LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Opdateret:
29/4-2017 16:53
Tyrkiet
2. Lig Hvid Gruppe (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Istanbulspor 34 21 5 8 48 - 22 68
2. Amed Sportif 34 19 9 6 51 - 31 66
3. Erzurum BB 34 17 10 7 56 - 33 61
4. Kocaeli Birlik Spor 34 16 8 10 40 - 35 56
5. 4 Eylül Belediye Sivas 34 14 11 9 44 - 35 53
6. Keciorengucu 34 13 10 11 51 - 48 49
7. Nazilli Belediyespor 34 13 10 11 41 - 44 49
8. Zonguldak Komurspor 34 12 11 11 48 - 42 47
9. Hacettepe Spor Kulübü 34 11 11 12 39 - 35 44
10. Pendikspor 34 12 8 14 43 - 47 44
11. Fatih Karagümrük 34 11 9 14 39 - 42 42
12. Anadolu Selcukspor 34 12 6 16 31 - 40 42
13. Kahramanmarasspor 34 9 13 12 37 - 43 40
14. Bucaspor 34 12 7 15 43 - 55 40
15. Fethiyespor 34 9 11 14 35 - 44 38
16. Anadolu Uskudar 1908 34 8 13 13 34 - 43 37
17. Tepecikspor 34 9 5 20 42 - 58 32
18. Ofspor 34 7 5 22 30 - 55 26
KampePoint snitAntal mċlPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
306 46,33 752 2,46 148 (48,4 %) 81 (26,5 %) 77 (25,2 %)
Opdateret:
29/4-2017 16:53
Tyrkiet
2. Lig Hvid Gruppe (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Istanbulspor 17 14 1 2 28 - 6 43
2. Amed Sportif 17 14 2 1 29 - 13 44
3. Erzurum BB 17 9 3 5 28 - 16 30
4. Kocaeli Birlik Spor 17 9 5 3 22 - 16 32
5. 4 Eylül Belediye Sivas 17 9 6 2 28 - 15 33
6. Keciorengucu 17 9 4 4 30 - 20 31
7. Nazilli Belediyespor 17 9 4 4 24 - 22 31
8. Zonguldak Komurspor 17 8 7 2 27 - 15 31
9. Hacettepe Spor Kulübü 17 7 4 6 22 - 18 25
10. Pendikspor 17 8 6 3 24 - 17 30
11. Fatih Karagümrük 17 7 5 5 25 - 17 26
12. Anadolu Selcukspor 17 8 2 7 19 - 16 26
13. Kahramanmarasspor 17 7 6 4 22 - 17 27
14. Bucaspor 17 6 7 4 26 - 26 25
15. Fethiyespor 17 5 5 7 21 - 22 20
16. Anadolu Uskudar 1908 17 6 9 2 16 - 9 27
17. Tepecikspor 17 8 3 6 29 - 26 27
18. Ofspor 17 5 2 10 18 - 23 17
KampePoint snitAntal mċlPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
306 46,33 752 2,46 148 (48,4 %) 81 (26,5 %) 77 (25,2 %)
Opdateret:
29/4-2017 16:53
Tyrkiet
2. Lig Hvid Gruppe (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Istanbulspor 17 7 4 6 20 - 16 25
2. Amed Sportif 17 5 7 5 22 - 18 22
3. Erzurum BB 17 8 7 2 28 - 17 31
4. Kocaeli Birlik Spor 17 7 3 7 18 - 19 24
5. 4 Eylül Belediye Sivas 17 5 5 7 16 - 20 20
6. Keciorengucu 17 4 6 7 21 - 28 18
7. Nazilli Belediyespor 17 4 6 7 17 - 22 18
8. Zonguldak Komurspor 17 4 4 9 21 - 27 16
9. Hacettepe Spor Kulübü 17 4 7 6 17 - 17 19
10. Pendikspor 17 4 2 11 19 - 30 14
11. Fatih Karagümrük 17 4 4 9 14 - 25 16
12. Anadolu Selcukspor 17 4 4 9 12 - 24 16
13. Kahramanmarasspor 17 2 7 8 15 - 26 13
14. Bucaspor 17 6 0 11 17 - 29 18
15. Fethiyespor 17 4 6 7 14 - 22 18
16. Anadolu Uskudar 1908 17 2 4 11 18 - 34 10
17. Tepecikspor 17 1 2 14 13 - 32 5
18. Ofspor 17 2 3 12 12 - 32 9
KampePoint snitAntal mċlPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
306 46,33 752 2,46 148 (48,4 %) 81 (26,5 %) 77 (25,2 %)
Opdateret:
29/4-2017 16:53
Tyrkiet
2. Lig Hvid Gruppe (34 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mċl scoret
Mċl
scoret i snit
Mċl
imod i snit
1. Istanbulspor 18 8 1,41 0,65
2. Amed Sportif 13 5 1,50 0,91
3. Erzurum BB 14 6 1,65 0,97
4. Kocaeli Birlik Spor 11 9 1,18 1,03
5. 4 Eylül Belediye Sivas 9 8 1,29 1,03
6. Keciorengucu 8 7 1,50 1,41
7. Nazilli Belediyespor 12 9 1,21 1,29
8. Zonguldak Komurspor 8 9 1,41 1,24
9. Hacettepe Spor Kulübü 12 16 1,15 1,03
10. Pendikspor 9 9 1,26 1,38
11. Fatih Karagümrük 9 10 1,15 1,24
12. Anadolu Selcukspor 12 14 0,91 1,18
13. Kahramanmarasspor 10 11 1,09 1,26
14. Bucaspor 6 11 1,26 1,62
15. Fethiyespor 9 12 1,03 1,29
16. Anadolu Uskudar 1908 13 13 1,00 1,26
17. Tepecikspor 4 9 1,24 1,71
18. Ofspor 5 16 0,88 1,62
KampePoint snitAntal mċlPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
306 46,33 752 2,46 148 (48,4 %) 81 (26,5 %) 77 (25,2 %)
Vis hele listen
Opdateret:
29/4-2017 16:53
Tyrkiet
2. Lig Hvid Gruppe (34 runder)
Vis hele listen
Opdateret:
29/4-2017 16:53
Tyrkiet
2. Lig Hvid Gruppe (34 runder)
Opdateret:
29/4-2017 16:53
Tyrkiet
2. Lig Hvid Gruppe (34 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Rĝde, T = Total kort i alt
Gule kort tĉllees ikke pċ denne liga.
Oprykning
Oprykning playoff
Nedrykning
Oprykker fra sidste sĉson

338792

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.09.2016 15:00 Zonguldak Komurspor – Kocaeli Birlik Spor 1 – 0
03.09.2016 15:00 Keciorengucu – Bucaspor 1 – 0
03.09.2016 15:00 Anadolu Selcukspor – Kahramanmarasspor 4 – 0
03.09.2016 15:30 Anadolu Uskudar 1908 – Ofspor 0 – 0
03.09.2016 15:30 Istanbulspor – Pendikspor 1 – 0
03.09.2016 15:30 Nazilli Belediyespor – Hacettepe Spor Kulübü 0 – 0
03.09.2016 15:30 Tepecikspor – 4 Eylül Belediye Sivas 0 – 1
03.09.2016 18:00 Erzurum BB – Amed Sportif 1 – 2
03.09.2016 18:00 Fethiyespor – Fatih Karagümrük 2 – 1

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.09.2016 14:30 Ofspor – Keciorengucu 2 – 2
10.09.2016 14:30 Amed Sportif – Anadolu Selcukspor 1 – 1
10.09.2016 14:30 4 Eylül Belediye Sivas – Zonguldak Komurspor 1 – 1
10.09.2016 15:00 Hacettepe Spor Kulübü – Istanbulspor 0 – 0
10.09.2016 15:30 Pendikspor – Tepecikspor 0 – 0
10.09.2016 15:30 Kocaeli Birlik Spor – Anadolu Uskudar 1908 2 – 0
10.09.2016 15:30 Fatih Karagümrük – Erzurum BB 0 – 0
10.09.2016 18:00 Kahramanmarasspor – Nazilli Belediyespor 0 – 1
10.09.2016 19:00 Bucaspor – Fethiyespor 1 – 2

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.09.2016 15:00 Fatih Karagümrük – Bucaspor 2 – 3
17.09.2016 14:30 Zonguldak Komurspor – Pendikspor 1 – 1
17.09.2016 14:30 Keciorengucu – Kocaeli Birlik Spor 2 – 1
17.09.2016 15:00 Anadolu Uskudar 1908 – 4 Eylül Belediye Sivas 0 – 0
17.09.2016 15:00 Tepecikspor – Hacettepe Spor Kulübü 0 – 3
17.09.2016 15:00 Istanbulspor – Kahramanmarasspor 3 – 0
17.09.2016 15:00 Nazilli Belediyespor – Amed Sportif 1 – 1
17.09.2016 18:00 Erzurum BB – Anadolu Selcukspor 2 – 0
17.09.2016 19:00 Fethiyespor – Ofspor 2 – 2

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.09.2016 14:00 Amed Sportif – Istanbulspor 1 – 0
25.09.2016 14:00 Ofspor – Fatih Karagümrük 3 – 0
25.09.2016 14:00 4 Eylül Belediye Sivas – Keciorengucu 1 – 2
25.09.2016 14:30 Hacettepe Spor Kulübü – Zonguldak Komurspor 2 – 2
25.09.2016 14:30 Anadolu Selcukspor – Nazilli Belediyespor 3 – 1
25.09.2016 15:00 Kocaeli Birlik Spor – Fethiyespor 2 – 0
25.09.2016 15:00 Pendikspor – Anadolu Uskudar 1908 2 – 1
25.09.2016 18:00 Kahramanmarasspor – Tepecikspor 3 – 2
25.09.2016 19:00 Bucaspor – Erzurum BB 0 – 3

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.10.2016 12:30 Fatih Karagümrük – Kocaeli Birlik Spor 1 – 1
02.10.2016 12:30 Anadolu Uskudar 1908 – Hacettepe Spor Kulübü 1 – 3
02.10.2016 12:30 Tepecikspor – Amed Sportif 1 – 1
02.10.2016 12:30 Istanbulspor – Anadolu Selcukspor 5 – 0
02.10.2016 13:30 Erzurum BB – Nazilli Belediyespor 3 – 0
02.10.2016 14:00 Keciorengucu – Pendikspor 3 – 0
02.10.2016 14:00 Zonguldak Komurspor – Kahramanmarasspor 1 – 1
02.10.2016 14:30 Bucaspor – Ofspor 1 – 0
02.10.2016 14:30 Fethiyespor – 4 Eylül Belediye Sivas 1 – 3

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.10.2016 12:30 Pendikspor – Fethiyespor 2 – 0
09.10.2016 13:30 Ofspor – Erzurum BB 0 – 1
09.10.2016 13:30 Amed Sportif – Zonguldak Komurspor 2 – 0
09.10.2016 13:30 4 Eylül Belediye Sivas – Fatih Karagümrük 2 – 0
09.10.2016 13:30 Kahramanmarasspor – Anadolu Uskudar 1908 3 – 0
09.10.2016 14:00 Anadolu Selcukspor – Tepecikspor 2 – 1
09.10.2016 14:00 Hacettepe Spor Kulübü – Keciorengucu 1 – 2
09.10.2016 14:30 Nazilli Belediyespor – Istanbulspor 1 – 0
09.10.2016 14:30 Kocaeli Birlik Spor – Bucaspor 1 – 3

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.10.2016 12:30 Fatih Karagümrük – Pendikspor 2 – 0
16.10.2016 12:30 Anadolu Uskudar 1908 – Amed Sportif 2 – 0
16.10.2016 12:30 Tepecikspor – Nazilli Belediyespor 2 – 1
16.10.2016 13:00 Ofspor – Kocaeli Birlik Spor 1 – 2
16.10.2016 13:00 Erzurum BB – Istanbulspor 2 – 3
16.10.2016 13:30 Zonguldak Komurspor – Anadolu Selcukspor 2 – 0
16.10.2016 13:30 Keciorengucu – Kahramanmarasspor 2 – 2
16.10.2016 14:00 Fethiyespor – Hacettepe Spor Kulübü 0 – 0
16.10.2016 14:00 Bucaspor – 4 Eylül Belediye Sivas 1 – 1

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.10.2016 12:30 Pendikspor – Bucaspor 1 – 0
22.10.2016 12:30 Istanbulspor – Tepecikspor 1 – 0
22.10.2016 13:00 Amed Sportif – Keciorengucu 2 – 0
22.10.2016 13:00 4 Eylül Belediye Sivas – Ofspor 2 – 0
22.10.2016 13:30 Hacettepe Spor Kulübü – Fatih Karagümrük 0 – 1
22.10.2016 13:30 Anadolu Selcukspor – Anadolu Uskudar 1908 0 – 0
22.10.2016 14:00 Kocaeli Birlik Spor – Erzurum BB 1 – 1
22.10.2016 14:00 Nazilli Belediyespor – Zonguldak Komurspor 0 – 3
22.10.2016 18:00 Kahramanmarasspor – Fethiyespor 2 – 2

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.10.2016 11:00 Erzurum BB – Tepecikspor 4 – 1
30.10.2016 11:00 Ofspor – Pendikspor 0 – 1
30.10.2016 11:30 Fatih Karagümrük – Kahramanmarasspor 2 – 0
30.10.2016 11:30 Anadolu Uskudar 1908 – Nazilli Belediyespor 0 – 0
30.10.2016 11:30 Bucaspor – Hacettepe Spor Kulübü 2 – 0
30.10.2016 11:30 Kocaeli Birlik Spor – 4 Eylül Belediye Sivas 1 – 0
30.10.2016 11:30 Zonguldak Komurspor – Istanbulspor 0 – 1
30.10.2016 11:30 Keciorengucu – Anadolu Selcukspor 1 – 0
30.10.2016 11:30 Fethiyespor – Amed Sportif 0 – 2

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.11.2016 11:00 4 Eylül Belediye Sivas – Erzurum BB 2 – 2
05.11.2016 11:00 Amed Sportif – Fatih Karagümrük 2 – 0
05.11.2016 11:00 Kahramanmarasspor – Bucaspor 1 – 2
05.11.2016 11:30 Nazilli Belediyespor – Keciorengucu 2 – 1
05.11.2016 11:30 Anadolu Selcukspor – Fethiyespor 0 – 1
05.11.2016 11:30 Istanbulspor – Anadolu Uskudar 1908 1 – 0
05.11.2016 11:30 Hacettepe Spor Kulübü – Ofspor 1 – 0
05.11.2016 11:30 Pendikspor – Kocaeli Birlik Spor 0 – 1
05.11.2016 11:30 Tepecikspor – Zonguldak Komurspor 2 – 1

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.11.2016 11:00 Ofspor – Kahramanmarasspor 0 – 2
09.11.2016 11:00 4 Eylül Belediye Sivas – Pendikspor 3 – 1
09.11.2016 11:00 Erzurum BB – Zonguldak Komurspor 4 – 1
09.11.2016 11:30 Anadolu Uskudar 1908 – Tepecikspor 2 – 0
09.11.2016 11:30 Keciorengucu – Istanbulspor 3 – 2
09.11.2016 11:30 Fethiyespor – Nazilli Belediyespor 1 – 1
09.11.2016 11:30 Kocaeli Birlik Spor – Hacettepe Spor Kulübü 1 – 0
09.11.2016 11:30 Fatih Karagümrük – Anadolu Selcukspor 0 – 1
09.11.2016 11:30 Bucaspor – Amed Sportif 0 – 3

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.11.2016 11:00 Kahramanmarasspor – Kocaeli Birlik Spor 2 – 0
13.11.2016 11:00 Amed Sportif – Ofspor 2 – 0
13.11.2016 11:30 Tepecikspor – Keciorengucu 3 – 4
13.11.2016 11:30 Anadolu Selcukspor – Bucaspor 1 – 0
13.11.2016 11:30 Istanbulspor – Fethiyespor 2 – 1
13.11.2016 11:30 Zonguldak Komurspor – Anadolu Uskudar 1908 4 – 1
13.11.2016 11:30 Pendikspor – Erzurum BB 2 – 2
13.11.2016 11:30 Hacettepe Spor Kulübü – 4 Eylül Belediye Sivas 0 – 1
13.11.2016 11:30 Nazilli Belediyespor – Fatih Karagümrük 3 – 1

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.11.2016 11:30 Fatih Karagümrük – Istanbulspor 2 – 0
20.11.2016 11:00 Erzurum BB – Anadolu Uskudar 1908 3 – 1
20.11.2016 11:00 Ofspor – Anadolu Selcukspor 0 – 1
20.11.2016 11:00 4 Eylül Belediye Sivas – Kahramanmarasspor 2 – 1
20.11.2016 11:30 Kocaeli Birlik Spor – Amed Sportif 1 – 0
20.11.2016 11:30 Keciorengucu – Zonguldak Komurspor 1 – 2
20.11.2016 11:30 Fethiyespor – Tepecikspor 1 – 0
20.11.2016 11:30 Pendikspor – Hacettepe Spor Kulübü 1 – 0
20.11.2016 17:00 Bucaspor – Nazilli Belediyespor 1 – 1

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.11.2016 11:00 Kahramanmarasspor – Pendikspor 1 – 2
27.11.2016 11:30 Anadolu Uskudar 1908 – Keciorengucu 0 – 0
27.11.2016 11:30 Tepecikspor – Fatih Karagümrük 1 – 1
27.11.2016 11:30 Zonguldak Komurspor – Fethiyespor 1 – 1
27.11.2016 11:30 Hacettepe Spor Kulübü – Erzurum BB 3 – 3
27.11.2016 11:30 Istanbulspor – Bucaspor 0 – 1
27.11.2016 11:30 Amed Sportif – 4 Eylül Belediye Sivas 2 – 1
27.11.2016 11:30 Nazilli Belediyespor – Ofspor 1 – 3
27.11.2016 11:30 Anadolu Selcukspor – Kocaeli Birlik Spor 0 – 1

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.12.2016 11:30 Fatih Karagümrük – Zonguldak Komurspor 0 – 1
04.12.2016 11:00 Kahramanmarasspor – Hacettepe Spor Kulübü 0 – 0
04.12.2016 11:00 Ofspor – Istanbulspor 0 – 1
04.12.2016 11:00 4 Eylül Belediye Sivas – Anadolu Selcukspor 3 – 1
04.12.2016 11:30 Kocaeli Birlik Spor – Nazilli Belediyespor 1 – 0
04.12.2016 11:30 Bucaspor – Tepecikspor 1 – 1
04.12.2016 11:30 Keciorengucu – Erzurum BB 1 – 2
04.12.2016 11:30 Pendikspor – Amed Sportif 3 – 0
04.12.2016 11:30 Fethiyespor – Anadolu Uskudar 1908 0 – 0

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.12.2016 11:00 Erzurum BB – Kahramanmarasspor 0 – 0
11.12.2016 11:00 Amed Sportif – Hacettepe Spor Kulübü 2 – 5
11.12.2016 11:30 Anadolu Uskudar 1908 – Fatih Karagümrük 1 – 1
11.12.2016 11:30 Tepecikspor – Ofspor 3 – 1
11.12.2016 11:30 Nazilli Belediyespor – 4 Eylül Belediye Sivas 1 – 0
11.12.2016 11:30 Zonguldak Komurspor – Bucaspor 0 – 1
11.12.2016 11:30 Anadolu Selcukspor – Pendikspor 1 – 0
11.12.2016 11:30 Istanbulspor – Kocaeli Birlik Spor 1 – 0
11.12.2016 11:30 Keciorengucu – Fethiyespor 1 – 1

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.12.2016 11:30 Fatih Karagümrük – Keciorengucu 1 – 2
18.12.2016 11:00 4 Eylül Belediye Sivas – Istanbulspor 0 – 0
18.12.2016 11:00 Kahramanmarasspor – Amed Sportif 1 – 1
18.12.2016 11:30 Bucaspor – Anadolu Uskudar 1908 2 – 4
18.12.2016 11:30 Fethiyespor – Erzurum BB 0 – 1
18.12.2016 11:30 Kocaeli Birlik Spor – Tepecikspor 2 – 1
18.12.2016 11:30 Hacettepe Spor Kulübü – Anadolu Selcukspor 0 – 2
18.12.2016 11:30 Pendikspor – Nazilli Belediyespor 2 – 2
19.12.2016 11:00 Ofspor – Zonguldak Komurspor 1 – 0

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.01.2017 11:00 Ofspor – Anadolu Uskudar 1908 2 – 1
15.01.2017 11:00 Kahramanmarasspor – Anadolu Selcukspor 2 – 1
15.01.2017 11:00 Amed Sportif – Erzurum BB 1 – 1
15.01.2017 11:00 4 Eylül Belediye Sivas – Tepecikspor 2 – 0
15.01.2017 11:30 Kocaeli Birlik Spor – Zonguldak Komurspor 2 – 1
15.01.2017 11:30 Bucaspor – Keciorengucu 4 – 2
15.01.2017 11:30 Pendikspor – Istanbulspor 0 – 2
15.01.2017 11:30 Fatih Karagümrük – Fethiyespor 0 – 1
15.01.2017 11:30 Hacettepe Spor Kulübü – Nazilli Belediyespor 0 – 1

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.01.2017 11:00 Erzurum BB – Fatih Karagümrük 0 – 1
22.01.2017 11:30 Anadolu Uskudar 1908 – Kocaeli Birlik Spor 1 – 0
22.01.2017 11:30 Tepecikspor – Pendikspor 1 – 0
22.01.2017 11:30 Nazilli Belediyespor – Kahramanmarasspor 2 – 0
22.01.2017 11:30 Fethiyespor – Bucaspor 4 – 0
22.01.2017 11:30 Zonguldak Komurspor – 4 Eylül Belediye Sivas 4 – 1
22.01.2017 11:30 Keciorengucu – Ofspor 5 – 0
22.01.2017 11:30 Anadolu Selcukspor – Amed Sportif 0 – 3

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.01.2017 11:00 Ofspor – Fethiyespor 1 – 2
29.01.2017 11:00 4 Eylül Belediye Sivas – Anadolu Uskudar 1908 1 – 1
29.01.2017 11:00 Amed Sportif – Nazilli Belediyespor 2 – 1
29.01.2017 11:00 Kahramanmarasspor – Istanbulspor 2 – 1
29.01.2017 11:30 Anadolu Selcukspor – Erzurum BB 0 – 1
29.01.2017 11:30 Kocaeli Birlik Spor – Keciorengucu 2 – 2
29.01.2017 11:30 Hacettepe Spor Kulübü – Tepecikspor 0 – 1
29.01.2017 11:30 Pendikspor – Zonguldak Komurspor 2 – 2
29.01.2017 11:30 Bucaspor – Fatih Karagümrük 2 – 1

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.02.2017 13:00 Erzurum BB – Bucaspor 2 – 0
05.02.2017 11:30 Istanbulspor – Amed Sportif 1 – 0
05.02.2017 11:30 Fethiyespor – Kocaeli Birlik Spor 1 – 2
05.02.2017 11:30 Nazilli Belediyespor – Anadolu Selcukspor 2 – 0
05.02.2017 11:30 Tepecikspor – Kahramanmarasspor 1 – 0
05.02.2017 11:30 Anadolu Uskudar 1908 – Pendikspor 2 – 1
05.02.2017 11:30 Zonguldak Komurspor – Hacettepe Spor Kulübü 0 – 0
05.02.2017 11:30 Fatih Karagümrük – Ofspor 4 – 2
05.02.2017 11:30 Keciorengucu – 4 Eylül Belediye Sivas 2 – 0

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.02.2017 11:00 4 Eylül Belediye Sivas – Fethiyespor 2 – 1
12.02.2017 11:00 Ofspor – Bucaspor 0 – 2
12.02.2017 11:00 Amed Sportif – Tepecikspor 2 – 1
12.02.2017 11:30 Anadolu Selcukspor – Istanbulspor 0 – 2
12.02.2017 11:30 Kahramanmarasspor – Zonguldak Komurspor 0 – 0
12.02.2017 11:30 Hacettepe Spor Kulübü – Anadolu Uskudar 1908 2 – 1
12.02.2017 11:30 Pendikspor – Keciorengucu 1 – 0
12.02.2017 11:30 Nazilli Belediyespor – Erzurum BB 0 – 4
12.02.2017 11:30 Kocaeli Birlik Spor – Fatih Karagümrük 0 – 0

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.02.2017 11:00 Fatih Karagümrük – 4 Eylül Belediye Sivas 1 – 1
19.02.2017 11:00 Erzurum BB – Ofspor 2 – 1
19.02.2017 11:30 Anadolu Uskudar 1908 – Kahramanmarasspor 0 – 0
19.02.2017 11:30 Tepecikspor – Anadolu Selcukspor 1 – 1
19.02.2017 11:30 Istanbulspor – Nazilli Belediyespor 2 – 1
19.02.2017 11:30 Fethiyespor – Pendikspor 0 – 2
19.02.2017 11:30 Keciorengucu – Hacettepe Spor Kulübü 2 – 1
19.02.2017 11:30 Bucaspor – Kocaeli Birlik Spor 2 – 2
19.02.2017 11:30 Zonguldak Komurspor – Amed Sportif 3 – 2

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.02.2017 10:30 4 Eylül Belediye Sivas – Bucaspor 2 – 0
26.02.2017 11:00 Amed Sportif – Anadolu Uskudar 1908 3 – 1
26.02.2017 11:00 Kahramanmarasspor – Keciorengucu 2 – 2
26.02.2017 11:30 Nazilli Belediyespor – Tepecikspor 2 – 0
26.02.2017 11:30 Pendikspor – Fatih Karagümrük 2 – 0
26.02.2017 11:30 Kocaeli Birlik Spor – Ofspor 0 – 1
26.02.2017 11:30 Anadolu Selcukspor – Zonguldak Komurspor 1 – 0
26.02.2017 11:30 Hacettepe Spor Kulübü – Fethiyespor 1 – 0
26.02.2017 11:30 Istanbulspor – Erzurum BB 2 – 1

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.03.2017 11:30 Istanbulspor – Hacettepe Spor Kulübü 1 – 1

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.03.2017 12:00 Erzurum BB – Kocaeli Birlik Spor 0 – 1
05.03.2017 12:00 Ofspor – 4 Eylül Belediye Sivas 1 – 1
05.03.2017 12:30 Anadolu Uskudar 1908 – Anadolu Selcukspor 0 – 0
05.03.2017 12:30 Tepecikspor – Istanbulspor 0 – 3
05.03.2017 12:30 Keciorengucu – Amed Sportif 1 – 1
05.03.2017 12:30 Zonguldak Komurspor – Nazilli Belediyespor 1 – 1
05.03.2017 12:30 Fethiyespor – Kahramanmarasspor 1 – 1
05.03.2017 12:30 Bucaspor – Pendikspor 3 – 1
05.03.2017 12:30 Fatih Karagümrük – Hacettepe Spor Kulübü 1 – 1

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.03.2017 11:30 Kahramanmarasspor – Fatih Karagümrük 1 – 0
10.03.2017 12:30 4 Eylül Belediye Sivas – Kocaeli Birlik Spor 1 – 1
10.03.2017 12:30 Amed Sportif – Fethiyespor 1 – 0
10.03.2017 13:00 Nazilli Belediyespor – Anadolu Uskudar 1908 2 – 2
10.03.2017 13:00 Istanbulspor – Zonguldak Komurspor 2 – 0
10.03.2017 13:00 Hacettepe Spor Kulübü – Bucaspor 2 – 0
10.03.2017 13:00 Pendikspor – Ofspor 1 – 1
10.03.2017 13:00 Tepecikspor – Erzurum BB 1 – 2
10.03.2017 13:00 Anadolu Selcukspor – Keciorengucu 1 – 1

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.03.2017 12:30 Erzurum BB – 4 Eylül Belediye Sivas 1 – 0
15.03.2017 12:30 Ofspor – Hacettepe Spor Kulübü 2 – 0
15.03.2017 13:00 Bucaspor – Kahramanmarasspor 1 – 1
15.03.2017 13:00 Fethiyespor – Anadolu Selcukspor 0 – 2
15.03.2017 13:00 Anadolu Uskudar 1908 – Istanbulspor 1 – 0
15.03.2017 13:00 Zonguldak Komurspor – Tepecikspor 3 – 2
15.03.2017 13:00 Kocaeli Birlik Spor – Pendikspor 2 – 2
15.03.2017 13:00 Keciorengucu – Nazilli Belediyespor 0 – 0
15.03.2017 13:00 Fatih Karagümrük – Amed Sportif 2 – 2

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.03.2017 12:30 Kahramanmarasspor – Ofspor 1 – 0
19.03.2017 12:30 Amed Sportif – Bucaspor 2 – 1
19.03.2017 13:00 Hacettepe Spor Kulübü – Kocaeli Birlik Spor 3 – 0
19.03.2017 13:00 Nazilli Belediyespor – Fethiyespor 0 – 0
19.03.2017 13:00 Zonguldak Komurspor – Erzurum BB 3 – 1
19.03.2017 13:00 Anadolu Selcukspor – Fatih Karagümrük 3 – 2
19.03.2017 13:00 Pendikspor – 4 Eylül Belediye Sivas 2 – 4
19.03.2017 13:00 Istanbulspor – Keciorengucu 1 – 0
19.03.2017 13:00 Tepecikspor – Anadolu Uskudar 1908 3 – 1

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.03.2017 14:00 Bucaspor – Anadolu Selcukspor 0 – 0
26.03.2017 14:00 Erzurum BB – Pendikspor 2 – 4
26.03.2017 14:00 4 Eylül Belediye Sivas – Hacettepe Spor Kulübü 3 – 1
26.03.2017 14:00 Ofspor – Amed Sportif 0 – 3
26.03.2017 14:00 Fethiyespor – Istanbulspor 1 – 2
26.03.2017 14:00 Kocaeli Birlik Spor – Kahramanmarasspor 0 – 3
26.03.2017 14:00 Fatih Karagümrük – Nazilli Belediyespor 2 – 1
26.03.2017 14:00 Keciorengucu – Tepecikspor 2 – 1
26.03.2017 14:00 Anadolu Uskudar 1908 – Zonguldak Komurspor 0 – 2

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.04.2017 14:00 Tepecikspor – Fethiyespor 5 – 1
02.04.2017 14:00 Anadolu Selcukspor – Ofspor 2 – 0
02.04.2017 14:00 Anadolu Uskudar 1908 – Erzurum BB 1 – 1
02.04.2017 14:00 Istanbulspor – Fatih Karagümrük 0 – 1
02.04.2017 14:00 Amed Sportif – Kocaeli Birlik Spor 1 – 0
02.04.2017 14:00 Kahramanmarasspor – 4 Eylül Belediye Sivas 1 – 1
02.04.2017 14:00 Hacettepe Spor Kulübü – Pendikspor 3 – 2
02.04.2017 14:00 Zonguldak Komurspor – Keciorengucu 0 – 0
02.04.2017 14:00 Nazilli Belediyespor – Bucaspor 3 – 2

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.04.2017 14:00 Keciorengucu – Anadolu Uskudar 1908 1 – 4
09.04.2017 14:00 Kocaeli Birlik Spor – Anadolu Selcukspor 3 – 1
09.04.2017 14:00 Ofspor – Nazilli Belediyespor 2 – 3
09.04.2017 14:00 Fatih Karagümrük – Tepecikspor 2 – 1
09.04.2017 14:00 Fethiyespor – Zonguldak Komurspor 4 – 3
09.04.2017 14:00 Pendikspor – Kahramanmarasspor 1 – 1
09.04.2017 14:00 4 Eylül Belediye Sivas – Amed Sportif 1 – 1
09.04.2017 14:00 Erzurum BB – Hacettepe Spor Kulübü 0 – 0
10.04.2017 17:00 Bucaspor – Istanbulspor 2 – 2

32. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.04.2017 14:00 Zonguldak Komurspor – Fatih Karagümrük 1 – 1
14.04.2017 14:00 Erzurum BB – Keciorengucu 2 – 1
14.04.2017 14:00 Amed Sportif – Pendikspor 1 – 0
14.04.2017 14:00 Hacettepe Spor Kulübü – Kahramanmarasspor 4 – 2
14.04.2017 14:00 Anadolu Selcukspor – 4 Eylül Belediye Sivas 0 – 1
14.04.2017 14:00 Istanbulspor – Ofspor 3 – 0
14.04.2017 14:00 Tepecikspor – Bucaspor 3 – 2
14.04.2017 14:00 Anadolu Uskudar 1908 – Fethiyespor 1 – 1
14.04.2017 14:00 Nazilli Belediyespor – Kocaeli Birlik Spor 0 – 3

33. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.04.2017 14:30 Pendikspor – Anadolu Selcukspor 2 – 1
23.04.2017 14:30 Fatih Karagümrük – Anadolu Uskudar 1908 3 – 0
23.04.2017 14:30 Hacettepe Spor Kulübü – Amed Sportif 0 – 0
23.04.2017 14:30 Bucaspor – Zonguldak Komurspor 3 – 2
23.04.2017 14:30 4 Eylül Belediye Sivas – Nazilli Belediyespor 0 – 2
23.04.2017 14:30 Kahramanmarasspor – Erzurum BB 0 – 2
23.04.2017 14:30 Fethiyespor – Keciorengucu 3 – 0
23.04.2017 14:30 Ofspor – Tepecikspor 3 – 1
23.04.2017 14:30 Kocaeli Birlik Spor – Istanbulspor 1 – 1

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.04.2017 14:30 Tepecikspor – Kocaeli Birlik Spor 2 – 3
29.04.2017 14:30 Amed Sportif – Kahramanmarasspor 2 – 1
29.04.2017 14:30 Erzurum BB – Fethiyespor 0 – 0
29.04.2017 14:30 Keciorengucu – Fatih Karagümrük 2 – 3
29.04.2017 14:30 Anadolu Selcukspor – Hacettepe Spor Kulübü 1 – 2
29.04.2017 14:30 Nazilli Belediyespor – Pendikspor 4 – 2
29.04.2017 14:30 Istanbulspor – 4 Eylül Belediye Sivas 2 – 0
29.04.2017 14:30 Zonguldak Komurspor – Ofspor 2 – 1
29.04.2017 14:30 Anadolu Uskudar 1908 – Bucaspor 4 – 0
Advertisement

Seneste kampe

Zonguldak Komurspor
Ofspor
2 – 1
29. april 14:30
Fĉrdig
Nazilli Belediyespor
Pendikspor
4 – 2
29. april 14:30
Fĉrdig
Anadolu Selcukspor
Hacettepe Spor Kulübü
1 – 2
29. april 14:30
Fĉrdig
Keciorengucu
Fatih Karagümrük
2 – 3
29. april 14:30
Fĉrdig
Erzurum BB
Fethiyespor
0 – 0
29. april 14:30
Fĉrdig
Amed Sportif
Kahramanmarasspor
2 – 1
29. april 14:30
Fĉrdig
Istanbulspor
4 Eylül Belediye Sivas
2 – 0
29. april 14:30
Fĉrdig
Tepecikspor
Kocaeli Birlik Spor
2 – 3
29. april 14:30
Fĉrdig
Anadolu Uskudar 1908
Bucaspor
4 – 0
29. april 14:30
Fĉrdig

Kommende kampe

Turneringen er fĉrdigafviklet.

Turneringer i Tyrkiet