastian Glaz Wisla Pulawy
1    Mateusz Olszak Wisla Pulawy
1    Tin Matic Zaglebie Sosnowiec
1    Konrad Budek Zaglebie Sosnowiec
1    Marcin Sierczynski Zaglebie Sosnowiec
1    Zarko Udovicic Zaglebie Sosnowiec
1    Grzegorz Janiszewski Znicz Pruszkow
1    Rafal Zaborowski Znicz Pruszkow
1    Radoslaw Bartoszewicz Znicz Pruszkow
1    Maksymilian Banaszewski Znicz Pruszkow
1    Maciej Mysiak Znicz Pruszkow
1    Maciej Machalski Znicz Pruszkow
1    Mateusz Dlugolecki Znicz Pruszkow
1    Piotr Misztal Znicz Pruszkow
Vis hele listen
Opdateret:
25/5-2017 19:54
Polen
1. Division (34 runder)
Opdateret:
25/5-2017 19:54
Polen
1. Division (34 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Oprykning
Nedrykning
Nedrykning playoff
Oprykker fra sidste sæson
Nedrykker fra sidste sæson

338428

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.07.2016 20:30 Miedz Legnica – Gornik Zabrze 1 – 0
30.07.2016 18:00 Stomil Olsztyn – Chrobry Glogow 3 – 0
30.07.2016 18:00 GKS Katowice – Wigry Suwalki 0 – 1
30.07.2016 18:00 Znicz Pruszkow – Bytovia Bytow 1 – 2
30.07.2016 18:00 Olimpia Grudziadz – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 2
30.07.2016 19:00 Wisla Pulawy – MKS Kluczbork 0 – 0
31.07.2016 17:00 Chojniczanka Chojnice – Zaglebie Sosnowiec 2 – 2
31.07.2016 18:00 GKS Tychy 71 – Pogon Siedlce 0 – 1
01.08.2016 19:00 Stal Mielec – Sandecja Nowy Sacz 0 – 0

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.08.2016 19:00 Bytovia Bytow – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 2
05.08.2016 19:47 Wigry Suwalki – Znicz Pruszkow 2 – 1
05.08.2016 20:30 Gornik Zabrze – Stal Mielec 1 – 1
06.08.2016 18:00 Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn 5 – 4
06.08.2016 18:00 Olimpia Grudziadz – Wisla Pulawy 0 – 1
06.08.2016 18:30 Zaglebie Sosnowiec – Pogon Siedlce 1 – 0
06.08.2016 19:00 Sandecja Nowy Sacz – GKS Tychy 71 1 – 1
06.08.2016 20:00 MKS Kluczbork – Miedz Legnica 2 – 2
07.08.2016 18:00 Chrobry Glogow – GKS Katowice 0 – 2

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.08.2016 18:00 Miedz Legnica – Olimpia Grudziadz 0 – 0
12.08.2016 18:00 Znicz Pruszkow – Chrobry Glogow 0 – 0
12.08.2016 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Wigry Suwalki 1 – 1
13.08.2016 17:00 Pogon Siedlce – Sandecja Nowy Sacz 0 – 3
13.08.2016 18:00 GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice 1 – 1
14.08.2016 18:00 GKS Tychy 71 – Gornik Zabrze 2 – 1
14.08.2016 19:00 Wisla Pulawy – Bytovia Bytow 2 – 1
14.08.2016 19:05 Stal Mielec – MKS Kluczbork 1 – 1
14.08.2016 19:45 Stomil Olsztyn – Zaglebie Sosnowiec 0 – 0

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.08.2016 19:00 Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszkow 1 – 1
19.08.2016 19:00 Bytovia Bytow – Miedz Legnica 1 – 0
19.08.2016 19:47 Wigry Suwalki – Wisla Pulawy 3 – 2
19.08.2016 20:30 Gornik Zabrze – Pogon Siedlce 2 – 0
20.08.2016 17:00 Olimpia Grudziadz – Stal Mielec 3 – 1
20.08.2016 19:00 Chrobry Glogow – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 2
20.08.2016 19:45 Stomil Olsztyn – GKS Katowice 1 – 1
20.08.2016 20:00 MKS Kluczbork – GKS Tychy 71 1 – 1
21.08.2016 18:00 Zaglebie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sacz 2 – 0

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.08.2016 17:30 Stal Mielec – Bytovia Bytow 2 – 2
24.08.2016 17:30 GKS Katowice – Zaglebie Sosnowiec 0 – 0
24.08.2016 18:00 Sandecja Nowy Sacz – Gornik Zabrze 2 – 0
24.08.2016 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Chojniczanka Chojnice 0 – 1
24.08.2016 18:00 Miedz Legnica – Wigry Suwalki 0 – 1
24.08.2016 19:00 Pogon Siedlce – MKS Kluczbork 1 – 1
24.08.2016 19:00 Wisla Pulawy – Chrobry Glogow 3 – 4
24.08.2016 19:00 Znicz Pruszkow – Stomil Olsztyn 0 – 3
24.08.2016 19:05 GKS Tychy 71 – Olimpia Grudziadz 1 – 1

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.08.2016 17:00 Olimpia Grudziadz – Pogon Siedlce 1 – 0
27.08.2016 17:30 Zaglebie Sosnowiec – Gornik Zabrze 2 – 1
27.08.2016 18:00 GKS Katowice – Znicz Pruszkow 2 – 0
27.08.2016 19:45 Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 – 0
27.08.2016 20:00 MKS Kluczbork – Sandecja Nowy Sacz 1 – 2
28.08.2016 17:00 Wigry Suwalki – Stal Mielec 6 – 0
28.08.2016 17:00 Chojniczanka Chojnice – Wisla Pulawy 3 – 3
28.08.2016 18:00 Chrobry Glogow – Miedz Legnica 1 – 1
28.08.2016 19:00 Bytovia Bytow – GKS Tychy 71 1 – 1

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.09.2016 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – GKS Katowice 0 – 2
02.09.2016 18:00 Miedz Legnica – Chojniczanka Chojnice 2 – 0
03.09.2016 18:00 GKS Tychy 71 – Wigry Suwalki 2 – 1
03.09.2016 18:00 Stal Mielec – Chrobry Glogow 1 – 4
03.09.2016 18:00 Wisla Pulawy – Stomil Olsztyn 1 – 1
03.09.2016 19:00 Znicz Pruszkow – Zaglebie Sosnowiec 1 – 4
06.09.2016 19:00 Pogon Siedlce – Bytovia Bytow 1 – 0

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.09.2016 19:00 Chojniczanka Chojnice – Stal Mielec 2 – 0
09.09.2016 19:00 GKS Katowice – Wisla Pulawy 2 – 1
10.09.2016 16:00 Olimpia Grudziadz – Gornik Zabrze 1 – 2
10.09.2016 17:00 Chrobry Glogow – GKS Tychy 71 2 – 2
10.09.2016 18:00 Bytovia Bytow – Sandecja Nowy Sacz 2 – 0
10.09.2016 18:00 Zaglebie Sosnowiec – MKS Kluczbork 4 – 0
10.09.2016 19:00 Znicz Pruszkow – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 1
10.09.2016 19:45 Stomil Olsztyn – Miedz Legnica 0 – 1
11.09.2016 17:30 Wigry Suwalki – Pogon Siedlce 1 – 4

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.09.2016 18:00 Sandecja Nowy Sacz – Olimpia Grudziadz 3 – 1
14.09.2016 20:00 Gornik Zabrze – MKS Kluczbork 4 – 2

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.09.2016 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Zaglebie Sosnowiec 4 – 5
17.09.2016 18:00 Gornik Zabrze – Bytovia Bytow 0 – 0
17.09.2016 18:00 Sandecja Nowy Sacz – Wigry Suwalki 2 – 1
17.09.2016 18:00 Stal Mielec – Stomil Olsztyn 0 – 0
17.09.2016 18:00 Miedz Legnica – GKS Katowice 2 – 2
17.09.2016 18:00 Wisla Pulawy – Znicz Pruszkow 1 – 2
18.09.2016 15:00 Pogon Siedlce – Chrobry Glogow 2 – 0
18.09.2016 18:00 GKS Tychy 71 – Chojniczanka Chojnice 0 – 2
18.09.2016 18:00 MKS Kluczbork – Olimpia Grudziadz 3 – 2

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.09.2016 19:00 Chojniczanka Chojnice – Pogon Siedlce 2 – 1
24.09.2016 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Wisla Pulawy 0 – 0
24.09.2016 18:00 Chrobry Glogow – Sandecja Nowy Sacz 2 – 1
24.09.2016 18:30 Zaglebie Sosnowiec – Olimpia Grudziadz 3 – 5
24.09.2016 19:00 Wigry Suwalki – Gornik Zabrze 0 – 0
24.09.2016 19:00 Znicz Pruszkow – Miedz Legnica 0 – 0
24.09.2016 19:45 Stomil Olsztyn – GKS Tychy 71 4 – 0
25.09.2016 18:00 GKS Katowice – Stal Mielec 1 – 0
25.09.2016 18:05 Bytovia Bytow – MKS Kluczbork 2 – 0

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.09.2016 18:00 Miedz Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 – 1
01.10.2016 15:00 GKS Tychy 71 – GKS Katowice 1 – 0
01.10.2016 17:00 Stal Mielec – Znicz Pruszkow 3 – 1
01.10.2016 18:00 Wisla Pulawy – Zaglebie Sosnowiec 1 – 1
01.10.2016 18:00 Olimpia Grudziadz – Bytovia Bytow 2 – 3
01.10.2016 18:00 MKS Kluczbork – Wigry Suwalki 0 – 0
02.10.2016 12:45 Gornik Zabrze – Chrobry Glogow 2 – 1
02.10.2016 15:00 Pogon Siedlce – Stomil Olsztyn 1 – 0
04.10.2016 17:00 Sandecja Nowy Sacz – Chojniczanka Chojnice 1 – 1

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.10.2016 19:00 Znicz Pruszkow – GKS Tychy 71 2 – 0
08.10.2016 14:00 Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sacz 0 – 0
08.10.2016 15:00 Chojniczanka Chojnice – Gornik Zabrze 1 – 1
08.10.2016 16:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Stal Mielec 0 – 1
08.10.2016 17:00 Chrobry Glogow – MKS Kluczbork 3 – 0
08.10.2016 17:00 Zaglebie Sosnowiec – Bytovia Bytow 3 – 3
08.10.2016 18:00 Wisla Pulawy – Miedz Legnica 1 – 5
09.10.2016 15:00 GKS Katowice – Pogon Siedlce 1 – 0

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.10.2016 19:00 Olimpia Grudziadz – Chrobry Glogow 2 – 1
15.10.2016 17:00 MKS Kluczbork – Chojniczanka Chojnice 1 – 1
15.10.2016 17:00 Stal Mielec – Wisla Pulawy 0 – 1
15.10.2016 17:00 Sandecja Nowy Sacz – GKS Katowice 0 – 1
15.10.2016 17:45 GKS Tychy 71 – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 1
15.10.2016 18:00 Bytovia Bytow – Wigry Suwalki 1 – 1
16.10.2016 15:00 Pogon Siedlce – Znicz Pruszkow 1 – 0
16.10.2016 17:45 Zaglebie Sosnowiec – Miedz Legnica 1 – 0
16.10.2016 18:00 Gornik Zabrze – Stomil Olsztyn 2 – 0

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.10.2016 18:00 Wigry Suwalki – Olimpia Grudziadz 0 – 2

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2016 18:00 Chrobry Glogow – Bytovia Bytow 3 – 3
21.10.2016 19:00 Znicz Pruszkow – Sandecja Nowy Sacz 1 – 3
22.10.2016 16:00 Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziadz 3 – 1
22.10.2016 17:00 Stal Mielec – Miedz Legnica 1 – 0
22.10.2016 17:45 Zaglebie Sosnowiec – Wigry Suwalki 2 – 0
22.10.2016 18:00 Wisla Pulawy – GKS Tychy 71 2 – 1
22.10.2016 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Pogon Siedlce 0 – 0
23.10.2016 17:45 GKS Katowice – Gornik Zabrze 1 – 1

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.10.2016 16:00 Pogon Siedlce – Wisla Pulawy 2 – 1
29.10.2016 16:00 Sandecja Nowy Sacz – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 0
29.10.2016 17:00 GKS Tychy 71 – Miedz Legnica 0 – 2
29.10.2016 17:00 MKS Kluczbork – GKS Katowice 0 – 2
29.10.2016 17:00 Olimpia Grudziadz – Stomil Olsztyn 0 – 0
29.10.2016 17:45 Bytovia Bytow – Chojniczanka Chojnice 0 – 1
29.10.2016 18:00 Gornik Zabrze – Znicz Pruszkow 0 – 1
30.10.2016 17:00 Wigry Suwalki – Chrobry Glogow 2 – 2
30.10.2016 17:45 Stal Mielec – Zaglebie Sosnowiec 2 – 0

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.11.2016 19:00 GKS Katowice – Olimpia Grudziadz 1 – 0
04.11.2016 19:00 Znicz Pruszkow – MKS Kluczbork 1 – 0
05.11.2016 13:30 Stomil Olsztyn – Bytovia Bytow 3 – 1
05.11.2016 16:00 Stal Mielec – GKS Tychy 71 3 – 2
05.11.2016 16:00 Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwalki 3 – 2
05.11.2016 16:00 Wisla Pulawy – Sandecja Nowy Sacz 0 – 0
05.11.2016 16:05 Pogon Siedlce – Miedz Legnica 0 – 4
05.11.2016 17:45 Zaglebie Sosnowiec – Chrobry Glogow 0 – 2
06.11.2016 17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Gornik Zabrze 3 – 3

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.11.2016 18:00 Stomil Olsztyn – MKS Kluczbork 1 – 0

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.11.2016 16:00 Sandecja Nowy Sacz – Miedz Legnica 1 – 0
12.11.2016 16:00 Chrobry Glogow – Chojniczanka Chojnice 1 – 3
12.11.2016 17:00 Wigry Suwalki – Stomil Olsztyn 2 – 1
12.11.2016 18:00 Bytovia Bytow – GKS Katowice 1 – 0
13.11.2016 15:00 Gornik Zabrze – Wisla Pulawy 4 – 0
13.11.2016 16:00 MKS Kluczbork – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 – 1

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.11.2016 17:00 Chrobry Glogow – Stomil Olsztyn 3 – 0
19.11.2016 16:00 Pogon Siedlce – GKS Tychy 71 1 – 0
19.11.2016 16:00 MKS Kluczbork – Wisla Pulawy 2 – 2
19.11.2016 17:00 Wigry Suwalki – GKS Katowice 3 – 2
19.11.2016 17:45 Zaglebie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice 1 – 1
19.11.2016 18:00 Bytovia Bytow – Znicz Pruszkow 0 – 1
19.11.2016 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Olimpia Grudziadz 0 – 3
20.11.2016 17:45 Gornik Zabrze – Miedz Legnica 0 – 2

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.11.2016 18:00 Pogon Siedlce – Stal Mielec 1 – 0
23.11.2016 18:00 GKS Tychy 71 – Zaglebie Sosnowiec 3 – 0

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.11.2016 17:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Bytovia Bytow 2 – 1
25.11.2016 18:00 Wisla Pulawy – Olimpia Grudziadz 0 – 1
25.11.2016 18:30 Znicz Pruszkow – Wigry Suwalki 4 – 5
26.11.2016 13:30 Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice 1 – 1
26.11.2016 17:45 GKS Katowice – Chrobry Glogow 2 – 1
27.11.2016 15:00 Stal Mielec – Gornik Zabrze 1 – 2
27.11.2016 17:45 Pogon Siedlce – Zaglebie Sosnowiec 0 – 2
25.02.2017 18:00 Miedz Legnica – MKS Kluczbork 2 – 0

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.03.2017 20:45 Gornik Zabrze – GKS Tychy 71 1 – 0
04.03.2017 16:00 Sandecja Nowy Sacz – Pogon Siedlce 4 – 0
04.03.2017 16:00 Bytovia Bytow – Wisla Pulawy 0 – 1
04.03.2017 17:00 Zaglebie Sosnowiec – Stomil Olsztyn 1 – 1
04.03.2017 17:00 MKS Kluczbork – Stal Mielec 0 – 1
04.03.2017 17:00 Olimpia Grudziadz – Miedz Legnica 2 – 1
04.03.2017 17:45 Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice 2 – 2
04.03.2017 18:00 Chrobry Glogow – Znicz Pruszkow 1 – 1
05.03.2017 17:00 Wigry Suwalki – Podbeskidzie Bielsko-Biala 2 – 0

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.03.2017 18:00 Miedz Legnica – Bytovia Bytow 2 – 1
10.03.2017 19:00 Znicz Pruszkow – Chojniczanka Chojnice 3 – 3
10.03.2017 20:45 GKS Katowice – Stomil Olsztyn 2 – 2
11.03.2017 16:00 GKS Tychy 71 – MKS Kluczbork 4 – 2
11.03.2017 17:00 Pogon Siedlce – Gornik Zabrze 2 – 1
11.03.2017 17:00 Stal Mielec – Olimpia Grudziadz 1 – 0
11.03.2017 17:45 Sandecja Nowy Sacz – Zaglebie Sosnowiec 5 – 0
11.03.2017 18:00 Wisla Pulawy – Wigry Suwalki 0 – 1
11.03.2017 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Chrobry Glogow 2 – 1

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.03.2017 18:30 Olimpia Grudziadz – Znicz Pruszkow 1 – 0

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.03.2017 19:00 Gornik Zabrze – Sandecja Nowy Sacz 2 – 0
17.03.2017 20:45 Zaglebie Sosnowiec – GKS Katowice 1 – 0
18.03.2017 16:00 Bytovia Bytow – Stal Mielec 2 – 2
18.03.2017 17:00 MKS Kluczbork – Pogon Siedlce 2 – 2
18.03.2017 17:00 Stomil Olsztyn – Znicz Pruszkow 5 – 1
18.03.2017 17:00 Olimpia Grudziadz – GKS Tychy 71 1 – 0
18.03.2017 17:00 Wigry Suwalki – Miedz Legnica 0 – 1
18.03.2017 17:45 Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 – 1
18.03.2017 18:00 Chrobry Glogow – Wisla Pulawy 1 – 2

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.03.2017 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Stomil Olsztyn 2 – 2
25.03.2017 12:45 Wisla Pulawy – Chojniczanka Chojnice 0 – 0
25.03.2017 15:00 GKS Tychy 71 – Bytovia Bytow 1 – 0
25.03.2017 16:00 Sandecja Nowy Sacz – MKS Kluczbork 4 – 1
25.03.2017 17:00 Stal Mielec – Wigry Suwalki 2 – 1

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.03.2017 18:30 Olimpia Grudziadz – Sandecja Nowy Sacz 2 – 0
31.03.2017 19:00 Chrobry Glogow – Stal Mielec 0 – 1
31.03.2017 19:00 Wigry Suwalki – GKS Tychy 71 1 – 0
31.03.2017 20:45 GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 – 2
01.04.2017 16:10 Bytovia Bytow – Pogon Siedlce 1 – 3
01.04.2017 17:45 Chojniczanka Chojnice – Miedz Legnica 0 – 0
01.04.2017 18:00 Zaglebie Sosnowiec – Znicz Pruszkow 0 – 3
01.04.2017 18:00 Stomil Olsztyn – Wisla Pulawy 3 – 2
01.04.2017 19:00 MKS Kluczbork – Gornik Zabrze 2 – 1

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.04.2017 16:00 Znicz Pruszkow – GKS Katowice 1 – 4

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.04.2017 18:00 GKS Tychy 71 – Sandecja Nowy Sacz 2 – 1

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.04.2017 18:30 Miedz Legnica – Chrobry Glogow 1 – 2
05.04.2017 18:30 Pogon Siedlce – Olimpia Grudziadz 1 – 4

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.04.2017 20:45 Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice 0 – 1
08.04.2017 17:00 Sandecja Nowy Sacz – Bytovia Bytow 3 – 1
08.04.2017 17:45 Gornik Zabrze – Olimpia Grudziadz 2 – 1
08.04.2017 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Znicz Pruszkow 2 – 0
08.04.2017 19:00 MKS Kluczbork – Zaglebie Sosnowiec 0 – 4
08.04.2017 20:00 Wisla Pulawy – GKS Katowice 0 – 3
09.04.2017 16:00 Pogon Siedlce – Wigry Suwalki 1 – 2
09.04.2017 17:00 Miedz Legnica – Stomil Olsztyn 2 – 2
09.04.2017 17:00 GKS Tychy 71 – Chrobry Glogow 0 – 2

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.04.2017 18:00 Gornik Zabrze – Zaglebie Sosnowiec 1 – 2

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.04.2017 20:45 GKS Katowice – Miedz Legnica 0 – 2
15.04.2017 12:00 Stomil Olsztyn – Stal Mielec 0 – 4
15.04.2017 13:00 Wigry Suwalki – Sandecja Nowy Sacz 0 – 1
15.04.2017 16:00 Znicz Pruszkow – Wisla Pulawy 0 – 3
15.04.2017 16:00 Bytovia Bytow – Gornik Zabrze 0 – 1
15.04.2017 16:00 Chrobry Glogow – Pogon Siedlce 2 – 0
15.04.2017 16:00 Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy 71 1 – 4
15.04.2017 17:45 Zaglebie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 0
15.04.2017 19:00 Olimpia Grudziadz – MKS Kluczbork 2 – 0

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.04.2017 18:00 Sandecja Nowy Sacz – Stal Mielec 1 – 0

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.04.2017 18:00 Miedz Legnica – Znicz Pruszkow 2 – 0
21.04.2017 20:45 Gornik Zabrze – Wigry Suwalki 0 – 0
22.04.2017 17:00 Pogon Siedlce – Chojniczanka Chojnice 1 – 2
22.04.2017 17:00 Sandecja Nowy Sacz – Chrobry Glogow 1 – 0
22.04.2017 17:45 Stal Mielec – GKS Katowice 3 – 3
22.04.2017 18:00 GKS Tychy 71 – Stomil Olsztyn 2 – 2
22.04.2017 19:00 MKS Kluczbork – Bytovia Bytow 2 – 2
22.04.2017 19:00 Olimpia Grudziadz – Zaglebie Sosnowiec 3 – 1
22.04.2017 20:00 Wisla Pulawy – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 1

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.04.2017 19:00 Znicz Pruszkow – Stal Mielec 1 – 0
28.04.2017 19:00 Chrobry Glogow – Gornik Zabrze 2 – 0
28.04.2017 20:45 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Miedz Legnica 2 – 1
29.04.2017 17:00 GKS Katowice – GKS Tychy 71 3 – 0
29.04.2017 18:00 Zaglebie Sosnowiec – Wisla Pulawy 3 – 1
29.04.2017 18:05 Bytovia Bytow – Olimpia Grudziadz 0 – 0
29.04.2017 18:05 Chojniczanka Chojnice – Sandecja Nowy Sacz 1 – 2
29.04.2017 18:30 Stomil Olsztyn – Pogon Siedlce 1 – 1
29.04.2017 19:00 Wigry Suwalki – MKS Kluczbork 2 – 0

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.05.2017 18:00 Miedz Legnica – Wisla Pulawy 1 – 1
05.05.2017 19:00 GKS Tychy 71 – Znicz Pruszkow 4 – 1
05.05.2017 20:45 Gornik Zabrze – Chojniczanka Chojnice 6 – 1
06.05.2017 15:00 Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 1
06.05.2017 17:00 Pogon Siedlce – GKS Katowice 0 – 1
06.05.2017 17:00 MKS Kluczbork – Chrobry Glogow 3 – 2
06.05.2017 18:00 Sandecja Nowy Sacz – Stomil Olsztyn 2 – 1
06.05.2017 18:00 Bytovia Bytow – Zaglebie Sosnowiec 0 – 1
06.05.2017 19:00 Olimpia Grudziadz – Wigry Suwalki 0 – 0

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.05.2017 17:45 GKS Katowice – Sandecja Nowy Sacz 0 – 1
12.05.2017 19:00 Chrobry Glogow – Olimpia Grudziadz 1 – 3
12.05.2017 19:00 Miedz Legnica – Zaglebie Sosnowiec 2 – 1
12.05.2017 19:30 Znicz Pruszkow – Pogon Siedlce 2 – 1
13.05.2017 17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biala – GKS Tychy 71 2 – 2
13.05.2017 18:00 Chojniczanka Chojnice – MKS Kluczbork 1 – 1
13.05.2017 19:00 Wigry Suwalki – Bytovia Bytow 3 – 2
13.05.2017 19:45 Stomil Olsztyn – Gornik Zabrze 2 – 4
13.05.2017 20:00 Wisla Pulawy – Stal Mielec 0 – 0

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.05.2017 17:00 Sandecja Nowy Sacz – Znicz Pruszkow 5 – 2
16.05.2017 20:30 Gornik Zabrze – GKS Katowice 1 – 0
17.05.2017 17:00 MKS Kluczbork – Stomil Olsztyn 1 – 2
17.05.2017 18:00 Bytovia Bytow – Chrobry Glogow 2 – 1
17.05.2017 18:00 Olimpia Grudziadz – Chojniczanka Chojnice 0 – 1
17.05.2017 18:30 Pogon Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biala 3 – 0
17.05.2017 19:00 Wigry Suwalki – Zaglebie Sosnowiec 0 – 3
17.05.2017 19:00 Miedz Legnica – Stal Mielec 1 – 2

32. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.05.2017 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Sandecja Nowy Sacz 2 – 1
20.05.2017 18:00 GKS Katowice – MKS Kluczbork 2 – 3
20.05.2017 19:00 Miedz Legnica – GKS Tychy 71 3 – 2
21.05.2017 12:00 Znicz Pruszkow – Gornik Zabrze 1 – 2
21.05.2017 17:05 Chrobry Glogow – Wigry Suwalki 2 – 1
21.05.2017 18:00 Stomil Olsztyn – Olimpia Grudziadz 1 – 3
21.05.2017 18:05 Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytow 1 – 1
21.05.2017 20:30 Zaglebie Sosnowiec – Stal Mielec 1 – 1
22.05.2017 18:00 Wisla Pulawy – Pogon Siedlce 1 – 1

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.05.2017 18:00 GKS Tychy 71 – Wisla Pulawy 2 – 0

33. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.05.2017 12:30 GKS Tychy 71 – Stal Mielec
28.05.2017 12:30 Miedz Legnica – Pogon Siedlce
28.05.2017 12:30 Sandecja Nowy Sacz – Wisla Pulawy
28.05.2017 12:30 Gornik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biala
28.05.2017 12:30 MKS Kluczbork – Znicz Pruszkow
28.05.2017 12:30 Olimpia Grudziadz – GKS Katowice
28.05.2017 12:30 Bytovia Bytow – Stomil Olsztyn
28.05.2017 12:30 Wigry Suwalki – Chojniczanka Chojnice
28.05.2017 12:30 Chrobry Glogow – Zaglebie Sosnowiec

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.06.2017 15:00 Stomil Olsztyn – Wigry Suwalki
04.06.2017 15:00 GKS Katowice – Bytovia Bytow
04.06.2017 15:00 Znicz Pruszkow – Olimpia Grudziadz
04.06.2017 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – MKS Kluczbork
04.06.2017 15:00 Wisla Pulawy – Gornik Zabrze
04.06.2017 15:00 Miedz Legnica – Sandecja Nowy Sacz
04.06.2017 15:00 Stal Mielec – Pogon Siedlce
04.06.2017 15:00 Zaglebie Sosnowiec – GKS Tychy 71
04.06.2017 15:00 Chojniczanka Chojnice – Chrobry Glogow
Advertisement

Seneste kampe

GKS Tychy 71
Wisla Pulawy
2 – 0
25. maj 18:00
Færdig
Wisla Pulawy
Pogon Siedlce
1 – 1
22. maj 18:00
Færdig
Zaglebie Sosnowiec
Stal Mielec
1 – 1
21. maj 20:30
Færdig
Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytow
1 – 1
21. maj 18:05
Færdig
Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziadz
1 – 3
21. maj 18:00
Færdig
Chrobry Glogow
Wigry Suwalki
2 – 1
21. maj 17:05
Færdig
Znicz Pruszkow
Gornik Zabrze
1 – 2
21. maj 12:00
Færdig
Miedz Legnica
GKS Tychy 71
3 – 2
20. maj 19:00
Færdig
GKS Katowice
MKS Kluczbork
2 – 3
20. maj 18:00
Færdig

Kommende kampe

Miedz Legnica
Pogon Siedlce
vs
28. maj 12:30
Ikke startet
GKS Tychy 71
Stal Mielec
vs
28. maj 12:30
Ikke startet
Sandecja Nowy Sacz
Wisla Pulawy
vs
28. maj 12:30
Ikke startet
Gornik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biala
vs
28. maj 12:30
Ikke startet
MKS Kluczbork
Znicz Pruszkow
vs
28. maj 12:30
Ikke startet
Olimpia Grudziadz
GKS Katowice
vs
28. maj 12:30
Ikke startet
Bytovia Bytow
Stomil Olsztyn
vs
28. maj 12:30
Ikke startet
Wigry Suwalki
Chojniczanka Chojnice
vs
28. maj 12:30
Ikke startet
Chrobry Glogow
Zaglebie Sosnowiec
vs
28. maj 12:30
Ikke startet

Turneringer i Polen