LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Opdateret:
23/8-2017 19:52
Serbien
SuperLiga (30 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Røde Stjerne 5 5 0 0 16 - 1 15
2. Vojvodina 6 5 0 1 9 - 1 15
3. Vozdovac 6 4 2 0 9 - 2 14
4. Radnicki Nic 6 4 1 1 8 - 6 13
5. Partizan Beograd 5 4 0 1 11 - 5 12
6. FK Spartak Subotica 6 3 2 1 10 - 5 11
7. Napredak 5 2 1 2 10 - 8 7
8. FK Zemun 6 2 1 3 5 - 6 7
9. Rad Beograd 6 2 1 3 7 - 9 7
10. Cukaricki 6 2 1 3 3 - 6 7
11. Macva Sabac 6 2 0 4 10 - 13 6
12. Mladost Lucani 6 1 2 3 4 - 6 5
13. FK Radnik Surdulica 6 1 2 3 2 - 11 5
14. Javor 6 1 1 4 3 - 9 4
15. Backa Backa Palanka 6 1 0 5 4 - 13 3
16. Borac Cacak 5 0 0 5 2 - 12 0
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
46 8,19 113 2,46 22 (47,8 %) 7 (15,2 %) 17 (37,0 %)
Opdateret:
23/8-2017 19:52
Serbien
SuperLiga (30 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Røde Stjerne 3 3 0 0 9 - 1 9
2. Vojvodina 3 2 0 1 2 - 1 6
3. Vozdovac 3 2 1 0 3 - 1 7
4. Radnicki Nic 2 2 0 0 4 - 1 6
5. Partizan Beograd 3 2 0 1 9 - 5 6
6. FK Spartak Subotica 4 2 1 1 5 - 4 7
7. Napredak 3 1 1 1 6 - 5 4
8. FK Zemun 2 1 0 1 3 - 2 3
9. Rad Beograd 2 1 0 1 2 - 2 3
10. Cukaricki 3 2 1 0 3 - 0 7
11. Macva Sabac 3 1 0 2 3 - 4 3
12. Mladost Lucani 3 1 2 0 3 - 2 5
13. FK Radnik Surdulica 3 0 0 3 0 - 10 0
14. Javor 4 1 1 2 2 - 6 4
15. Backa Backa Palanka 3 1 0 2 2 - 7 3
16. Borac Cacak 2 0 0 2 0 - 6 0
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
46 8,19 113 2,46 22 (47,8 %) 7 (15,2 %) 17 (37,0 %)
Opdateret:
23/8-2017 19:52
Serbien
SuperLiga (30 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Røde Stjerne 2 2 0 0 7 - 0 6
2. Vojvodina 3 3 0 0 7 - 0 9
3. Vozdovac 3 2 1 0 6 - 1 7
4. Radnicki Nic 4 2 1 1 4 - 5 7
5. Partizan Beograd 2 2 0 0 2 - 0 6
6. FK Spartak Subotica 2 1 1 0 5 - 1 4
7. Napredak 2 1 0 1 4 - 3 3
8. FK Zemun 4 1 1 2 2 - 4 4
9. Rad Beograd 4 1 1 2 5 - 7 4
10. Cukaricki 3 0 0 3 0 - 6 0
11. Macva Sabac 3 1 0 2 7 - 9 3
12. Mladost Lucani 3 0 0 3 1 - 4 0
13. FK Radnik Surdulica 3 1 2 0 2 - 1 5
14. Javor 2 0 0 2 1 - 3 0
15. Backa Backa Palanka 3 0 0 3 2 - 6 0
16. Borac Cacak 3 0 0 3 2 - 6 0
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
46 8,19 113 2,46 22 (47,8 %) 7 (15,2 %) 17 (37,0 %)
Opdateret:
23/8-2017 19:52
Serbien
SuperLiga (30 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. Røde Stjerne 4 0 3,20 0,20
2. Vojvodina 5 1 1,50 0,17
3. Vozdovac 4 2 1,50 0,33
4. Radnicki Nic 2 2 1,33 1,00
5. Partizan Beograd 2 0 2,20 1,00
6. FK Spartak Subotica 2 2 1,67 0,83
7. Napredak 0 1 2,00 1,60
8. FK Zemun 2 2 0,83 1,00
9. Rad Beograd 1 2 1,17 1,50
10. Cukaricki 3 4 0,50 1,00
11. Macva Sabac 2 0 1,67 2,17
12. Mladost Lucani 1 3 0,67 1,00
13. FK Radnik Surdulica 2 5 0,33 1,83
14. Javor 1 3 0,50 1,50
15. Backa Backa Palanka 1 2 0,67 2,17
16. Borac Cacak 0 3 0,40 2,40
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
46 8,19 113 2,46 22 (47,8 %) 7 (15,2 %) 17 (37,0 %)
Vis hele listen
Opdateret:
23/8-2017 19:52
Serbien
SuperLiga (30 runder)
Mål    Spiller Klub
5    Bojan Matic Macva Sabac
5    Aleksandar Pesic Røde Stjerne
4    Nemanja Nikolic FK Spartak Subotica
4    Filip Malbasic Vojvodina
3    Nenad Slivic Napredak
3    Leandre Tawamba Kana Partizan Beograd
3    Uros Djurdjevic Partizan Beograd
3    Lazar Arsic Radnicki Nic
3    Slavoljub Srnic Røde Stjerne
3    Joseph Bempah Vojvodina
2    Luka Lukovic Backa Backa Palanka
2    Mile Savkovic FK Spartak Subotica
2    Djordje Ivanovic FK Spartak Subotica
2    Stefan Dimic FK Zemun
2    Slobodan Urosevic Napredak
2    Enver Alivodic Napredak
2    Vladimir Volkov Rad Beograd
2    Milan Pavkov Radnicki Nic
2    Slavisa Stojanovic Radnicki Nic
2    Richmond Boakye Røde Stjerne
2    Aleksandar Jesic Vozdovac
1    Damir Cekovic Backa Backa Palanka
1    Luka Micic Backa Backa Palanka
1    Lazar Sajcic Borac Cacak
1    Igor Savic Borac Cacak
1    Ognjen Ozegovic Cukaricki
1    Darko Puskaric Cukaricki
1    Igor Zlatanovic FK Radnik Surdulica
1    Dusan Micic FK Radnik Surdulica
1    Nemanja Glavcic FK Spartak Subotica
1    Aleksandar Radovanovic FK Spartak Subotica
1    Nemanja Mladenovic FK Zemun
1    Stevan Lukovic FK Zemun
1    Nemanja Vucic FK Zemun
1    Stefan Tripkovic Javor
1    Filip Ivanovski Javor
1    Milovan Milovic Javor
1    Mladen Lazarevic Macva Sabac
1    Jordan Jovanovic Macva Sabac
1    Rados Protic Macva Sabac
1    Milos Adamovic Macva Sabac
1    Nenad Jovanovic Macva Sabac
1    Sasa Jovanovic Mladost Lucani
1    Vladimir Radivojevic Mladost Lucani
1    Milos Trifunovic Mladost Lucani
1    Predrag Pavlovic Mladost Lucani
1    Aleksa Vukanovic Napredak
1    Milos Vulic Napredak
1    Filip Kasalica Napredak
1    Nebojsa Kosovic Partizan Beograd
1    Nemanja Mihajlovic Partizan Beograd
1    Bojan Ostojic Partizan Beograd
1    Seydouba Soumah Partizan Beograd
1    Danilo Pantic Partizan Beograd
1    Lazar Milosev Rad Beograd
1    Djordje Denic Rad Beograd
1    Aleksandar Lutovac Rad Beograd
1    Nenad Lukic Rad Beograd
1    Nikola Drincic Rad Beograd
1    Igor Zonijc Rad Beograd
1    Sasa Stojanovic Radnicki Nic
1    Abraham Frimpong Røde Stjerne
1    Damien Le Tallec Røde Stjerne
1    Filip Stojkovic Røde Stjerne
1    Uros Racic Røde Stjerne
1    Mitchell Donald Røde Stjerne
1    Stefan Mihajlovic Vojvodina
1    Nemanja Subotic Vojvodina
1    Alen Masovic Vozdovac
1    Nikola Sreckovic Vozdovac
1    Filip Stuparevic Vozdovac
1    Aleksandar Filipovic Vozdovac
1    Marko Putincanin Vozdovac
1    Mihailo Perovic Vozdovac
1    Borko Duronjic Vozdovac
Vis hele listen
Opdateret:
23/8-2017 19:52
Serbien
SuperLiga (30 runder)
Opdateret:
23/8-2017 19:52
Serbien
SuperLiga (30 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Mesterskabs-playoff
Nedrykning playoff
Cup vinder fra sidste sæson
Oprykker fra sidste sæson

465954

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.07.2017 20:00 Vojvodina – Cukaricki 1 – 0
22.07.2017 19:00 Partizan Beograd – Macva Sabac 6 – 1
22.07.2017 20:00 Mladost Lucani – FK Zemun 1 – 1
22.07.2017 20:00 Napredak – Rad Beograd 2 – 2
22.07.2017 20:00 Vozdovac – FK Radnik Surdulica 0 – 0
22.07.2017 20:00 FK Spartak Subotica – Backa Backa Palanka 2 – 1
22.07.2017 20:00 Javor – Borac Cacak 1 – 0
23.07.2017 19:00 Røde Stjerne – Radnicki Nic 3 – 0

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.07.2017 17:00 Macva Sabac – FK Zemun 1 – 0
29.07.2017 18:00 Backa Backa Palanka – Vozdovac 0 – 3
29.07.2017 19:00 Partizan Beograd – Javor 2 – 1
29.07.2017 20:00 Cukaricki – Napredak 2 – 0
29.07.2017 20:00 FK Radnik Surdulica – Vojvodina 0 – 4
29.07.2017 20:00 Borac Cacak – FK Spartak Subotica 0 – 4
30.07.2017 19:00 Rad Beograd – Røde Stjerne 0 – 2

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.08.2017 20:00 Napredak – FK Radnik Surdulica 1 – 2
05.08.2017 18:00 FK Zemun – Radnicki Nic 1 – 2
05.08.2017 20:00 Mladost Lucani – Rad Beograd 2 – 1
05.08.2017 20:00 Vojvodina – Backa Backa Palanka 1 – 0
05.08.2017 20:00 Vozdovac – Borac Cacak 2 – 1
05.08.2017 20:00 Javor – Macva Sabac 0 – 4
06.08.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Partizan Beograd 0 – 1
06.08.2017 20:00 Røde Stjerne – Cukaricki 3 – 0

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.08.2017 18:00 Macva Sabac – Radnicki Nic 1 – 2
09.08.2017 18:00 Backa Backa Palanka – Napredak 1 – 4
09.08.2017 20:00 Partizan Beograd – Vozdovac 1 – 3
09.08.2017 20:00 Borac Cacak – Vojvodina 0 – 2
09.08.2017 20:00 Cukaricki – Mladost Lucani 1 – 0
09.08.2017 20:00 Rad Beograd – FK Zemun 2 – 0
10.08.2017 20:00 FK Radnik Surdulica – Røde Stjerne 0 – 5
10.08.2017 20:00 Javor – FK Spartak Subotica 1 – 1

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.08.2017 17:00 Røde Stjerne – Backa Backa Palanka 3 – 1
13.08.2017 17:30 FK Zemun – Cukaricki 2 – 0
13.08.2017 19:00 Vojvodina – Partizan Beograd 0 – 1
13.08.2017 20:00 Napredak – Borac Cacak 3 – 1
13.08.2017 20:00 Radnicki Nic – Rad Beograd 2 – 0
14.08.2017 20:00 FK Spartak Subotica – Macva Sabac 3 – 2
14.08.2017 20:00 Mladost Lucani – FK Radnik Surdulica 0 – 0
14.08.2017 20:00 Vozdovac – Javor 1 – 0

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.08.2017 17:00 Backa Backa Palanka – Mladost Lucani 1 – 0
19.08.2017 17:00 Macva Sabac – Rad Beograd 1 – 2
19.08.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Vozdovac 0 – 0
19.08.2017 20:00 Cukaricki – Radnicki Nic 0 – 0
19.08.2017 20:00 Javor – Vojvodina 0 – 1
20.08.2017 18:00 Borac Cacak – Røde Stjerne
20.08.2017 20:00 Partizan Beograd – Napredak
20.08.2017 20:00 FK Radnik Surdulica – FK Zemun 0 – 1

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.08.2017 18:00 Radnicki Nic – Mladost Lucani 2 – 1

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.08.2017 20:00 Rad Beograd – Cukaricki
26.08.2017 17:00 FK Zemun – Backa Backa Palanka
26.08.2017 20:00 Radnicki Nic – FK Radnik Surdulica
26.08.2017 20:00 Mladost Lucani – Borac Cacak
26.08.2017 20:00 Napredak – Javor
26.08.2017 20:00 Vojvodina – FK Spartak Subotica
26.08.2017 20:00 Vozdovac – Macva Sabac
27.08.2017 19:00 Røde Stjerne – Partizan Beograd

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.09.2017 19:00 Vozdovac – Vojvodina
09.09.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Napredak
09.09.2017 19:00 Javor – Røde Stjerne
09.09.2017 19:00 Partizan Beograd – Mladost Lucani
09.09.2017 19:00 Borac Cacak – FK Zemun
09.09.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Radnicki Nic
09.09.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Rad Beograd
09.09.2017 19:00 Macva Sabac – Cukaricki

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.09.2017 19:00 Cukaricki – FK Radnik Surdulica
13.09.2017 19:00 Rad Beograd – Backa Backa Palanka
13.09.2017 19:00 Radnicki Nic – Borac Cacak
13.09.2017 19:00 FK Zemun – Partizan Beograd
13.09.2017 19:00 Mladost Lucani – Javor
13.09.2017 19:00 Røde Stjerne – FK Spartak Subotica
13.09.2017 19:00 Napredak – Vozdovac
13.09.2017 19:00 Vojvodina – Macva Sabac

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.09.2017 19:00 Vojvodina – Napredak
17.09.2017 19:00 Vozdovac – Røde Stjerne
17.09.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Mladost Lucani
17.09.2017 19:00 Javor – FK Zemun
17.09.2017 19:00 Partizan Beograd – Radnicki Nic
17.09.2017 19:00 Borac Cacak – Rad Beograd
17.09.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Cukaricki
17.09.2017 19:00 Macva Sabac – FK Radnik Surdulica

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.09.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Backa Backa Palanka
24.09.2017 19:00 Cukaricki – Borac Cacak
24.09.2017 19:00 Rad Beograd – Partizan Beograd
24.09.2017 19:00 Radnicki Nic – Javor
24.09.2017 19:00 FK Zemun – FK Spartak Subotica
24.09.2017 19:00 Mladost Lucani – Vozdovac
24.09.2017 19:00 Røde Stjerne – Vojvodina
24.09.2017 19:00 Napredak – Macva Sabac

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.09.2017 19:00 Napredak – Røde Stjerne
30.09.2017 19:00 Vojvodina – Mladost Lucani
30.09.2017 19:00 Vozdovac – FK Zemun
30.09.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Radnicki Nic
30.09.2017 19:00 Javor – Rad Beograd
30.09.2017 19:00 Partizan Beograd – Cukaricki
30.09.2017 19:00 Borac Cacak – FK Radnik Surdulica
30.09.2017 19:00 Macva Sabac – Backa Backa Palanka

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.10.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Borac Cacak
14.10.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Partizan Beograd
14.10.2017 19:00 Cukaricki – Javor
14.10.2017 19:00 Rad Beograd – FK Spartak Subotica
14.10.2017 19:00 Radnicki Nic – Vozdovac
14.10.2017 19:00 FK Zemun – Vojvodina
14.10.2017 19:00 Mladost Lucani – Napredak
14.10.2017 19:00 Røde Stjerne – Macva Sabac

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2017 19:00 Røde Stjerne – Mladost Lucani
21.10.2017 19:00 Napredak – FK Zemun
21.10.2017 19:00 Vojvodina – Radnicki Nic
21.10.2017 19:00 Vozdovac – Rad Beograd
21.10.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Cukaricki
21.10.2017 19:00 Javor – FK Radnik Surdulica
21.10.2017 19:00 Partizan Beograd – Backa Backa Palanka
21.10.2017 19:00 Macva Sabac – Borac Cacak

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.10.2017 19:00 Borac Cacak – Partizan Beograd
29.10.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Javor
29.10.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – FK Spartak Subotica
29.10.2017 19:00 Cukaricki – Vozdovac
29.10.2017 19:00 Rad Beograd – Vojvodina
29.10.2017 19:00 Radnicki Nic – Napredak
29.10.2017 19:00 FK Zemun – Røde Stjerne
29.10.2017 19:00 Mladost Lucani – Macva Sabac

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.11.2017 19:00 FK Zemun – Mladost Lucani
04.11.2017 19:00 Radnicki Nic – Røde Stjerne
04.11.2017 19:00 Rad Beograd – Napredak
04.11.2017 19:00 Cukaricki – Vojvodina
04.11.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Vozdovac
04.11.2017 19:00 Backa Backa Palanka – FK Spartak Subotica
04.11.2017 19:00 Borac Cacak – Javor
04.11.2017 19:00 Macva Sabac – Partizan Beograd

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.11.2017 19:00 Javor – Partizan Beograd
18.11.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Borac Cacak
18.11.2017 19:00 Vozdovac – Backa Backa Palanka
18.11.2017 19:00 Vojvodina – FK Radnik Surdulica
18.11.2017 19:00 Napredak – Cukaricki
18.11.2017 19:00 Røde Stjerne – Rad Beograd
18.11.2017 19:00 Mladost Lucani – Radnicki Nic
18.11.2017 19:00 FK Zemun – Macva Sabac

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.11.2017 19:00 Radnicki Nic – FK Zemun
25.11.2017 19:00 Rad Beograd – Mladost Lucani
25.11.2017 19:00 Cukaricki – Røde Stjerne
25.11.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Napredak
25.11.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Vojvodina
25.11.2017 19:00 Borac Cacak – Vozdovac
25.11.2017 19:00 Partizan Beograd – FK Spartak Subotica
25.11.2017 19:00 Macva Sabac – Javor

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.11.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Javor
29.11.2017 19:00 Vozdovac – Partizan Beograd
29.11.2017 19:00 Vojvodina – Borac Cacak
29.11.2017 19:00 Napredak – Backa Backa Palanka
29.11.2017 19:00 Røde Stjerne – FK Radnik Surdulica
29.11.2017 19:00 Mladost Lucani – Cukaricki
29.11.2017 19:00 FK Zemun – Rad Beograd
29.11.2017 19:00 Radnicki Nic – Macva Sabac

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.12.2017 19:00 Rad Beograd – Radnicki Nic
03.12.2017 19:00 Cukaricki – FK Zemun
03.12.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Mladost Lucani
03.12.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Røde Stjerne
03.12.2017 19:00 Borac Cacak – Napredak
03.12.2017 19:00 Partizan Beograd – Vojvodina
03.12.2017 19:00 Javor – Vozdovac
03.12.2017 19:00 Macva Sabac – FK Spartak Subotica

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.12.2017 19:00 Vozdovac – FK Spartak Subotica
09.12.2017 19:00 Vojvodina – Javor
09.12.2017 19:00 Napredak – Partizan Beograd
09.12.2017 19:00 Røde Stjerne – Borac Cacak
09.12.2017 19:00 Mladost Lucani – Backa Backa Palanka
09.12.2017 19:00 FK Zemun – FK Radnik Surdulica
09.12.2017 19:00 Radnicki Nic – Cukaricki
09.12.2017 19:00 Rad Beograd – Macva Sabac

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.12.2017 19:00 Cukaricki – Rad Beograd
13.12.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Radnicki Nic
13.12.2017 19:00 Backa Backa Palanka – FK Zemun
13.12.2017 19:00 Borac Cacak – Mladost Lucani
13.12.2017 19:00 Partizan Beograd – Røde Stjerne
13.12.2017 19:00 Javor – Napredak
13.12.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Vojvodina
13.12.2017 19:00 Macva Sabac – Vozdovac

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.02.2018 19:00 Vojvodina – Vozdovac
17.02.2018 19:00 Napredak – FK Spartak Subotica
17.02.2018 19:00 Røde Stjerne – Javor
17.02.2018 19:00 Mladost Lucani – Partizan Beograd
17.02.2018 19:00 FK Zemun – Borac Cacak
17.02.2018 19:00 Radnicki Nic – Backa Backa Palanka
17.02.2018 19:00 Rad Beograd – FK Radnik Surdulica
17.02.2018 19:00 Cukaricki – Macva Sabac

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.02.2018 19:00 FK Radnik Surdulica – Cukaricki
24.02.2018 19:00 Backa Backa Palanka – Rad Beograd
24.02.2018 19:00 Borac Cacak – Radnicki Nic
24.02.2018 19:00 Partizan Beograd – FK Zemun
24.02.2018 19:00 Javor – Mladost Lucani
24.02.2018 19:00 FK Spartak Subotica – Røde Stjerne
24.02.2018 19:00 Vozdovac – Napredak
24.02.2018 19:00 Macva Sabac – Vojvodina

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.02.2018 19:00 Napredak – Vojvodina
28.02.2018 19:00 Røde Stjerne – Vozdovac
28.02.2018 19:00 Mladost Lucani – FK Spartak Subotica
28.02.2018 19:00 FK Zemun – Javor
28.02.2018 19:00 Radnicki Nic – Partizan Beograd
28.02.2018 19:00 Rad Beograd – Borac Cacak
28.02.2018 19:00 Cukaricki – Backa Backa Palanka
28.02.2018 19:00 FK Radnik Surdulica – Macva Sabac

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.03.2018 19:00 Backa Backa Palanka – FK Radnik Surdulica
04.03.2018 19:00 Borac Cacak – Cukaricki
04.03.2018 19:00 Partizan Beograd – Rad Beograd
04.03.2018 19:00 Javor – Radnicki Nic
04.03.2018 19:00 FK Spartak Subotica – FK Zemun
04.03.2018 19:00 Vozdovac – Mladost Lucani
04.03.2018 19:00 Vojvodina – Røde Stjerne
04.03.2018 19:00 Macva Sabac – Napredak

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.03.2018 19:00 Røde Stjerne – Napredak
10.03.2018 19:00 Mladost Lucani – Vojvodina
10.03.2018 19:00 FK Zemun – Vozdovac
10.03.2018 19:00 Radnicki Nic – FK Spartak Subotica
10.03.2018 19:00 Rad Beograd – Javor
10.03.2018 19:00 Cukaricki – Partizan Beograd
10.03.2018 19:00 FK Radnik Surdulica – Borac Cacak
10.03.2018 19:00 Backa Backa Palanka – Macva Sabac

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.03.2018 19:00 Borac Cacak – Backa Backa Palanka
18.03.2018 19:00 Partizan Beograd – FK Radnik Surdulica
18.03.2018 19:00 Javor – Cukaricki
18.03.2018 19:00 FK Spartak Subotica – Rad Beograd
18.03.2018 19:00 Vozdovac – Radnicki Nic
18.03.2018 19:00 Vojvodina – FK Zemun
18.03.2018 19:00 Napredak – Mladost Lucani
18.03.2018 19:00 Macva Sabac – Røde Stjerne

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.03.2018 19:00 Mladost Lucani – Røde Stjerne
31.03.2018 19:00 FK Zemun – Napredak
31.03.2018 19:00 Radnicki Nic – Vojvodina
31.03.2018 19:00 Rad Beograd – Vozdovac
31.03.2018 19:00 Cukaricki – FK Spartak Subotica
31.03.2018 19:00 FK Radnik Surdulica – Javor
31.03.2018 19:00 Backa Backa Palanka – Partizan Beograd
31.03.2018 19:00 Borac Cacak – Macva Sabac

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.04.2018 19:00 Javor – Backa Backa Palanka
05.04.2018 19:00 FK Spartak Subotica – FK Radnik Surdulica
05.04.2018 19:00 Vozdovac – Cukaricki
05.04.2018 19:00 Vojvodina – Rad Beograd
05.04.2018 19:00 Napredak – Radnicki Nic
05.04.2018 19:00 Røde Stjerne – FK Zemun
05.04.2018 19:00 Macva Sabac – Mladost Lucani
05.04.2018 19:00 Partizan Beograd – Borac Cacak
Advertisement

Seneste kampe

Radnicki Nic
Mladost Lucani
2 – 1
23. august 18:00
Færdig
FK Radnik Surdulica
FK Zemun
0 – 1
20. august 20:00
Færdig
Javor
Vojvodina
0 – 1
19. august 20:00
Færdig
Cukaricki
Radnicki Nic
0 – 0
19. august 20:00
Færdig
FK Spartak Subotica
Vozdovac
0 – 0
19. august 19:00
Færdig
Backa Backa Palanka
Mladost Lucani
1 – 0
19. august 17:00
Færdig
Macva Sabac
Rad Beograd
1 – 2
19. august 17:00
Færdig
Vozdovac
Javor
1 – 0
14. august 20:00
Færdig

Kommende kampe

Rad Beograd
Cukaricki
vs
25. august 20:00
Ikke startet
FK Zemun
Backa Backa Palanka
vs
26. august 17:00
Ikke startet
Vozdovac
Macva Sabac
vs
26. august 20:00
Ikke startet
Radnicki Nic
FK Radnik Surdulica
vs
26. august 20:00
Ikke startet
Mladost Lucani
Borac Cacak
vs
26. august 20:00
Ikke startet
Napredak
Javor
vs
26. august 20:00
Ikke startet
Vojvodina
FK Spartak Subotica
vs
26. august 20:00
Ikke startet
Røde Stjerne
Partizan Beograd
vs
27. august 19:00
Ikke startet