LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Logo for FC Pedras Rubras

Om FC Pedras Rubras

Land: Portugal


Turneringer med deltagelse af FC Pedras Rubras

Turnering Placering Form


Se flere relaterede nyheder om FC Pedras Rubras fra nyhedsarkivet

Nyheder om FC Pedras Rubras

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Advertisement
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

FC Pedras Rubras
ARS Martinho
1 – 1
21. august 18:00
1. runde
Trofense
FC Pedras Rubras
1 – 1
28. august 18:00
2. runde
FC Pedras Rubras
Felgueiras 1932
0 – 0
11. september 18:00
3. runde
Alianca de Gandra
FC Pedras Rubras
2 – 1
18. september 18:00
4. runde
Torre de Moncorvo
FC Pedras Rubras
0 – 3
2. oktober 16:00
5. runde
FC Pedras Rubras
Maritimo B
0 – 0
9. oktober 16:00
6. runde
Amarante FC
FC Pedras Rubras
2 – 0
23. oktober 16:00
7. runde
FC Pedras Rubras
Camacha
1 – 2
30. oktober 16:00
8. runde
Canical
FC Pedras Rubras
0 – 1
6. november 16:00
9. runde
ARS Martinho
FC Pedras Rubras
2 – 1
13. november 16:00
10. runde
FC Pedras Rubras
Trofense
0 – 4
27. november 16:00
11. runde
Felgueiras 1932
FC Pedras Rubras
1 – 1
4. december 16:00
12. runde
FC Pedras Rubras
Alianca de Gandra
1 – 2
11. december 16:00
13. runde
FC Pedras Rubras
Torre de Moncorvo
6 – 1
18. december 16:00
14. runde
Maritimo B
FC Pedras Rubras
1 – 0
8. januar 12:00
15. runde
FC Pedras Rubras
Amarante FC
2 – 3
15. januar 16:00
16. runde
Camacha
FC Pedras Rubras
3 – 2
22. januar 16:00
17. runde
FC Pedras Rubras
Canical
1 – 1
29. januar 16:00
18. runde
FC Pedras Rubras
Vilaverdense FC
3 – 1
12. februar 16:00
1. runde
GDU Torcatense
FC Pedras Rubras
1 – 0
19. februar 16:00
2. runde
FC Pedras Rubras
Torre de Moncorvo
8 – 0
26. februar 16:00
3. runde
CDC Montalegre
FC Pedras Rubras
3 – 1
5. marts 16:00
4. runde
Braganca
FC Pedras Rubras
0 – 1
12. marts 16:00
5. runde
FC Pedras Rubras
Canical
1 – 2
19. marts 16:00
6. runde
Camacha
FC Pedras Rubras
0 – 0
26. marts 17:00
7. runde
Vilaverdense FC
FC Pedras Rubras
3 – 1
2. april 16:00
8. runde
FC Pedras Rubras
GDU Torcatense
2 – 1
9. april 17:00
9. runde
Torre de Moncorvo
FC Pedras Rubras
1 – 3
15. april 17:00
10. runde
FC Pedras Rubras
CDC Montalegre
1 – 0
23. april 17:00
11. runde
FC Pedras Rubras
Braganca
3 – 3
30. april 17:00
12. runde
Canical
FC Pedras Rubras
0 – 2
7. maj 17:00
13. runde
FC Pedras Rubras
Camacha
2 – 2
14. maj 18:00
14. runde