LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Logo for SC Mirandela

Om SC Mirandela

Land: Portugal


Turneringer med deltagelse af SC Mirandela

Turnering Placering Form
Campeonato De Portugal Nedrykningsslutspil Vinder
har vundet samtlige hjemmekampe


Se flere relaterede nyheder om SC Mirandela fra nyhedsarkivet

Nyheder om SC Mirandela

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Advertisement
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Pedras Salgadas
SC Mirandela
2 – 1
21. august 18:00
1. runde
SC Mirandela
Braganca
1 – 2
28. august 18:00
2. runde
CDC Montalegre
SC Mirandela
1 – 1
11. september 18:00
3. runde
SC Mirandela
GDU Torcatense
1 – 0
18. september 18:00
4. runde
AD Oliveirense
SC Mirandela
2 – 1
2. oktober 16:00
5. runde
SC Mirandela
Vilaverdense FC
0 – 1
9. oktober 16:00
6. runde
AD Limianos
SC Mirandela
2 – 2
23. oktober 16:00
7. runde
SC Mirandela
Merelinense
1 – 3
30. oktober 16:00
8. runde
Ponte da Barca
SC Mirandela
0 – 0
6. november 16:00
9. runde
SC Mirandela
Pedras Salgadas
3 – 1
13. november 16:00
10. runde
Braganca
SC Mirandela
1 – 1
27. november 16:00
11. runde
SC Mirandela
CDC Montalegre
1 – 1
4. december 16:00
12. runde
GDU Torcatense
SC Mirandela
3 – 1
11. december 16:00
13. runde
SC Mirandela
AD Oliveirense
0 – 0
18. december 16:00
14. runde
Vilaverdense FC
SC Mirandela
3 – 0
8. januar 16:00
15. runde
SC Mirandela
AD Limianos
1 – 0
15. januar 16:00
16. runde
Merelinense
SC Mirandela
2 – 1
22. januar 16:00
17. runde
SC Mirandela
Ponte da Barca
1 – 0
29. januar 16:00
18. runde
SC Mirandela
AD Limianos
2 – 0
12. februar 16:00
1. runde
Alianca de Gandra
SC Mirandela
1 – 1
19. februar 16:00
2. runde
SC Mirandela
Felgueiras 1932
1 – 1
25. februar 16:00
3. runde
Pedras Salgadas
SC Mirandela
1 – 1
5. marts 16:00
4. runde
SC Mirandela
Ponte da Barca
1 – 1
12. marts 16:00
5. runde
Trofense
SC Mirandela
0 – 0
19. marts 16:00
6. runde
SC Mirandela
ARS Martinho
1 – 1
26. marts 16:00
7. runde
AD Limianos
SC Mirandela
0 – 2
2. april 16:00
8. runde
SC Mirandela
Alianca de Gandra
0 – 2
9. april 17:00
9. runde
Felgueiras 1932
SC Mirandela
1 – 1
15. april 17:00
10. runde
SC Mirandela
Pedras Salgadas
3 – 2
23. april 17:00
11. runde
Ponte da Barca
SC Mirandela
1 – 1
30. april 17:00
12. runde
SC Mirandela
Trofense
3 – 3
7. maj 17:00
13. runde
ARS Martinho
SC Mirandela
5 – 0
14. maj 18:00
14. runde
Carapinheirense
SC Mirandela
0 – 0
28. maj 18:00
Semifinaler
SC Mirandela
Carapinheirense
2 – 0
4. juni 18:00
Semifinaler
Tourizense
SC Mirandela
2 – 0
11. juni 17:00
Finale
SC Mirandela
Tourizense
7 – 4
18. juni 18:00
Finale